Neler Yeni

Hazır Sistem bulmak için site site gezmeye son

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,249
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
Dostum öncelikle çok iyi bir fikir ve çalışma. Emeğine sağlık. Mobilde site biraz yavaş çalışıyor sanırım. Ayrıca ekran kartı kısmında 7900 gre'yi göremedim.
Site biraz daha geliştirilirse müthiş olur ama hukuki bir problem yaratır mı bilemiyorum.

Shoto

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Shoto Todoroki
tebilon'u ilk kez duyuyorum hocam, inceHesap'ı entegre etitkten sonra mesaimden vakit bulabilirsem orayı da ekleyebilirim değerlki yorumunuz için de çok teşekkür ediyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çok sağ olun
Şaşırdım tebilonu duymamanıza hocam vaktiniz olursa bakın kesinlikle.

Existentia

80+ Silver
Dostum öncelikle çok iyi bir fikir ve çalışma. Emeğine sağlık. Mobilde site biraz yavaş çalışıyor sanırım. Ayrıca ekran kartı kısmında 7900 gre'yi göremedim.
Site biraz daha geliştirilirse müthiş olur ama hukuki bir problem yaratır mı bilemiyorum.
Hocam gpu modellerini elle girdigimden atladığım modeller oluyo kusura bakmayın 5 dakikaya ekliyorum
Mobilde bütün listeyi tek seferde çektigimden dolayı yavaş geliyor sanırım sayfalara bölmem gerekicek
Şimdilik ticari kar gütmüyorum inşallah bir sorun çıkarmaz fakat çıkarırsa elbette yasal yükümlülügümü yerime getiririm elbette

TyShame

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
170
İsim
Halil Karagöz
Bir hafta sonu projesi olarak böyle bir site yaptım. Henüz tamamlanmadı, ancak şu an bir hazır sistem satan sitedeki sistemleri tek site üzerinde filtreleyerek bakmanızı kolaylaştırmaya çalışıyorum. Böylece site site gezmenize gerek kalmayacak. Yorumlarınızı ve fikirlerinizi paylaşmanızı istiyorum. Herhangi bir sorun yaşarsanız benle paylaşmanız çok faydalı olur.

• Eksik Gelen bilgileri düzeltmeye çalışıyorum
  • Mobilde filtere ve hız sorunları için çalışıyorum
  • İnceHesap en kısa sürede eklenicek (Eklendi hataları düzeltilecek)
  • Filtrelerde eksik GPU ve CPU modellerini belirtseniz sevinirim
Hocam elinize sağlık yararlı bir paylaşım olmuş. Geliştirirken kullandığınız teknolojileri, paketleri ve dili paylaşabilir misiniz ?

Existentia

80+ Silver
Şaşırdım tebilonu duymamanıza hocam vaktiniz olursa bakın kesinlikle.
Siz dedikten sonra baktım baya insan konuşmuş iş hayatım yogunlaştığından beri biraz uzak kalmışım arayı kapatmaya çalışıyorum :D en kısa sürede eklemeye çalışıcam

Hocam elinize sağlık yararlı bir paylaşım olmuş. Geliştirirken kullandığınız teknolojileri, paketleri ve dili paylaşabilir misiniz ?
Hocam dümdüz html css js ile yazdım arka tarafta nodejs verileri de web scrappingle çekiyorum spesifik olarak sadece "jsdom" kullandım aslında react ile yazıcaktım ama seo da sorun çıkartır geri düşürür diye pas geçtim angular yazıcakken düz html css yazmak basit geldi aslında ilk başta bu kadar kompleks bir şey de düşünmemiştim fakat yakın zamanda angular ile yazabilirim

Shoto

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Shoto Todoroki
Siz dedikten sonra baktım baya insan konuşmuş iş hayatım yogunlaştığından beri biraz uzak kalmışım arayı kapatmaya çalışıyorum :D en kısa sürede eklemeye çalışıcam
Olur öyle hocam kolay gelsin.Ellerinize sağlık tekrardan.

