Neler Yeni

Hayalleri Var Ama Ömrü İzin Vermiyor

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,859
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,859
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Kalbinde nasıl bir hastalık var? Artık kçk hücre olsun, inovatif radyoloji olsun çok farklı çözümler var. Araştırabilirim sizler için.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,859
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
Kalbinde nasıl bir hastalık var? Artık kçk hücre olsun, inovatif radyoloji olsun çok farklı çözümler var. Araştırabilirim sizler için.
Net bir bilgim yok, sadece ömrünün kısa olduğunu biliyorum..

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Net bir bilgim yok, sadece ömrünün kısa olduğunu biliyorum..
Lise son sınıftayken beraber sürelli takıldığım dershane arkadaşım çok isteyerek msüyü kazandı , maalesef ondan sonraki sene spor esnasında kalp krizi geçirerek vefat etti. Hâlâ aklıma geldikçe değişik hissediyorum. Bilmiyorum ölüm çok kötü şey...

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,859
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
Lise son sınıftayken beraber sürelli takıldığım dershane arkadaşım çok isteyerek msüyü kazandı , maalesef ondan sonraki sene spor esnasında kalp krizi geçirerek vefat etti. Hâlâ aklıma geldikçe değişik hissediyorum. Bilmiyorum ölüm çok kötü şey...
Ölüm kötü bir şey değil aslında ama çok alıştığın biri bir anda yanından sonsuzluğa doğru uçarsa işte o zaman kahroluyorsun. Alışmak çok uzun sürüyor, alışsan da eksikliği her zaman fark ediliyor. Ortaokul arkadaşımı kaybetmiştim, oradan biliyorum.

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Ölüm kötü bir şey değil aslında ama çok alıştığın biri bir anda yanından sonsuzluğa doğru uçarsa işte o zaman kahroluyorsun. Alışmak çok uzun sürüyor, alışsan da eksikliği her zaman fark ediliyor. Ortaokul arkadaşımı kaybetmiştim, oradan biliyorum.
Ölüm kötü değil ya yanlış ifade etmişim kendimi. Kötü hissettiriyor olduğu kesin.

akıllı kuş

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,079
İsim
Cicikuş
Kendisi ile yer değiştirmek çok isterdim uyan okula git gel yani belirli bir düzenim var aktivetem yok zaman ayıracak bir şeyim yok düz bir hayat ve sıkıcı ama vefat edip kötü bir evrenden kurtulmakta iyi korkutucu bir yandan ama imana gelirsen sorun yok.
İmanım full şekilde olsa düzgün bir yoldan ölmeyi o kadar çoq isterimki... Ama o kadar kuvvetli bir şekilde dine bağlı değilim malesef kuranı zar zor hatim ettim 1 ayda :/ ama oruç namaz falan ful kılıyom yeterince sevabım varmdır acaba

Aliveq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Berat Berkay Çakmak
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar kronik sorunlar , Razer ve rampage ürünlerde teknik destek
Instagram
beratbc0
Steam
Aliveq
Facebook
Aliveq
Twitter
aliveqxd
Discord
Aliveq#4334
Reddit
aliveq
İmanım full şekilde olsa düzgün bir yoldan ölmeyi o kadar çoq isterimki... Ama o kadar kuvvetli bir şekilde dine bağlı değilim malesef kuranı zar zor hatim ettim 1 ayda :/ ama oruç namaz falan ful kılıyom yeterince sevabım varmdır acaba
allah bilir krdş mavi kuşun günahı az olur

Top Bottom