Neler Yeni

Hayırlı Olsuna Geldik Technopat Sosyal'den

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Barış Kahveci
Facebook
100002371218599
Twitter
Baris_Kahvecix
Genelleme yapman yanlış ben zamanında Turbox'a iyi derdim ama 3 senedir Technopat'da takılırım şuan arkadaşlarıma parça öneriyorum gerçekten bir şey öğrenmek isteyenler için bu tarz forumlar isteyene bir şeyler katar. Technopat'da genel olarak saygılı bir ortam var arada troller çıkıyor ama troller her yerden çıkıyor aynı zamanda. İnan bana burada da zaman içinde ergenler, troller çıkacak bu kaçınılmaz, önemli olan bu insanları engellemek yerine onlara kuralları öğretmek.
Her forumda olduğu gibi oradada çürük elmalar çıkıyor.

KuoNN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Mirsad Eldem
Aslında hocam ben technopat fanıyım ki hala orayı kullanıyorum aktif olarak ama 3 ay önce açılan bir konuya yanlış yazdığım bir cevaptan dolayı 1 hafta ban yedim yazık değil mi kaç ay olmuş üzülüyorum böyle olunca. (cevabı da 3 ay önce yazdım banı daha yeni yedim beni üzen bu)
Moderatörlere bunu bildirirseniz, bunun hakkında konu açarsanız illaki geri dönüş yapacaktırlar. Yazdığınız mesajda yazım hatası mı yaptınız, yoksa mesajda verdiğiniz bilgi mi yanlıştı?

Symbol

80+
Senin gibi bozukları kumbarada biriktirir, geleceğe yatırım yaparım. Ha, çok mu sıkıştım, hiç düşünmem hemen harcarım. Konuştuğun kadar şerefli olsaydı hislerin, şerefini iki paralık etmezdi seçimlerin.
Laf sokmalara bak sen. Küçüklüğümü hatırladım vallahi. Sınıfta laf yarışına girdiğim zamanları.

Son düzenleme:

GamzeNur

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Gamze Nur
Foruma ilk üye olduğumda bende baya yazım yanlışı yaptım, şuan 54 uyarım var. Çünkü YouTube, Instagram, Twitter gibi yerlerde böyle bir denetim yok. Ama onlar sayesinde imla kurallarını öğrendim. YouTube'da bile imla kurallarına özen gösteriyorum. Bu arada, ilk zamanlarımda şak diye yakalanıyordum ancak ben mi kurallara uymaya başladım yoksa denetimler esnetildi mi bilmemekteyim.
Alıntıyı görüntüle
Opera fotoğraf alma uygulaması azıcık buga girdi sanırım.

Bu arada Donanım Arşivi Forum'un ilk caps'i benden olsun, hızlıca yapmaya çalıştım :):
Alıntıyı görüntüle
81 uyarım var, ilk baştakiler hep yazım hatası fakat kalanı üyelere hakareten :)

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,714
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Saçmalamaya devam etmeyi düşünüyor musunuz merak ettim :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Bilge nur taşkıran
Moderatörlere bunu bildirirseniz, bunun hakkında konu açarsanız illaki geri dönüş yapacaktırlar. Yazdığınız mesajda yazım hatası mı yaptınız, yoksa mesajda verdiğiniz bilgi mi yanlıştı?
Yazım hatası ve banlı olduğum için konu açamıyorum hocam bildiğiniz gibi

Symbol

80+
Technopat'dAN DAHA GÜZEL BİR FORUM . KARŞILAŞTIRMAYA DEYMEZ.
La internetten bakmış bide! Bence daha fazla laf yarışına girme küçük. Bari kendi laflarınla yapsaydın be! Hiç mi yaratıcı değilsin?
1585040538995.png

Gözümde küçülmüş insanlarla büyük hesaplarım olmaz benim…
Bu lafının internetten olup olmadığına baksam mı acaba? Nedense merak ettim.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,455
Üyeler
153,563
Son üye
Daphne
Top Bottom