Neler Yeni

HAQQUSUN TERBİYESİZLİĞİ VE KAZIKÇILIĞI

Haklımıyım haksızmıyım

• Oy kullanan toplam üye
    69
ben kanlostum ztn kendisine bir hakarette bulunmadan 7k nasıl bu sisteme para verdiriyorsunuz kazıklamışınız dedim 1050ti 2. el 1 ram ryzen3 3100 ve rampage psu su nasıl bu kadar para ediyor güzel kazıkçılık yapmışsınız 1k felan heralde kendi cebinize attınız dedim ve geldi karşıma
Mesaj otomatik birleştirildi:

adam zaten hem rampagenin hemde izloynin köpekliğini yapiyor
tamamdır kral sağ ol

kanlost

80+
Dolandırıcı değil kazıkçı izoly aşırı para verince adam da sponsorluğu kabul ediyor

eskiden youtube ne kadar ciddiydi ? Ahmet aga bi tane videosunu kesmeyi unutup sırf aşırı uğraşmamak için minecraft’da yaratığı bulmak için direk envanterden alıyor diye aşırı dışlanıp en az 300k abone kaybetti ama artık haqqus un test sırasında video açtığını görse bile insanlar bi tepki vermiyor en fazla 1-2k takipçi kaybetmiştir
kanka ben vid açıp oynadığı kısmı bulamadım hala daha arıyorum sen bulduysan atabilirmisin

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
son videosundaki parçaları kendi seçip aldırmıyo sadece takipçilerinin aldıklarını topluyo
Dostum videoyu 5dk açtım izledim ve cidden zaman kaybı adam izoly öneriyor izoly
Yani konspetini bilmiyorum kendisi seçtiriyor mu seçtirmiyor mu bilmiyorum
Biride kanlostun dediğine kendi kasan bilgisayarı var kıskandı falan mı ne demiş işte

Son düzenleme:

Gocer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
464
İsim
Göktuğ Göçer
Haqqusun son videosundaki icerik gönder toplıyalım iceriği takipçilerinden gelen parcları topluyor fps testi yapiyor parça konusunda yonlerdirme yapmadığini açikladı. Bir videosunda arkadan video acip test yaptigi belli oluyor neden yapildigi bilinmedigi icin yorum yapmiyorum fakat dogru degil .onun disinda bi donanim arsivi kadar büyük youtuber olmadigi ve tanigi sistemler cok satilmayacagi icin sistemleri pek ucuz olmuyor . Haqqusta tek sevmedigim nokta youtubeden ve sponsorlardan daha fazla kazanmak icin pahalı ve kotü ekipmanları iyimis gibi tanitması

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,438
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler
Girişimcilik , e-ticaret , print on demand , shopify , saatler , arabalar , bilgisayar
kanka ben vid açıp oynadığı kısmı bulamadım hala daha arıyorum sen bulduysan atabilirmisin
Silindi o kısım technopat da onun konusu var ss almış biri o fotodan gördüm adam videoyu indirmiş altta < - > bu şekilde olan ileri geri durdur barı gözüküyor

MeereeY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
857
İsim
Ömer Efe Yalçın
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, yazılım

xSparkua.

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,914
İsim
Chloe Grace Moretz
Discord linkini özelden atıcak varmı haqqusun bulamadım da

Gocer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
464
İsim
Göktuğ Göçer
Dostum videoyu 5dk açtım izledim ve cidden zaman kaybı adam izoly öneriyor izoly
Yani konspetini bilmiyorum kendisi seçtiriyor mu seçtirmiyor mu bilmiyorum umrumda da değil açıkcası adam izoly öneriyor. Dclerine girdim bizim forumdan bir kişi herhalde aynı nick pp vardı çünkü konuşuyor orada anlatıyor
Biride kanlostun dediğine kendi kasan bilgisayarı var kıskandı falan mı ne demiş işte
Açıkcası adam farklı mesajlarında da küfür etmiş. Yani bir insanın kendi kararı fakat bir kişide oraya çıkıp kendini örnek olarak gösterip dcsinde şakır şakır küfrediyorsa izlemem de
Izoly konusunda gorusumu belirttim sponsorlardan ve youtubeden daha fazla kazanmak icin kotu marka urunleri iyimis gibi tanitip video cekiyor . Dc mevzusunda arkadasın ne yazdiginin ss i yok dalga gectiyse veya sinir ettiyse kufur etmesi dogru degil fakat etmis olabilir ona bisey diyemem

quarexe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Batın Sarıgül
eskiden yayınlarını izliyordum eğer bilmiyorsan hakaret ediyordu bazı kişilere ve bugün bana dc sunucusunda hakaret etti Alıntıyı görüntüle
Dostum eleştirmen gayet normal her insanı sevmeyebilirsin ama adam kanalını kötüleyerek ona karşı kötü söylemlerden bulunursan maalesef karşılığı budur açıkcası sabah ban yemene çok şaşırmadım gözümün önünde ban yedin :D

hihihiha

80+ Bronze
bu videoda ilk yayınladığında 7k yazıyordu video içinde biyerdede söylüyor abicimde bir videosunda fps testi yerine video açıp kendi oynuyormuş gibive o sistemi öneriyor doğru hatırlıyorsam izoly sistemiydi eğer videoyu tekrar bulabilirsem atarım videoyu ve bu adamın kanalından ABONELİKTEN ÇIKIN
Vatanda calısan adamdan nolurki ucuza vatandan topladim diye 2. El sistem topluyo ayni sistemi vatana sordum 5000 tl daha pahali diyolar.

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,609
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
aga o küfürle dava aç en az 3000 tl net para alırsın şahsına hakaretten gg wp etiket üzerindeki id yide kopyalarsan mükemmel olur senin için
Alıntıyı görüntüle
Mesaj otomatik birleştirildi:

şuan 2. hesaptan ss aldım asıl hesapımdan yazmıştım kendisine bir küfür etmemiştim banladığı için mesajlarım silinmiş

Gocer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
464
İsim
Göktuğ Göçer
kendisi seçtiriyor kanka
Adam videosunda söyledi adı ustünde sistem onersi videosu degil gonder topliyalim videosu simdi bana videolari tekrar izledip kesip aldirtmakla ugrastirma

Top Bottom