Neler Yeni

Hayırlı Olsuna Geldik Technopat Sosyal'den

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,177
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Gözümde küçülmüş insanlarla büyük hesaplarım olmaz benim…
Abi tüm technopat olarak senden özür diliyoruz nolur banlama abi bizi tamam abi siz kralsınız. Ya şaka maka ben napıyorum ya. Beni bile bozdun.

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
@Otto-Spy yaş üzerinden aklınca insanları aşağılamayı kes, konu yaşa gelecek olursa geldiğin forumun arama çubuğuna "babama nasıl pc almaya" veya "baba" kelimelerini aratarak çocuk kitlenin geldiğin forumda binlerce olduğunu görebilirsin. Ha bu bir sorun mu? hayır ama senin insanları bu kadar ucuz bir formül ile aşağılamana izin veremem. Yorumlarında yapmanızdan etmenizden yaşınızdan tarzındaki kelimelerinle bunu bir foruma mal edemezsin. Yoksa youtubeda teknoloji kanallarında yetişkin abone sayısı en fazla Donanım Arşivi'ne aittir. İsteyen istediği testti yaptırsın ki bunun algoritmasını instagram storylerinde gösterdim kimsede aksini iddia edemez. Sevgiler

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Abi tüm technopat olarak senden özür diliyoruz nolur banlama abi bizi tamam abi siz kralsınız. Ya şaka maka ben napıyorum ya. Beni bile bozdun.
Sen kimsin de bir forum adına burada konuşuyorsun sen bir üyesin hem oranın hem buranın bu kadar ötesi yok. Sen Technopat'ı temsil etmiyorsun sor bakalım kurucularına temsil ediyormuymuşsun. Kurallara uyarak yorumlarını yaz yada yazma inan hiç önemi yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Barış Kahveci
Facebook
100002371218599
Twitter
Baris_Kahvecix
Sen kimsin de bir forum adına burada konuşuyorsun sen bir üyesin hem oranın hem buranın bu kadar ötesi yok. Sen Technopat'ı temsil etmiyorsun sor bakalım kurucularına temsil ediyormuymuşsun. Kurallara uyarak yorumlarını yaz yada yazma inan hiç önemi yok
Katılıyorum abi. Fanboyluk yapmaya hiç gerek yok

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,177
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Dalga geçtiğimi anlamak mı istemiyorsun acaba? Çocuk bize bulaşıyor ise biz napalım? Kendimizi küçük mü düşürelim? Arkadaşın bize sataşma sebebi yokken bize sataşıyor. Biz buraya kargaşa için gelmedik yardım etmek için geldik. Yardım edebildiğim kadar etmeye çalışıyorum ama önüne gelen önüne gelene internetten bulduğu lafları sokacaksa bu forum laf sokma forumu olmaz mı?

GamzeNur

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Gamze Nur
Bunun birisi hakaret ediyor öbürü digerine daha ağır hakaret ediyor olayına döndüğünün farkindasinizdir umarım, birisi size hakaret edince oburunun eyvallah demesini mi bekliyorsunuz bilmiyorum fakat kendisine hakaret edene daha Ağır hakaret etmesi bana anormal gelmiyor, en mantıklısı hiç hakaret etmeden insan gibi konuşulsa hiç bunlar yaşanmaz, kişinin yaşı önemli değil fakat üslubu önemli, o tarz bir üslupla bana yazıla ben daha ağır eleştirirdim aynı senin izleyicini savunman gibi, kibar olarak başlansa hiç bu noktaya gelinmezdi.

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Dalga geçtiğimi anlamak mı istemiyorsun acaba? Çocuk bize bulaşıyor ise biz napalım? Kendimizi küçük mü düşürelim? Arkadaşın bize sataşma sebebi yokken bize sataşıyor. Biz buraya kargaşa için gelmedik yardım etmek için geldik. Yardım edebildiğim kadar etmeye çalışıyorum ama önüne gelen önüne gelene internetten bulduğu lafları sokacaksa bu forum laf sokma forumu olmaz mı?
Güzel kardeşim biz buraya ne demek? kayıt olduğun forumu senin üzerine mi yaptılar neyi bu kadar abartıyorsun altı üstü bir üyelik açıyorsun konulara gelip yorum yazıyorsun sizin hayatınızda daha büyük amaçlar yok mu da olayları bu kadar benimsiyorsunuz vallahi şaşkınlıkla izliyorum. Laf sokmayı bilmem ama ben bahsettiğin forumdan bir anama küfür duymadım onun için forumları kıyaslamaya hiç girme. Burada vakit geçirmek istersen geçir istemezsen geçirme burası sedece bir forum hayatınızda daha büyük uğraşlar olsun. Sevgiler

