Neler Yeni

Hawk Future Kullanan Var Mı?

Alper Arıkan

80+ Gold
En İyi Cevap
1
siyah düşünüyom futurenin ama toz tutarsa rengi falan değişir kötü olur. hani bina dairesi pek toz olmazda genede oluyor yerler filan ister istemez. ama yinede siyah renginin değişmesini de istemem ondan siyah coal veya gri arasında kaldım
Gri iyi bir tercih olur bence renginin değişmesinden korkuyorsanız

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
688
İsim
Furkan
Son düzenleme:

Kadir_1987

80+ Silver
HAWK FUTURE kullanan varsa kumaşının toz toplayıp toplamadığını söyleyebilirse sevinirim siyah almayı düşünüyorumda
Tozlanmamasını ve ilk günki temizliğin de olmasını istiyorsan kumaşcıdan kumaş kestir ve pc başından kalktığın da ört üstünü.
Ben şahsen bu şekilde yaptığımdan tüm ekipmanlarım ilk alındığı günki gibi ;)
Tercih sizin.
Şimdiden güzel günler de kullanın.

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
688
İsim
Furkan
Tozlanmamasını ve ilk günki temizliğin de olmasını istiyorsan kumaşcıdan kumaş kestir ve pc başından kalktığın da ört üstünü.
Ben şahsen bu şekilde yaptığımdan tüm ekipmanlarım ilk alındığı günki gibi ;)
Tercih sizin.
Şimdiden güzel günler de kullanın.
bu koltukları koltuk kaplayanlar kaplayabilir mi acaba ilerde kumaşı kötü olunca

Kadir_1987

80+ Silver
bu koltukları koltuk kaplayanlar kaplayabilir mi acaba ilerde kumaşı kötü olunca
Hepsi yapamaz.
Bu tarz da ofis koltukları yapan kişiler becerebilir.
Sıradan ofis malzemeleri üretmeyen birine teslim ederseniz eline yüzüne bulaştırır.

bth_nn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Batuhan Şahin
Kimi tutuyor diyor kimi tutmuyor diyor anlamadim valla ben future alicam normalde siyah dusunuyom ama toz tutacaksa ya grisini yada derisini almayi dusunuyom
Yazın çok sıkıntı çekersiniz klima yok ise odanızda hocam

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
688
İsim
Furkan
Yazın çok sıkıntı çekersiniz klima yok ise odanızda hocam
yk klimada kumaş almaya karar verdim sanırım coal kumaş olanı alıcam. siyah ve gri çabuk kirlenir kiri belli eder diye düşünüyorum

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
hocam rahatlık olarak felan nasıl kumaşı geçtim memnun olmadığın bir yönü varmı
Rahatlığı güzel şimdilik tek sorunum kol pedleri diyebilirim çok nazikler içine göçüyorlar

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
688
İsim
Furkan
Ben almadım hediye verdiler.
Hm iyimis. De kol pedi ince birsey icene coksun ne olacak pedsiz kullanabiliyosan oyle kullan kullanamiyosan paran olunca gotur terzilerde olur mu bilmem icindeki sungeri degistirsinler. Kolunu acitmiyosan ve rahatsiz etmiyosa sorun yok icine cokmesinin diye dusunuyomda banada yollarlarsa rahatsiz olursam degistirtirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben almadım hediye verdiler.
Sende hangi renk kullaniyon koltukta

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
Hm iyimis. De kol pedi ince birsey icene coksun ne olacak pedsiz kullanabiliyosan oyle kullan kullanamiyosan paran olunca gotur terzilerde olur mu bilmem icindeki sungeri degistirsinler. Kolunu acitmiyosan ve rahatsiz etmiyosa sorun yok icine cokmesinin diye dusunuyomda banada yollarlarsa rahatsiz olursam degistirtirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sende hangi renk kullaniyon koltukta
Ped ler de rahatsızlık vermiyor yumuşak sadece dirseğimi koyduğum yerde oyukluk var o kadar. Yerine gidip nakit alırsan indirim yapıp kol pedlerini vesayre hediye ediyorlar.

Top Bottom