Neler Yeni

Hayalleri Var Ama Ömrü İzin Vermiyor

Doğuhan

80+ Silver
Kendisi ile yer değiştirmek çok isterdim uyan okula git gel yani belirli bir düzenim var aktivetem yok zaman ayıracak bir şeyim yok düz bir hayat ve sıkıcı ama vefat edip kötü bir evrenden kurtulmakta iyi korkutucu bir yandan ama imana gelirsen sorun yok.
Hocam öteki taraf en azından benim için büyük ihtimal daha kötü olucak o yüzden böyle dememek lazım
Mesaj otomatik birleştirildi:

O yüzden şükür etmek lazım

Aliveq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Berat Berkay Çakmak
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar kronik sorunlar , Razer ve rampage ürünlerde teknik destek
Instagram
beratbc0
Steam
Aliveq
Facebook
Aliveq
Twitter
aliveqxd
Discord
Aliveq#4334
Reddit
aliveq
Hocam öteki taraf en azından benim için büyük ihtimal daha kötü olucak o yüzden böyle dememek lazım
Kanka bütün ümidimi kaybettim bilmiyorum neden ama şu anda meslek lisesi okuyorum 9.sınıfım uçak bakım bölümündeyim ileride uçak çizimleri yapmak istiyorum ileride ne yapıcağım ne ediceğim başarabilecekmiyim bunu bilmiyorum kaygım var ve okul yüzünden hayatımın 18 senesinin gitmesini çokta istemiyorum açıkcası zaman önemli geri getirilemeyecek bir şey bu yüzden böyle düşünüyorum.

emirhan1234

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,645
İsim
emirhan

Doğuhan

80+ Silver
Kanka bütün ümidimi kaybettim bilmiyorum neden ama şu anda meslek lisesi okuyorum 9.sınıfım uçak bakım bölümündeyim ileride uçak çizimleri yapmak istiyorum ileride ne yapıcağım ne ediceğim başarabilecekmiyim bunu bilmiyorum kaygım var ve okul yüzünden hayatımın 18 senesinin gitmesini çokta istemiyorum açıkcası zaman önemli geri getirilemeyecek bir şey bu yüzden böyle düşünüyorum.
Napalım knk? Öteki tarafta cehenneme gitsen çok daha kötü bende 9. sınıfım bende çok sıkıldım bende dayanamıyorum hiçbir istediğimin olmayacağını biliyorum ama şükür ediyorum

yapma beee gerçekten üzüldüm ya :(

bir şey daha soracağım kendisi bilmiyor ama ailesi biliyor ailesi nasıl biliyor anlamadım :/
Aileye söylüyor önce bizde böyle çok olay yaşadık

Aliveq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Berat Berkay Çakmak
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar kronik sorunlar , Razer ve rampage ürünlerde teknik destek
Instagram
beratbc0
Steam
Aliveq
Facebook
Aliveq
Twitter
aliveqxd
Discord
Aliveq#4334
Reddit
aliveq
Napalım knk? Öteki tarafta cehenneme gitsen çok daha kötü bende 9. sınıfım bende çok sıkıldım bende dayanamıyorum hiçbir istediğimin olmayacağını biliyorum ama şükür ediyorum

Aileye söylüyor önce bizde böyle çok olay yaşadık
bunada şükür evet

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,859
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113

Berk Atmaca

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,224
İsim
Berk Atmaca
Kendisi ile yer değiştirmek çok isterdim uyan okula git gel yani belirli bir düzenim var aktivetem yok zaman ayıracak bir şeyim yok düz bir hayat ve sıkıcı ama vefat edip kötü bir evrenden kurtulmakta iyi korkutucu bir yandan ama imana gelirsen sorun yok.
Hocam sizi boyle düşünmeye iten nedir bilemem ama bana kalırsa boyle düşünmek için hiçbir nedeniniz yok. Bende okul ev dershane üçlüsündeyim. Onümde hiç girmek istemediğim boru gibi sınav... Yani sizinkisi biraz "ver bana ilgi" modunda. Bunu kotü olarak algılamanızı istemem lütfen oyle algılamayın. Bana kalırsa arkadaş ortamınız sizi kotu etkilemiş ve umitsizliğe kapılmışsınız. Aktivite edinmek istiyorsanız bazen random bir sokakta müzik dinleyerek yürümek bile çok güzel bir aktivite olarak sayılabiliyor. Bazen biraz şımarıklıklık yapmanın kimseye zararı olmuyor. Denemek bedava :) Biraz hayatınızı, anınızı yaşayın. Sürekli ders ders ya da geleceğini düşünmek sizi yıpratır ve karanlığa boğar. Farklı insanlar farklı yerler farklı şeyler deneyin derim. Bunu seninle aynı yollardan geçmiş bir abi tavsiyesi olarak gormeni isterim. Din, iman gibi düşünceleri bir kenara bırak ve olümün sonrasındaki belirsizliği biraz düşün. Korkutucu ve koskoca bir belirsizlik. Her şeyin çozümü bu değil maalesef. Bazen elimizi taşın altına koymak gerekiyor. Emin ol bunu kimse yapmak istemez hele ki Tr şartlarında. Demek istediğim şu belirsizliği ümitsizliği üstünüzden atın kendinizi frenlemekten başka bir şey yapmıyorsunuz.

DeH$et

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,173
İsim
Kaan Katırcı
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı.
Discord
KaanKa#3296
Hocam ailesi ve doktorları daha iyi bilir ama bence yks den uzak tutmak lazım çünkü sinir, stres yapar ve kalp için iyi olmaz bana göre. Ama bir yandan da şöyle bir şey var eğer arkadaşınızın dersleri iyi ise aile baskısı olmadan rahat bir şekilde çalıştıktan sonra yks den iyi bir puan alırsa bu da onun hastalığı için iyi olabilir. Belli mi olur belki hedefine ulaşır hastalığı geçer.

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,649
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Ya valla forumda ki bilgisayar parçası alamayan bilmem klavye mouse alamayan insanların derdini şey ediyim yani ya valla arkadaşa üzüldüm.

Yusuf Sng

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Yusuf Sengun
Bir arkadaşım var. Kendisinin çok güzel gelecek hayalleri var, şuan YKS'ye hazırlanıyor ancak kalbinde bir rahatsızlığı var ve ömrü üniversiteyi bitirmeye bile yetmeyebilirmiş. İçimde çok tuhaf hisler var. Aklıma geldikçe içim daralıyor.
Yazmayı unutmuşum, bu durumdan kendisinin haberi yok..
aga cok üzüldüm ya yapma be icim daraldı knk arkadasınla cok güzel vakitler gecir yani suan ne diyecegimi bilemiyorum soktayım 😭🥺😭

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,188
Üyeler
140,611
Son üye
amaldkai52
Top Bottom