Neler Yeni

Haqqus'un son İZOLY videosu hakkında

@TheDark

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,432
İsim
Mehmet XXX
Bu adamın planı şu(!):
Teker teker evleri patlatıp eski bilgisayarcısından yediği acıyı çıkarıyor.

ŞahinBaşaran

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,016
İsim
Şahin Şahin
izoly sistemler çok güzel 10 kişiden 9'u izoly kullanıyor öneriyor yüzde 99.99 memnuniyet oranı (!)

Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
Batuhan KARALAR
Instagram
batuhan.karalar
Twitter
365batuhan
Objektif konuşmak gerekirse sistemin fiyatı gayet iyi. Şunu unutmayın, sadece ekran kartı karaborsaya düştüğü için bulabilirseniz 15k civarında. İşlemci RAM vs. de zaten alınabilecek maksimum seçimler gibi. Amaaa..

Ben bu sisteme güvenip satın almam. Hadi SSD'yi geçtim ama 20k+ bir sistemde İzoly'nin kime ürettirdiği belli olmayan bir PSU'ya güvenemem. Alacak olan da boşu boşuna hazır sistemdeki sıfır güç kaynağını değiştirmek istemez. Bir de yazmıyor ama umarım sıvı soğutma koymuşlardır :D

aydin.

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Objektif konuşmak gerekirse sistemin fiyatı gayet iyi. Şunu unutmayın, sadece ekran kartı karaborsaya düştüğü için bulabilirseniz 15k civarında. İşlemci RAM vs. de zaten alınabilecek maksimum seçimler gibi. Amaaa..

Ben bu sisteme güvenip satın almam. Hadi SSD'yi geçtim ama 20k+ bir sistemde İzoly'nin kime ürettirdiği belli olmayan bir PSU'ya güvenemem. Alacak olan da boşu boşuna hazır sistemdeki sıfır güç kaynağını değiştirmek istemez. Bir de yazmıyor ama umarım sıvı soğutma koymuşlardır :D
İzoly Leto'da sıvı soğutma var yani bir zahmet.Fakat fotoğraflarda göstrerdiğim gibi Sinerji'de vs bu fiyatlara 32 gb ram + 240mm sıvı soğtuculu sisrtem toplanabiliyor zaten bu sistemiin çok satılacağını düşünmüyorum :)

Bilgisayardan çok anlayan bir insan değilim ama psu kasa ssd ve sıvı soğutmanın son derece kaliteiz olduğunu biliyorum. Anakart ram ekran kartı bilinen Marka olsa bile ben böyle iğrenÇ SİSTEMİ ALMAK YERİne gamegaraj gibi yerlerden hazır ssitem lırım daha iyi.

aydin.

80+ Gold
En İyi Cevap
1

O sistem yerine bu alınabilir https://moleculepc.com/urun/hazir-sistemler/amd-hazir-sistemler/toryum-s/

aydin.

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dostum DÖH de seninle aynı düşüncede zaten. o.O2
Sonradan çaktım ben onu :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bişey söyliycem inno3d Türkiye haklarının disblatörü gamegaraj nasil gamegarajdan ucuza satıyor onu anlamadım he birde PSU 12v çıkışı 460w.
İnno3d yi gamegaraj (Exa bilgisyar) getiriyor evet. İzoly bu ekran kartını ucuza satma ihtimalı yok zaten piyasa belli.
Büyük ihtimal kartın içindeki çipset veya ram leri ile oynanmıştır veya başka birşeyi ile bilmiyorum.
Fakat distrübtörden daha ucuza satması hiç normal değil işin içinde bir şey var

Son düzenleme:
Top Bottom