Symbol

80+
@Otto-Spy yaş üzerinden aklınca insanları aşağılamayı kes, konu yaşa gelecek olursa geldiğin forumun arama çubuğuna "babama nasıl pc almaya" veya "baba" kelimelerini aratarak çocuk kitlenin geldiğin forumda binlerce olduğunu görebilirsin. Ha bu bir sorun mu? hayır ama senin insanları bu kadar ucuz bir formül ile aşağılamana izin veremem. Yorumlarında yapmanızdan etmenizden yaşınızdan tarzındaki kelimelerinle bunu bir foruma mal edemezsin. Yoksa youtubeda teknoloji kanallarında yetişkin abone sayısı en fazla Donanım Arşivi'ne aittir. İsteyen istediği testti yaptırsın ki bunun algoritmasını instagram storylerinde gösterdim kimsede aksini iddia edemez. Sevgiler
Sayın @Abdullah Hacıgül, Ben Donanım Arşivi Forum'unuza hakarette bulunmadım. Sadece @MuhammedBRN 'ın Technopat'ı gömmesi ve bunu yaparken imla kurallarına uymaması komiğime gitmesi nedeniyle karşılık verdim. Ben bu konuya tarafsız olarak girdim ancak oldukça memnun olduğum Teknopat'ında böyle gömülmesi hoşuma gitmedi. Forumunuza gönderme olarak algılamayın ancak Technopat Sosyal'i uzun zaman kullandım ve orda yazım kurallarına %90 uyulduğu için başka forumlardaki imla hataları bana çok farklı gibi geliyor. Benim için küçük-büyük yaş fark etmez, küçüğede büyüğede saygı duyarım. "küçük" (yanlışlıkla "küçük" yazacağıma "yaşın belli" yazmışım kusura bakmayın) dememin sebebi bende daha küçük yaşta iken benimde laf yarışlarına girmemdi, dediğim gibi sizin forumunuza hakaret veya herhangi bir gönderme bulunmamakta. Elbette forumlara 7-70'e herkes gelebilir ancak böyle laf sokmalar yine daha önce dediğim küçüklüğümü hatırlattığı için bu lafları kullandım.

Bu arada:
Caps Lock'a abanmanızdan yaşınızı sormak bile gelmiyor içimden.
Derken sizin veya forumdaki üyelerinizin yaş konusunda hassas olabileceğini unutmuştum. Bu konuda özür dilerim.

Meseleye yaş değil, davranış açısından baktım. Sonuçta 6 yaşında olup çok saygılı insanlarda var, yaşıtımda terbiyesiz insanlarda var. Laf dalaşına girmeyi bende istemem ancak hakaret etmeden sadece @MuhammedBRN adlı kişinin lafları bulduğu yeri göstererek onun susacağını düşünüyordum.

Tabi, siz Donanım Arşivi Forum ailesi olarak sadece tek kişiyi değil tüm kitlemi aşağıladın olarak görüyorsanız. Tüm saygımla dalga geçmeden söylüyorum ki, hesabımı ana e-postama bağlıyayım yeni hesap açmamı bloke edin 1 ay banlayın. Gerçekten banlanıp banlanmamak benim için önemli bir detaydır.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Barış Kahveci
Facebook
100002371218599
Twitter
Baris_Kahvecix
Sayın @Abdullah Hacıgül, Ben Donanım Arşivi Forum'unuza hakarette bulunmadım. Sadece @MuhammedBRN 'ın Technopat'ı gömmesi ve bunu yaparken imla kurallarına uymaması komiğime gitmesi nedeniyle karşılık verdim. Ben bu konuya tarafsız olarak girdim ancak oldukça memnun olduğum Teknopat'ında böyle gömülmesi hoşuma gitmedi. Benim için küçük-büyük yaş fark etmez, küçüğede büyüğede saygı duyarım. "Yaşın belli" dememin sebebi bende daha küçük yaşta iken benimde laf yarışlarına girmemdi, dediğim gibi sizin forumunuza hakaret veya herhangi bir gönderme bulunmamakta. Elbette forumlara 7-70'e herkes gelebilir ancak böyle laf sokmalar küçüklüğümü hatırlattığı için bu lafları kullandım. Meseleye yaş değil, davranış açısından baktım.
Tüm forumlara sorunlarımıza çözüm aramak için giriyoruz. Technopat daha eski bir forum olduğu için her yaştan kitlesi var. Donanımarşivi forumunun kitlesi yaş olarak daha büyük, evet. ama burada technopat'ın bir sorunu değil bu içinde bulunan kullanıcılardır. Adminlerde bunları elineden geldiğince uyarıyor

deleted

80+
@Abdullah Hacıgül Cevap vermek yerine konuyu kilitleyebilirdiniz. Ayrıca yaş verilerinin doğruluğu da tartışılır. Bence bir yönetici olarak bazı kişilerin seviysine düşmeniz gereksiz olmuş.

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Tüm forumlara sorunlarımıza çözüm aramak için giriyoruz. Technopat daha eski bir forum olduğu için her yaştan kitlesi var. Donanımarşivi forumunun kitlesi yaş olarak daha büyük, evet. ama burada technopat'ın bir sorunu değil bu içinde bulunan kullanıcılardır. Adminlerde bunları elineden geldiğince uyarıyor
Yes, işte ben de bundan bahsediyorum. Sorun şuki adam buraya geliyor yaş muhabbeti yapıyor ya Allah aşkına bir defol git demek geliyor içimden. Yoksa yaş olaylarına ben zerre takılmam ama biri gelir de benim kitlemi bu kadar ucuzca imalarla yererse ben kitlemi kimseye yedirtmem. Yoksa her yaş grubunun forumumda bulunması benim birinci önceliğim.

Son düzenleme:
Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom