Neler Yeni

Havit Gamenote Fuxi-H3 Alınır Mı ?

egmnphlvn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Egemen Pehlivan
Havit Gamenote Fuxi-H3 almayı düşünüyorum Valorant tarzı oyunlar çok oynuyorum işimi görür mü ? Veya başka önereceğiniz Beyaz renkte olan bir kulaklık var mı ?

agno

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
burak
Havit Gamenote Fuxi-H3 almayı düşünüyorum Valorant tarzı oyunlar çok oynuyorum işimi görür mü ? Veya başka önereceğiniz Beyaz renkte olan bir kulaklık var mı ?
ben cs2 ve warzone oynuyorum sadece ve işimi görüyor 600 TL'ye almıştım. muhtemelen şu an da en fazla 1k dır ve bu paranın hakkını fazlasıyla verdiğini düşünüyorum kablolu almaktan iyidir

egmnphlvn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Egemen Pehlivan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ben cs2 ve warzone oynuyorum sadece ve işimi görüyor 600 TL'ye almıştım. muhtemelen şu an da en fazla 1k dır ve bu paranın hakkını fazlasıyla verdiğini düşünüyorum kablolu almaktan iyidir
Bende artık kablosuza geçmeyi düşünüyorum sıkıldım kabloludan. Sağol cevap için.

Mlfz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Mehmet Kayra Suvar
Hocam bende almayı düşünüyorum da mikrofon kalitesi ses kalitesi nasıl? Ve oyunlarda nereden kimin geldigini anlayabiliyor musunuz bas tiz nasıl?

Connex

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
333
İsim
Emirhan
Discord
ConneX#1905
Ben geçen arkadaşlar atmıştı indirmdeydi aldım geldi gayet iyi genellikle bende valorant oynuyorum ses iyi rampage kulaklıklar olmuş 1k kablosuz çok iyi bisey alabilirsin

agno

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
burak
Hocam bende almayı düşünüyorum da mikrofon kalitesi ses kalitesi nasıl? Ve oyunlarda nereden kimin geldigini anlayabiliyor musunuz bas tiz nasıl?
Kardeşim müzik dinlemediğim için bası tizi bilmiyorum ama pahalı kulaklıkları olan arkadaşlarımdan iyi ses kasıyorum çoğu zaman duymadınız mı diyorum yok diyorlar. Mikrofonu da kötü değil şikayet gelmedi şimdiye kadar sesin kötü geliyo falan diye

Top Bottom