Neler Yeni

Hangi psu en iyisidir?

MYSTIC

80+ Silver
Bütçe
1500
Başka önerileriniz varsa alabilirim.

shame0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Merdan Demir
Steam
https://steamcommunity.com/id/shame123
Discord
werdan#1089

albayy0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
söylemesem :ı
fsp zalman 550w psu fln bakın hocam

shame0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Merdan Demir
Steam
https://steamcommunity.com/id/shame123
Discord
werdan#1089
Şu anda Psu fiyatları saçma sapan durumda, kuzenim de psu almak istiyor 2 aydır fiyatlardan dolayı alamadı.

albayy0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
söylemesem :ı
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam o zaman yetmeyebilir onun için https://www.akakce.com/power-supply/en-ucuz-fsp-fsp700-60ahbc-700-w-fiyati,20942952.html olabilir belki

of Beauty and Rage

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Performance GD 800'ün iç yapısını bulamadım, SS Cool Zero'nunkini biliyorum. Eksik olan şey NTC termistörü ve bypass rölesi SS Cool Zero'da, iç yapısı güzel, PWR_OK'u çok yüksek ihtimal doğru ayarlı çünkü hold up cap'teki (400V ve 105ºC'nin yanında) 820uF ile PSU'nun watt değerinin üstünde bir uF değerine sahip ki bunu çok az gördüm ve tabii ki iyi bir şey.

Performance GD'nin olmasa da aynı/çok benzer iç yapıyı paylaşan Chieftec Polaris 850W'lık modele bakayım dedim. Üstte dediğim hold up cap durumunun aynısı, aradaki sadece 50W olduğu için fazla bir değişiklik olduğunu sanmıyorum.

SS Cool Zero kapasitör kalitesi tarafında Performance GD'den daha iyi, filtre kapasitörlerinde Performance GD Teapo'nun kapasitörlerini kullanırken SS Cool Zero yine Rubycon gibi kaliteli bir üreticiden kapasitörleri kullanıyor.

SS Cool Zero >= Performance GD >>> Element BR derim burada.

MYSTIC

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Performance GD 800'ün iç yapısını bulamadım, SS Cool Zero'nunkini biliyorum. Eksik olan şey NTC termistörü ve bypass rölesi SS Cool Zero'da, iç yapısı güzel, PWR_OK'u çok yüksek ihtimal doğru ayarlı çünkü hold up cap'teki (400V ve 105ºC'nin yanında) 820uF ile PSU'nun watt değerinin üstünde bir uF değerine sahip ki bunu çok az gördüm ve tabii ki iyi bir şey.

Performance GD'nin olmasa da aynı/çok benzer iç yapıyı paylaşan Chieftec Polaris 850W'lık modele bakayım dedim. Üstte dediğim hold up cap durumunun aynısı, aradaki sadece 50W olduğu için fazla bir değişiklik olduğunu sanmıyorum.

SS Cool Zero kapasitör kalitesi tarafında Performance GD'den daha iyi, filtre kapasitörlerinde Performance GD Teapo'nun kapasitörlerini kullanırken SS Cool Zero yine Rubycon gibi kaliteli bir üreticiden kapasitörleri kullanıyor.

SS Cool Zero >= Performance GD >>> Element BR derim burada.
Teşekkür ederim hocam.Zaten 750W yeter bana ve 1 kuruş bile önemli benim için.SS Cool Zero almaya karar verdim.(y)

Top Bottom