Neler Yeni

🟠 Hayırlı Olsun! Madeni 5 TL Piyasaya Giriyor!

Dahası  
Reaksiyon skoru
6,638
İsim
Burak Karadağ

Hazine ve Maliye Bakanlığı'nın yayımladığı tebliğe göre, 5 TL değerindeki madeni paralar tedavüle çıkarıldı. Yeni paranın ön yüzünde Selçuklu yıldızı motifi ve Türkiye Yüzyılı logosu yer alıyor.​

BAKANLIK PARANIN BASILDIĞINI AÇIKLADI​

Hazine ve Maliye Bakanlığınca yayımlanan tebliğde, 28/5/1970 tarihli ve 1264 sayılı Madeni Ufaklık ve Hatıra Para Bastırılması Hakkında Kanunun uyarınca, bakanlığa bağlı Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğünce özellikleri belirtilen 5 lira değerindeki madeni paraların basıldığı belirtildi.

1717849941934.png
1717849948920.png

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,975
İsim
Mehmet Aslan

Hazine ve Maliye Bakanlığı'nın yayımladığı tebliğe göre, 5 TL değerindeki madeni paralar tedavüle çıkarıldı. Yeni paranın ön yüzünde Selçuklu yıldızı motifi ve Türkiye Yüzyılı logosu yer alıyor.​

Hazine ve Maliye Bakanlığınca yayımlanan tebliğde, 28/5/1970 tarihli ve 1264 sayılı Madeni Ufaklık ve Hatıra Para Bastırılması Hakkında Kanunun uyarınca, bakanlığa bağlı Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğünce özellikleri belirtilen 5 lira değerindeki madeni paraların basıldığı belirtildi.

Alıntıyı görüntüle Alıntıyı görüntüle
bayadır tedavülde zaten bu. Bende var hatta :D

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,242
İsim
Emre siyah
ATAMA NE YAPTINIZ

Yunus

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,651
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Kripto Paralar, İşlemci overclock(az), Monitör
  • Beğen
Reaksiyonlar: Enco

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,930
İsim
Hacı
Çok yakışıklı para :)
Ne kadar doğru bilmiyorum ama sırada 500TL kağıt banknot var diyorlar. Olursa arkasında kim olacak çok merak ediyorum🤔

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,205
İsim
Taha Efe

Alıntıyı görüntüle Alıntıyı görüntüle
Evde 2 tane var :d

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
60,123
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Çok yakışıklı para :)
Ne kadar doğru bilmiyorum ama sırada 500TL kağıt banknot var diyorlar. Olursa arkasında kim olacak çok merak ediyorum🤔
Aziz Sancar'ın olmasını isterdim

Top Bottom