Neler Yeni

Hanma metodu ile boy uzatma

Steroid harici kullanabilir.Protein tozunun zararlı olduğunu hangi kaynağa dayanarak söylüyorsunuz bu garip :D
Doğal bir takviye gıdası değil. Etrafımda ne kadar protein tozu kullanan tanıdığım varsa hepsi kullanmaya başladıktan sonra teker teker hasta olmaya başladılar. Ayrıca protein tozu ağır antremanlar sonrasında kas ve kemiklerin güçlenmesi için kullanılır. Yani kısacası dostum spor yapan herkes için bu gerekli olan bir şey değildir, protein tozu. Öyle küçümser gibi konuşma. Bilgin varsa konuş.

murat eren

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
141
İsim
murat eren dikmener
bence boya erkekler çok gereksiz takılıyor

NedoxBey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
422
İsim
Nedox Bey
bu sey degil mi bacaklarini kiriyorlar ve uzamasini bekliyorlar?

marilyn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,667
İsim
marilyn
peder bey 1.92 bende onun kadar olmak istiyorum takviye türünden felan ne kullanabilirim bu iş için biraz kafaya taktım ben
Mesaj otomatik birleştirildi:

100 lira çok para değil ama alıp denedikten sonra sıkıntıya düşmekten tırstım biraz
Dostum 18-19 a kadar hipizli buyursun 16 ya gore 180 gayet iyi bir boy babanin boyuna er yada geç ulasirsin merak etme

pekcevik

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,590
İsim
Mert Pekçevik
İlgilendiği Kategoriler
Oyun Bilgisayarları
Instagram
pekcevikk
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561199142548828/
Discord
bigg papi locsta
peder bey 1.92 bende onun kadar olmak istiyorum takviye türünden felan ne kullanabilirim bu iş için biraz kafaya taktım ben

100 lira çok para değil ama alıp denedikten sonra sıkıntıya düşmekten tırstım biraz
Boy uzatmak genetik takviye gıda etkilemez Hanma metodu benimde çok karşıma çıkıyor işe yarar mı bilmiyorum

seyfo-dayı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
577
İsim
Kerpeten
Uygunsuz Dil & Küfürlü Paylaşım
beyler son günlerde internette karşıma hanma metodu ile kemiklerde mikro kırıklar oluşturarak uzamaktan bahsediyor bunu duyan deneyen veya bilgi sahibi olan var mı ben araştırdım ama kitabını 100 TL ye satıyorlardı sormadan almak istemedim bu konu hakkında düşünceleriniz neler
Olum saçamalama *** 2 santim uzicam diye maymuna dönücek vücudunuz

Ayrıca boyunda gayet uzun *** ben 174üm kendimi uzun görüyorum bi dışarı çık

e_mir

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Hocam o boylarda olmak iyi değil. Kendimden biliyorum. Çok uzun kaçıyor. Boyunuz gayet yeterli biraz daha uzarsınız yeter.

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
ryangosling
beyler son günlerde internette karşıma hanma metodu ile kemiklerde mikro kırıklar oluşturarak uzamaktan bahsediyor bunu duyan deneyen veya bilgi sahibi olan var mı ben araştırdım ama kitabını 100 TL ye satıyorlardı sormadan almak istemedim bu konu hakkında düşünceleriniz neler
hap atıyo onlar zırvalıktan başka bir şey değil

Cuus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Turgay Suyolcu
Aga boy işi genetik işidir ne kadar spor da yapsan ne kadar bunun üzerine de çalışsan boyun genetik sınırının üzerine ameliyat gibi dış etkenler olmadan uzamaz. Asılmak ise disklerin arasını açar böylece 2-3 cm uzarsınız ama geri ayaklarınızın üzerine bastığınızda bir süre sonra eski boyunuza dönersiniz. Yani boyunuzu kendi isteğiniz ile uzatamazsınız vücudunuz ne kadar uzarsa o kadar uzarsınız bu kadar.

Heister

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Can kara
Boyu uzar daha merak etme.

İçinde ukte kalmasın al gitsin. Pişman olmaya değmez en azından

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
doğal haline bırakmak en iyisi, 19 yaşındayım 193 boyum var hiç gerek duymadım .s

Top Bottom