Neler Yeni

Hanma metodu ile boy uzatma

Just reset

80+ Bronze
Öncelikle düzenli bir şekilde beslenmen lazım ve bolca kalsiyum ve çinko alman gerek.
İkinci olarak spora başla yapmak istediğin spor tamamen sana kalmış bir şey. Ama spor yaparken kesinlikle protein tozu veya bu iğneler vs oluyor onları kesinlikle kullanma.
Ve son olarak güzel bir uyku uyuman gerek daha doğrusu geceleri. 9 ila 11 saat arası uyuman gerekiyor. Yani yapabileceklerin bunlar.
Protein tozu kullanma dediğin yerde patladım

umuttt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,536
İsim
umt
Discord
umt#4257
beyler son günlerde internette karşıma hanma metodu ile kemiklerde mikro kırıklar oluşturarak uzamaktan bahsediyor bunu duyan deneyen veya bilgi sahibi olan var mı ben araştırdım ama kitabını 100 TL ye satıyorlardı sormadan almak istemedim bu konu hakkında düşünceleriniz neler
böyle şeyler kullanmaya gerek yok balığın siyah etini ye daha iyi en azından sağlıklı

Raiden

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Mercan
beyler son günlerde internette karşıma hanma metodu ile kemiklerde mikro kırıklar oluşturarak uzamaktan bahsediyor bunu duyan deneyen veya bilgi sahibi olan var mı ben araştırdım ama kitabını 100 TL ye satıyorlardı sormadan almak istemedim bu konu hakkında düşünceleriniz neler
gel beraber alak ucuza gelir fakeyse az kayıp yaşarız

Rotangar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,068
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ve yazılıma dair her şey
Instagram
rotangar__
Steam
https://steamcommunity.com/id/Rotangar/
Discord
Rotangar#2224
16 yasındayım 170 boyum 75 kilo vücud geliştirme yapıyorum gainer protein tozu Creatine kullanıyorum magnezyum çinko bugünden itibaren kullanmaya başlıcam ama bu boy olayı çok can sıkıcı bir durum olmaya başladı o yüzden uzamak istiyorum barfiks çubuğu var onuda bugün takıcam ama sabah 7 de kalkıp gece 10-10.30 da anca evde oluyorum mecburum bu duruma napabilirim bilgisi olan bana yardımcı olsun annem 147 babam 163
Dostum sen gene baya iyi uzamışsın aile ortalamana göre

C12H16N2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
469
İsim
M.S.C
Birde kitabını mı satıyorlar? Pazarlama tekniği olduğunu sanıyorum. Ben olsam almazdım.

yufuscuk

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
YUSUF BAĞRIYANIK
peder bey 1.92 bende onun kadar olmak istiyorum takviye türünden felan ne kullanabilirim bu iş için biraz kafaya taktım ben
Mesaj otomatik birleştirildi:

100 lira çok para değil ama alıp denedikten sonra sıkıntıya düşmekten tırstım biraz
Pederin maşallahı varmış

yok kola aldık baya oldu

alsammı almasammı diye düşünürken 182 oldum beler
Gerek yokmuş yani almasanda olur bence boyu en iyi uzatan ip atlamaktır kendimde deneyimledim

emiliano

80+ Bronze
Pederin maşallahı varmış

Gerek yokmuş yani almasanda olur bence boyu en iyi uzatan ip atlamaktır kendimde deneyimledim
günde 1 litre süt içiyom ama senin dediğinide yapıcam

Emirito

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Emir
20 ye kadar uzuyor diyorlar 4 senede 8 10 cm ihtimali yok mu hiç
Kanka 17 yaşıma yeni girdim bu boy mevzusu cok saçma bir şey bence herkes boyunu 190 yapmam ister ama bence bu konuda endişeli olmamalısın 16 yaşıma ilk girdiğimde boyum 165 idi şuanda 17 yaşımdayım 176yım merak etme boyun uzar sadece uyku düzenine ve süt tüketmeye bak zaten boyun kısa değil sıkma canını hanma metodu falan da ben de cok araştırdım boy uzatıyor diyorlar ama şöyle bir şey de yazıyor altında ergenlik sonrası bu doğal bir şey değil o yüzden eğer alıcaksan bile en son çare olarak almanı tavsiye ederim merak etme dostum zaten iyisin😎

Fatih Sultan Terim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,321
İsim
Oozdmrsm
Enayi avı gibi geldi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
983,136
Üyeler
155,524
Son üye
Alpy96
Top Bottom