Neler Yeni

Hani sistem alınır lütfen yardım

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Emil aslan
Şöyle özelleştirdim
Alıntıyı görüntüle

Ekstradan dediğim kule tipi soğutmayı da alırsan tamamdır.
Ram i 16 GB yaptım, SSD yi 1 TB yaptım, PSU Gamepower idi onu değiştirdim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Valla ben AMD kullanıyorum, sıkıntı yok. Sana o akılı verene söyle de fiyat farkını versin o zaman. 7700 xt ile 4060 ti 8 gb alakası yok . 7700xt oyunlarda canavar olur
Monitor de ekler misin monitörüm yok

ahmetmelihalemdar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
615
İsim
Ahmet Melih Alemdar
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Emil aslan
Hocam ne düşünüyorum biliyor musun madem nvidia alacağım niye 4060 uğraşıyorum bütçeyi biraz zorlasam ddr5 sağlam bisi dizilmez mı bu sistem de ki ekran kartı modeli colorful bide hiç içime sinmedi bilinmedik marka

Monitor 5 e kadar verebilirim

ahmetmelihalemdar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
615
İsim
Ahmet Melih Alemdar
Hocam ne düşünüyorum biliyor musun madem nvidia alacağım niye 4060 uğraşıyorum bütçeyi biraz zorlasam ddr5 sağlam bisi dizilmez mı bu sistem de ki ekran kartı modeli colorful bide hiç içime sinmedi bilinmedik marka
Ah be abicim paylaştım sana Falcon diye set.
Powercolor markasının en iyi modeli Reddevil RX 7800 xt diye canavar bu sistemde. Sen takıldın NVIDIA da. Az kartın incelemelerini izle. Ama özelleştime şart ve 2K bir sistem bu. 2K da monitör alman lazım

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Emil aslan
Ah be abicim paylaştım sana Falcon diye set.
Powercolor markasının en iyi modeli Reddevil RX 7800 xt diye canavar bu sistemde. Sen takıldın NVIDIA da. Az kartın incelemelerini izle. Ama özelleştime şart ve 2K bir sistem bu. 2K da monitör alman lazım
Kusuruma bakma hocam uğraştırdıgim için hakkını helal et şuna bir bakar mısın

ahmetmelihalemdar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
615
İsim
Ahmet Melih Alemdar
Kusuruma bakma hocam uğraştırdıgim için hakkını helal et şuna bir bakar mısın

Estağfirullah. O kadar para veriyorsunuz, değecek bişey alın diye uğraşıyorum

Parçalar uyumsuz bunla olmaz bu. Sen bana çıkabileceğin kasa + monitör için max. bütçeni yaz bakalım ne yapabiliriz

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Ahmet Koçaş
kardeşim ben rx6700 ryzen 5 5600 olan bir sistem kullanıyorum bence güzel ama tavsiyem mümkünse amd alma rtx al sonra pişman olma ihtimalin var teknik sorunlar oabiliyor malesef

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Emil aslan
kardeşim ben rx6700 ryzen 5 5600 olan bir sistem kullanıyorum bence güzel ama tavsiyem mümkünse amd alma rtx al sonra pişman olma ihtimalin var teknik sorunlar oabiliyor malesef

Hocam bunu almayı düşünüyordum bende rtx istiyorum amd seni gibi diyen çok ama arada kaldım

Parçalar uyumsuz bunla olmaz bu. Sen bana çıkabileceğin kasa + monitör için max. bütçeni yaz bakalım ne yapabiliriz
30 diyim sana kasa bütçe monitor de 5

ahmetmelihalemdar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
615
İsim
Ahmet Melih Alemdar

Hocam bunu almayı düşünüyordum bende rtx istiyorum amd seni gibi diyen çok ama arada kaldım

O falcon u al. Monitör için acele etme o zaman. 2k almak için bütçe oluştur o zaman. O kasa 1080 p de darboğaz yapar

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Ahmet Koçaş

o zaman şöyle yapalım illa amd alacaksan ekran kartı gayet iyi hatta fazlasıyla iyi bence işlemciye yoğunlaş çünkü sorun çıkartırsa bi onda olur gibi

ahmetmelihalemdar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
615
İsim
Ahmet Melih Alemdar
o zaman şöyle yapalım illa amd alacaksan ekran kartı gayet iyi hatta fazlasıyla iyi bence işlemciye yoğunlaş çünkü sorun çıkartırsa bi onda olur gibi
İşlem
Bu işlemci ile 7800xt ekran kartını 2K da canavar gibi kullanır. İleride 7800x3d ile güncelleyebilir. ben de 7500f ve 7900 gre yi 2k da kullanıyorum. Sıfır sıkıntı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
921,466
Üyeler
142,931
Son üye
Yamata No Orxchi
Top Bottom