Neler Yeni

Hayırlı Olsuna Geldik Technopat Sosyal'den

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

HABAR

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,435
İsim
Ahmet Burak ARSLAN
Discord
HABAR#0001
Reddit
Either-Professor
de da kuralını bilmiyoruz diye ban yediğimiz saçma forumun adıdır
Technopat
Cahilliğin için birilerini suçladığın mesajdır.
İki forumun da kendine göre havası var, Technopat Sosyal'i zaten beğeniyordum, DA-Forum da gayet güzel bir yer.

Symbol

80+
Seni kınıyorum AMDci
Sen Nvidia'yı savundun! :)
1585037908212.png

GamzeNur

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Gamze Nur
Technopat forumu hakkında pek bilgim yok fakat youtube'da işini hakkıyla yapanlardan biri
Forumları Yazım olarak çok dikkatli olan ve hiç yazım hatası bulamayacağın bir yer, hata yapana da acımıyorlar.
Bilgi bulabilmek adına ise çok rahat Bilgi bulabileceğin bir forum fakat dini/felsefi olarak hiç kibar değiller, o konuda herkes farklı düşünebilir ve bu normaldir fakat sadece ben dogruyum diye irdelemek ve karşıdakine ***** muamelesi yapmak doğru degil iste, her üyesi öyle değil fakat arada kaynayanlara moderadyon pek müdahale etmiyor eğer iş kufure gitmiyorsa.

Symbol

80+
Forumları Yazım olarak çok dikkatli olan ve hiç yazım hatası bulamayacağın bir yer, hata yapana da acımıyorlar.
Foruma ilk üye olduğumda bende baya yazım yanlışı yaptım, şuan 54 uyarım var. Çünkü YouTube, Instagram, Twitter gibi yerlerde böyle bir denetim yok. Ama onlar sayesinde imla kurallarını öğrendim. YouTube'da bile imla kurallarına özen gösteriyorum. Bu arada, ilk zamanlarımda şak diye yakalanıyordum ancak ben mi kurallara uymaya başladım yoksa denetimler esnetildi mi bilmemekteyim.
1585038558432.png

Opera fotoğraf alma uygulaması azıcık buga girdi sanırım.

Bu arada Donanım Arşivi Forum'un ilk caps'i benden olsun, hızlıca yapmaya çalıştım :):
1585039562945.png

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Erkut
Technopat forum kitlesi bu hayatta kimse tarafından kaale alınmayan ergenlerin sosyal platformlarda millete ego kastığı bir yerden ibaret.

Malesef büyük bir kitlesi ergen.

Düşük donanımı olup yardım isteyen arkadaşlara sistemin çöp, o sistemi çöpe at gibi küstahça yorum yazan zavallıları gördüm orda.

Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Ahmet Taha Ural
Technopat forum kitlesi bu hayatta kimse tarafından kaale alınmayan ergenlerin sosyal platformlarda millete ego kastığı bir yerden ibaret.

Malesef büyük bir kitlesi ergen.

Düşük donanımı olup yardım isteyen arkadaşlara sistemin çöp, o sistemi çöpe at gibi küstahça yorum yazan zavallıları gördüm orda.
Genelleme yapman yanlış ben zamanında Turbox'a iyi derdim ama 3 senedir Technopat'da takılırım şuan arkadaşlarıma parça öneriyorum gerçekten bir şey öğrenmek isteyenler için bu tarz forumlar isteyene bir şeyler katar. Technopat'da genel olarak saygılı bir ortam var arada troller çıkıyor ama troller her yerden çıkıyor aynı zamanda. İnan bana burada da zaman içinde ergenler, troller çıkacak bu kaçınılmaz, önemli olan bu insanları engellemek yerine onlara kuralları öğretmek.

Symbol

80+
Eldeki sistemi gömeni duymamıştım. Ha, almayı düşündüğü sistemde sıkıntılı markalar veya RTX 2070 fiyatına RTX 2060 almayı düşünmesi gibi bir durumda fikrini değiştirmesi için bazı öneriler sunulabilir.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom