Neler Yeni

İnceleme Hawk Gaming Chair Fab v3 inceleme !!

bloerx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
176
İsim
Yiğit Cihan
Evet arkadaşlar bu benim donanımarsivi forumda ilk incelemem lütfen hatalarımı göz önüne almayınız.Öncelikle Bugünki konumuz hawk fab v3.Koltuğu 4 Ocak 2021de sipariş ettim ve bugun elime ulaştı.Konuyu parça parça bölerek anlatacağım:

1-Koltuğun Kendisi:Hawk markası adı altında üretiliyor ve 4 farklı modeli var kumaş olanlarından.ben v3ü aldım ve bugün onu inceleyeceğim(firmanın deri koltuklarıda var)

2-Kurulum: Arkadaşlar kurulum gerçekten cok kolay oturma ve sırt kısmı monteli şekilde geliyor ve sadece amörtisoru takmak kalıyor geriye birde tabii ki yastıkları koltuga klipslerle geçiriyorsunuz

3-İnceleme:Öncelikle Koltuğa gelicek olursak büyük duruyor.Renk Ve Kumaş kalitesi çok iyi.Boyun ve bel yastıgı çok güzel ayarlanabiliyor asansör şeklinde ve boyun yastıgında nickinizi ücretsiz bir şekilde yazdırabiliyorsunuz.Koltuk 180 derece yatabiliyor,yaylanma özelliği var.Genel olarak bakıcaksak koltuk cok kaliteli ama bence kalitesiz gözüken tek şey var oda kolçaklar.Kolcaklara hiç alışamadım nedense cok dandik duruyor.Onun dışında cok rahat ve aklınıza gelen her sey var içinde.

4-Müşteri hizmetleri:Gerçekten cok ilgililer dediğim şeylere 10 15 dk icinde cevap alabiliyorsunuz.

5-Sonuç olarak koltuga 10 puan üzerinden 9 puan veriyorum 1 puanıda kolcaklardan kırıyorum

Ek olarak Sorularınızı Alabilirim

Ekler

• WhatsApp Image 2021-01-15 at 14.23.13.jpeg
    WhatsApp Image 2021-01-15 at 14.23.13.jpeg
    99.7 KB · Hit: 732
  • WhatsApp Image 2021-01-15 at 14.15.44.jpeg
    WhatsApp Image 2021-01-15 at 14.15.44.jpeg
    101.7 KB · Hit: 658
  • WhatsApp Image 2021-01-15 at 14.15.44 (1).jpeg
    WhatsApp Image 2021-01-15 at 14.15.44 (1).jpeg
    108.8 KB · Hit: 613

Nicksiz

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,149
İsim
Musa
Evet arkadaşlar bu benim donanımarsivi forumda ilk incelemem lütfen hatalarımı göz önüne almayınız.Öncelikle Bugünki konumuz hawk fab v3.Koltuğu 4 Ocak 2021de sipariş ettim ve bugun elime ulaştı.Konuyu parça parça bölerek anlatacağım:

1-Koltuğun Kendisi:Hawk markası adı altında üretiliyor ve 4 farklı modeli var kumaş olanlarından.ben v3ü aldım ve bugün onu inceleyeceğim(firmanın deri koltuklarıda var)

2-Kurulum: Arkadaşlar kurulum gerçekten cok kolay oturma ve sırt kısmı monteli şekilde geliyor ve sadece amörtisoru takmak kalıyor geriye birde tabii ki yastıkları koltuga klipslerle geçiriyorsunuz

3-İnceleme:Öncelikle Koltuğa gelicek olursak büyük duruyor.Renk Ve Kumaş kalitesi çok iyi.Boyun ve bel yastıgı çok güzel ayarlanabiliyor asansör şeklinde ve boyun yastıgında nickinizi ücretsiz bir şekilde yazdırabiliyorsunuz.Koltuk 180 derece yatabiliyor,yaylanma özelliği var.Genel olarak bakıcaksak koltuk cok kaliteli ama bence kalitesiz gözüken tek şey var oda kolçaklar.Kolcaklara hiç alışamadım nedense cok dandik duruyor.Onun dışında cok rahat ve aklınıza gelen her sey var içinde.

4-Sonuç olarak koltuga 10 puan üzerinden 9 puan veriyorum 1 puanıda kolcaklardan kırıyorum

Ek olarak Sorularınızı Alabilirim
Forumdan bir arkadaş daha almıştı bunu. @Phenoma sanırım. Öneriliyor baya marka.

Revainer

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Güzel , hayırlı olsun.

MTBC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
824
İsim
Mehmet Türker BAYRAKTAR
Yakışıklı bir inceleme olmuş yiğit. Güle güle kullan.

bloerx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
176
İsim
Yiğit Cihan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben de farklı bir rengini almıştım
Bu arada, dikişlerin üstündeki kaplamaların vb aşırı kaliteli olduğunu söylemeden geçemeyeceğim.
gerçekten bu fiyata en iyisi bence peki sen kolçakları nasıl buldun

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Doğukan Dayı
Öncelikle hayırlı olsun bende aynı modeli aldım kargolama bekliyorum. Ortalama kaç günde geldi? Kaç gün sonunda kargoya verildi? Bide yaylanma özelliğini nasıl aktif ediyorsun? Teşekkürler şimdiden

bloerx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
176
İsim
Yiğit Cihan
Öncelikle hayırlı olsun bende aynı modeli aldım kargolama bekliyorum. Ortalama kaç günde geldi? Kaç gün sonunda kargoya verildi? Bide yaylanma özelliğini nasıl aktif ediyorsun? Teşekkürler şimdiden
4 ocak saat 22.30 sularında sipariş verdim ayın 15i öğlen saatlerinde geldi horoz kargo gerçekten hızlanmış ve kendini geliştirmiş ama koltugu 0dan baştan senin icin yaptıkları icin normal bence 10 gün filan sitede zaten 4-10 gün aralıgında kargo süresi oldugunu belirtmiş.
Mesaj otomatik birleştirildi:

yaylanma özelliği ise koltugun sol tarafından yapılıyor o kolu çekince oluyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Doğukan Dayı
4 ocak saat 22.30 sularında sipariş verdim ayın 15i öğlen saatlerinde geldi horoz kargo gerçekten hızlanmış ve kendini geliştirmiş ama koltugu 0dan baştan senin icin yaptıkları icin normal bence 10 gün filan sitede zaten 4-10 gün aralıgında kargo süresi oldugunu belirtmiş.
Mesaj otomatik birleştirildi:

yaylanma özelliği ise koltugun sol tarafından yapılıyor o kolu çekince oluyor.
Çok teşekkürler cevapların için. Gelmesini bekliyorum umarım bu bel ağrılarından kurtulurum

kdrpnlc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
Abdulkadir PALANCI
Instagram
https://www.instagram.com/kdrpnlc/
Facebook
kdrpnlc
Twitter
kdrpnlc
Ben de Hawk aldım. Yaklaşık 5 gündür kullanıyorum. Gayet rahat.
Beğenmediğim noktaları: Kolçakları kötü, sağa sola sallanıyor. Geriye yaslanmak için kullanılan kolu çektiğinizde bir şey kırılıyor gibi, takır tukur sesler geliyor.

Bunları haricinde kullanılabilir.
Benim puanım: 8/10

Top Bottom