Neler Yeni

HAQQUS-HB 2 | i5-10400F / GTX 1660 SUPER - 9.499 TL

Bergee

80+ Silver

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,684
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
Aga firma ticaretinde, asıl yayıncı demeli "aga bu nedir bu nasıl fiyattır ben bunu yapmam" diyebilmesi lazım şuan bu sistemin fiyatını sizin tepkini düşürdü. E-ticaret sitelerinin vicdanına kalsanız rekabet olmasa işini düzgün yapan yayıncılar olmasa siz indirimli ürün mu alabileceğiniz zannediyorsunuz 👍
Aynen öyle. Ben olsam abi şaka mı bu ben bu paradan çıkartmam bunu diye :D En çok da "BU FİYATTAN DAHA UCUZA BULAMAZSIN" gibi şeyler yazmaları. Güvenilirliği düşüyor

toma_06

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
920
İsim
Efe
Aga firma ticaretinde, asıl yayıncı demeli "aga bu nedir bu nasıl fiyattır ben bunu yapmam" diyebilmesi lazım şuan bu sistemin fiyatını sizin tepkini düşürdü. E-ticaret sitelerinin vicdanına kalsanız rekabet olmasa işini düzgün yapan yayıncılar olmasa siz indirimli ürün mu alabileceğiniz zannediyorsunuz 👍
geldi lafını söyledi gitti. gövde üstünde baş, baş üstünde akıl bırakmadı. esti geçti.

mavibere

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
230
İsim
Mehmet
Bu işte haqqus fanboyluktur. Nasıl olabilir? Arada 2000 lira fark var!
Ben kimsenin amigosu değilim hacı Abdullahıda izlerim Haqquşuda diğer bir dünya insanıda izlerim.Hepsinde de yararlanmışlığım vardır.Sağolsunlar.

Bergee

80+ Silver
Ben kimsenin amigosu değilim hacı Abdullahıda izlerim Haqquşuda diğer bir dünya insanıda izlerim.Hepsinde de yararlanmışlığım vardır.Sağolsunlar.
O zaman bu iğrenç olayın neden üstünü kapatmaya çalışıyorsun?

Uygun gördüğüm sistem yorumlarına bile fiyatların düşeceğini fiyatın halen yüksek olduğunu spamlıyorum hocam, dediğin gibi biraz bizim iradeye bakıyor f/p mallara ulaşılabilirliğimiz, tabi dediğiniz gibi birde bizden yana olan yayıncılar sayesinde.

Bergee

80+ Silver

MematiBaş🚬

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,591
İsim
Memati Baş

Fiyatı 9.499 TL olarak güncellenmiş. Nasıl fiyat ?

Hakkuşun açıklaması.
gerçekten alanlar olması kötü

mavibere

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
230
İsim
Mehmet
Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR