Neler Yeni

Hayırlı Olsuna Geldik Technopat Sosyal'den

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

TeoHan

80+
Yes, işte bende bundan bahsediyorum. Sorun şuki adam buraya geliyor yaş muhabbeti yapıyor ya Allah aşkına bir defol git demek geliyor içimden. Yoksa yaş olaylarına ben zerre takılmam ama biri gelirde benim kitlemi bu kadar ucuzca imalarla yererse benim benim kitlemi kimseye yedirtmem. Yoksa her yaş grubunun forumumda bulunması benim birinci önceliğim.
Abi Teşekkürler

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
@Abdullah Hacıgül Cevap vermek yerine konuyu kilitleyebilirdiniz. Ayrıca yaş verilerinin doğruluğu da tartışılır. Bence bir yönetici olarak bazı kişilerin seviysine düşmeniz gereksiz olmuş.
Burası dikta ille yönetilmiyor tartışmak konuşmak kadar güzel bir şey yok sırf birinin fikirlerini sevmedim diye konuyu kitleyemem doğru hareket değil. Yaş verisi konusunda dünyanın en iyi araştırma şirketini getir yaptır testini. sıfır sıkıntı

Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Barış Kahveci
Facebook
100002371218599
Twitter
Baris_Kahvecix
Yes, işte bende bundan bahsediyorum. Sorun şuki adam buraya geliyor yaş muhabbeti yapıyor ya Allah aşkına bir defol git demek geliyor içimden. Yoksa yaş olaylarına ben zerre takılmam ama biri gelirde benim kitlemi bu kadar ucuzca imalarla yererse benim benim kitlemi kimseye yedirtmem. Yoksa her yaş grubunun forumumda bulunması benim birinci önceliğim.
Kimse kitlesini başkalarına ezdirmek istemez, sen doğru olanı yapıyorsun abi. Eminim Technopat ekibinin bundan haberi bile yoktur. olsa bile sana hak verirlerdi

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,177
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Burası dikta ille yönetilmiyor tartışmak konuşmak kadar güzel bir şey yok sırf birinin fikirlerini sevmedim diye konuyu kitleyemem doğru hareket değil. Yaş verisi konusunda dünyanın en iyi araştırma şirketini getir yaptır testini. sıfır sıkıntı
Bizim yaşla işimiz yok zaten kavga etmek istemiyoruz. Kavga başka bir şey tartışma başka bir şey. Adamın bize laf sokması cidden zoruma gitti. Birbirimizi kırmaya gerek yok. Sonuçta burası forum. Şahsen kısıtlamalar çok az olduğu için ve aktiflik yüksek olduğu için gayet eğleniyorum. Ayrıca bu konuda olan bu konuda kalıyor. Aynı arkadaşla başka bir konuda farklı fikirde olmama rağmen kavga çıkmadı aksine teşekkürler konuştu. Kısaca kimsenin kimseye laf yetiştirmesine gerek yok. KENDİM için özür dilerim.

Symbol

80+
Kimse kitlesini başkalarına ezdirmek istemez, sen doğru olanı yapıyorsun abi. Eminim Technopat ekibinin bundan haberi bile yoktur. olsa bile sana hak verirlerdi
Ben bu veya başka bir forumun kitlesini ezme amacı taşımıyordum. Yanlızca A kişisine B kişisi olarak karşılık verdim, yani kişisel diyelim. Yazdığım yazıların X kitlesine B kişisi olarak bir topluma karşılık vermiş olarak gidebileceğini bilmiyordum.

Technopat'ta benim kitlem onun kitlesi muhabbeti hiç ya da nadiren olduğu için kişiselden çıkacağı aklıma hiç gelmemişti.
Herkesden suçum varsa özür dilerim.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Barış Kahveci
Facebook
100002371218599
Twitter
Baris_Kahvecix
Bizim yaşla işimiz yok zaten kavga etmek istemiyoruz. Kavga başka bir şey tartışma başka bir şey. Adamın bize laf sokması cidden zoruma gitti. Birbirimizi kırmaya gerek yok. Sonuçta burası forum. Şahsen kısıtlamalar çok az olduğu için ve aktiflik yüksek olduğu için gayet eğleniyorum. Ayrıca bu konuda olan bu konuda kalıyor. Aynı arkadaşla başka bir konuda farklı fikirde olmama rağmen kavga çıkmadı aksine teşekkürler konuştu. Kısaca kimsenin kimseye laf yetiştirmesine gerek yok. KENDİM için özür dilerim.
Tebrik ederim arkadaşım sen doğru olanı yaptın

Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Ahmet Taha Ural
Şu laf konusu hakkında bir iki bir şey söyleyeyim. Değişik değişik laflar söyleyen arkadaşım kimseye boşu boşuna öyle laf yapma bir gün biri cevabını verir oturursun yerinde, insanlar farklı düşünebilir "Burasi X forumundan daha iyi" veyahut başka bir şey kıyaslama her zaman olur çünkü her forumun bir sistemi, kuralları var. İster burada takılın ister başka forumda ya da birden çok forumda hiç fark etmez ama şu var dış ve net dünyasında insanlar birbirlerine saygılı olmazsa kaos ortamı her zaman her yerde oluşur. Benim burdan üyelere tavsiyem isterseniz hiçbir yazım, noktalama kuralına uymayın ama her zaman saygılı olun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Barış Kahveci
Facebook
100002371218599
Twitter
Baris_Kahvecix
Technopat forum kitlesi bu hayatta kimse tarafından kaale alınmayan ergenlerin sosyal platformlarda millete ego kastığı bir yerden ibaret.

Malesef büyük bir kitlesi ergen.

Düşük donanımı olup yardım isteyen arkadaşlara sistemin çöp, o sistemi çöpe at gibi küstahça yorum yazan zavallıları gördüm orda.
Orada her yaş kitlesinden insan var. bu forumun kötü olduğunu göstermez

Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Barış Kahveci
Facebook
100002371218599
Twitter
Baris_Kahvecix
Şu laf konusu hakkında bir iki bir şey söyleyeyim. Değişik değişik laflar söyleyen arkadaşım kimseye boşu boşuna öyle laf yapma bir gün biri cevabını verir oturursun yerinde, insanlar farklı düşünebilir "Burasi X forumundan daha iyi" veyahut başka bir şey kıyaslama her zaman olur çünkü her forumun bir sistemi, kuralları var. İster burada takılın ister başka forumda ya da birden çok forumda hiç fark etmez ama şu var dış ve iç dünyada insanlar birbirlerine saygılı olmazsa kaos ortamı her zaman her yerde oluşur. Benim burdan üyelere tavsiyem isterseniz hiçbir yazım, noktalama kuralına uymayın ama her zaman saygılı olun.
Kesinlikle Katılıyorum

EMREG

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,410
İsim
napcan
İlgilendiği Kategoriler
Hım...her şey