Neler Yeni

Harici 2.5" HDD'nin İçi

Camelogue

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Ahmet
Merhaba arkadaşlar. Benim merak ettiğim bir konu var. Şimdi Seagate, WD, Toshiba gibi markaların bildiğiniz üzere harici HDD ürünleri mevcut. Bu haricilerin içini açtığımızda, içinden 2.5" boyutunda notebook diski mi çıkıyor? Yoksa başka bir donanım mı var? Kısacası bir harici HDD'nin (2.5") içini açsak, içindeki diski çıkarıp dahili olarak notebook'a takma imkanımız var mı? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Hayır, birbirlerinden farklılar.

komiks

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
276
İsim
Uğur Altıntaş
İlgilendiği Kategoriler
PC donanım-elektronik
Merhaba arkadaşlar. Benim merak ettiğim bir konu var. Şimdi Seagate, WD, Toshiba gibi markaların bildiğiniz üzere harici HDD ürünleri mevcut. Bu haricilerin içini açtığımızda, içinden 2.5" boyutunda notebook diski mi çıkıyor? Yoksa başka bir donanım mı var? Kısacası bir harici HDD'nin (2.5") içini açsak, içindeki diski çıkarıp dahili olarak notebook'a takma imkanımız var mı? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
çıkaracağınız harici hdd 2.5" ise takabilirsiniz.

yusuf bali

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
521
İsim
yusuf bali
Instagram
_yusufbali_
hayır farklı şekilde üretiliyor hepsi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
951,700
Üyeler
149,965
Son üye
exiciya
Top Bottom