Neler Yeni

hawk oyuncu koltuğu hediye sistem

efehsgal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Efehan Erçin

Palo DAYI

80+ Gold
fıyatı neden goremedım ben

Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
brutal chapter
daha 2 hafta öncesine kadar gaming.gen .tr vatan 4060 ti li Sistemleri 21.900 22.900 gibi rakamlara veriyordu ki 4 adet aldik.Siz piyasayı bildiğinize ya da takip ettiğinize eminmisiniz?

efehsgal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Efehan Erçin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
daha 2 hafta öncesine kadar gaming.gen .tr vatan 4060 ti li Sistemleri 21.900 22.900 gibi rakamlara veriyordu ki 4 adet aldik.Siz piyasayı bildiğinize ya da takip ettiğinize eminmisiniz?
benim bahsettiğim 1 ay öncesi bende pc alıp bıraktım piyasayı, zaten daha sonrada abdullah abi video atınca çok daha fazla düşüşler olmuş sanırsam bilmiyorum ben senin dediğini pahalı olarak algıladığım için öyle söyledim bu kadar kasmana gerek yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
brutal chapter
benim bahsettiğim 1 ay öncesi bende pc alıp bıraktım piyasayı, zaten daha sonrada abdullah abi video atınca çok daha fazla düşüşler olmuş sanırsam bilmiyorum ben senin dediğini pahalı olarak algıladığım için öyle söyledim bu kadar kasmana gerek yok
Kasmak mi? Tamam size.iyi.aksamlar

seeznus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Serkan
12 taksitle alsam mı ya iyi ne eklenebilir ne çıkarılır

shujirea

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Kerem
12 taksitle alsam mı ya iyi ne eklenebilir ne çıkarılır
Hawk kimdir? Sandalye yapıp pahalıya satmaktan başka ne yapar? Buradan sistem aldıktan sonra eğer arızalı çıkarsa nasıl çözecekler? Diyelim işlemci bozuk çıktı yada arızalı ürünün arkasında duracak mı? alışveriş yapmadan evvel bunları düşün.

damn2u

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
605
İsim
Sercan SAYİT
Güzel iş ha, dandik parçalardan sistem ile dandik koltuğu bir arada pazarlamaca.

efehsgal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Efehan Erçin
Hawk kimdir? Sandalye yapıp pahalıya satmaktan başka ne yapar? Buradan sistem aldıktan sonra eğer arızalı çıkarsa nasıl çözecekler? Diyelim işlemci bozuk çıktı yada arızalı ürünün arkasında duracak mı? alışveriş yapmadan evvel bunları düşün.
dostum bu kadar ön yargılı olmanı önermem hawk kötü bir marka deil ancak bu fiyata arkadasın dedigi gibi daha iyi sistem olabilir varsa onu alsın

shujirea

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Kerem
dostum bu kadar ön yargılı olmanı önermem hawk kötü bir marka deil ancak bu fiyata arkadasın dedigi gibi daha iyi sistem olabilir varsa onu alsın
Hawkı marka olarak bilemem ama koltukları oldukça dandik ve keriz silkeleme modunda fiyatlandırmalarıyla piyasada hala nasıl var olabiliyorlar aklım almıyor açıkçası. Hawk kötü bir marka DEİL yazmışsın iyi yazmışsın. konuyu açmışsın fiyat fırsat değil bakmamışsın daha o fiyata PSU ve işlemci fanı eklenecek yani koltuk + frisby kasalı sistem 32-33k fiyatlara ulaşacak. Koltuklarında olduğu gibi sistem toplama mevzusundada Hawk gerçekten bizi düşünüyor teşekkürler Hawk.

Top Bottom