Neler Yeni

HANGİ SİTEDE DAHA İYİ PC TOPLANIR

TheTİ44

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
ilhan Toraman
ŞİMDİKİ PİYASADA BİÇOK PC TOPLAMA SİTİESİ VA : TEKNOBİYOTİK , İNCE HESAP , İTOPYA vb. siteler SİZE SORMAK İSTEDİM
HANGİ SİTEDE DAHA UYGUN FİYATA PC VE MÜŞTERİ MENUNİYETİ SUNAR . TECRÜBESİ OLAN VEYA BURALARDAN ALİVERİŞ YAPMIŞ BU SİTELER HAKKINDA BİLGİ SAHİBİ OLAN ARKADAŞLARA SORMAK İSTEDEİM TEŞEKÜRLER

Toretto

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Özgür Özgün
İtopya ve İncehesap.

memoliady

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
431
İsim
mehmet adıyman
itopya veya incehesap çok güvenli sitelerdir

XynSx9

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
230
İstanbul Arnavutköy Merkez Mahallesi Dal Sokak
İsim
Ahmet
ŞİMDİKİ PİYASADA BİÇOK PC TOPLAMA SİTİESİ VA : TEKNOBİYOTİK , İNCE HESAP , İTOPYA vb. siteler SİZE SORMAK İSTEDİM
HANGİ SİTEDE DAHA UYGUN FİYATA PC VE MÜŞTERİ MENUNİYETİ SUNAR . TECRÜBESİ OLAN VEYA BURALARDAN ALİVERİŞ YAPMIŞ BU SİTELER HAKKINDA BİLGİ SAHİBİ OLAN ARKADAŞLARA SORMAK İSTEDEİM TEŞEKÜRLER
Sana Şuanda Önerimi Söyleyebilirim Fakat Onun Yerine Apdullah Abimizin Yaptığı Gibi Firmalarla Anlaşıp Bilgisayar Çıkaran Birinden Almanı Öneririm Daha Ucuz Ve Daya İyi Parçalarla Alırsın.

Knife

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
260
İsim
Derin Berkoz
itopya incehesap

Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Berkay yılmaz
İtopya incehesap güvenilir ve hızlı teslimat

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Remzi Turkmen
Sinerji cok iyi bir site sorun falan yasadiginda cozmek icin herseyi yapiyorlar.Maile 2-3 dk icinde dönüyorlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Barış Çalışkan
eğer tüm parçaları kendin toplayacaksan kendi yaptığım yöntem akakce ye girer parçayı aratırım en ucuz ve güvenilir siteden alırım hepsi gelince topluca kasayı toplarım ama sen hazır bir sistem alacaksan arkadaşların dediği gibi sinerji , İncehesap , itopya iyidir

SATUslu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
mehmet can uslu
İNCEHESAPtan yaptım alışveriş sive sıkıntı yaşamadım öneririm

T3Ke

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
270
İsim
Mehmed Said Ay
En iyi müşteri hizmeti kesinlikle inventusda. Ama uygun fiyat diyemem çünkü fiyatları vatanla yarışıyor. sinerji,teknobiyotik,incehesap,itopya,gamegaraj,qpbilişim,adeksbilişim vs. çok fazla site var.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
939,968
Üyeler
147,806
Son üye
Nightt01
Top Bottom