Existentia

80+ Silver
Bu arada bu sorun geçti halletmişsin sanırım :)
evet hocam SSL geldi sonunda ucuzasistem.com adresinden de olması gerekiyor google için de başvuru yaptım sabaha aramalarda çıkmaya başlarız inşallah :)

hayriye

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
191
İsim
Hayriye
Siteye güzel bir logo koy bence bence mavi de çok soluk aynı buranın fontu gibi güzel bir yeşil font ayarlayabilirsin detayları gör veya herhangi bir etkileşim kısmına. Belki bildirim tarzı bir şey de ayarlayabilirsin sitenin mantığı çok güzel ama ucuz sistem olmadığı olsa da hergün çıkmadığı için biraz zorlanırsın bence başlarda.
Önemli yer bence burası;
Sitede etkileşim yok site sadece Google görevi görüyor gibi atıyorum arkadaşa sistem bakacam senin sitende baktım linkten direkt satıcı siteye gidiyorum direkt arkadaşa onu atıyorum o aracıyı yani seni görmüyor.
Yani bahsetmek istediğim şey şu
Önce aracı fiyatları listeleyen siteye gittim sonra ürüne gittim
Senin sistemde liste var o listeden anlayan seçip ayıklayıp atacak diğer şahıs senin siteyi görmeden direkt varacağı yere varacak yani haberi olmayacak
Detayı göre basınca marka disk boyutu ram miktarı ekran kartı belleği işlemci nesli gibi şeyler de çıksın hatta abart Amd-Intel Nvidia-Amd karşılığını da göster milleti siteden gönderme sitede tut
Benim önerim budur onun dışında site akıcı milyon ciro yapan koca elektronik mağazalarından daha kolay erişilebilir

Ekler

• IMG_3230.png
    IMG_3230.png
    217.7 KB · Hit: 9
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Celal
hocam bir discord kanalında konuşurken bu fikri söyleyen çok oldu eğer mevcuttaki sistemi bir düzene oturtabilirsem böyle bir şey yapmayı deneyebilirim fakat şimdilik önceligim mevcuttaki işllevini kusursuza yakın yaptırmak

Çok teşekkürler inşallah daha iyi hale getiricem
Fikir muazzam gerçekten eline emeğine sağlık sana önceliklli tavsiyem logo renk ve diğer görsel şeylerden önce sitenin başına görünen yerine
"Site içerisinde paylaşılan ürünler tamamen bilgilendirme amaçlı olup ticari kâr güdülenmemektedir.
Ürüne dair görsel, fiyat, teknik özellik ve diğer bilgiler ilgili satış yapan web site üzerinden otomatik çekildiğinden, sorumluluk kabul edilmemektedir
."

Gibi bir reddi sorumluluk beyani yazmanı şiddetle tavsiye ediyorum.
Ayrıca şirketlerin logosunu kullandığın için 6769 Sayılı Sınai Mülkiyet Kanunu özellikle marka ve markacılığı kapsayan kanun olması sebebiyle marka hakkına tecavüzluk bir durum var mı bir göz atmanda fayda var.
Böyle bir durum oluşuyorsa siteyi forum tarzında bir görüntüye büründürmen sorumluluğu azaltabilir 🌝
Bu mesajı sabah 6.25 gibi yazdığım için dağınık ve devrik cümleler için şimdiden özür dilerim.🤗
Yenilikçi, yaratıcı ve özgün fikirleri her zaman desteklerim fikir paylaşımlarina her zaman varım discordan görüşebiliriz
Tekrardan bu güzel fikrin için tebrikler ben şimdiden kullanmaya başladım. 🫣

newaziz

80+
Bir hafta sonu projesi olarak böyle bir site yaptım. Henüz tamamlanmadı, ancak şu an bir hazır sistem satan sitedeki sistemleri tek site üzerinde filtreleyerek bakmanızı kolaylaştırmaya çalışıyorum. Böylece site site gezmenize gerek kalmayacak. Yorumlarınızı ve fikirlerinizi paylaşmanızı istiyorum. Herhangi bir sorun yaşarsanız benle paylaşmanız çok faydalı olur.

Yeni ve kalıcı URL adresim

fakat SSL hatası alanlar şimdilik şu adresten giriş yapabilirler

• Eksik Gelen bilgileri düzeltmeye çalışıyorum
  • Eksik bilgiler düzeltilce Ram SSD ve Anakart Chipset Filtresi getirmeyi planlıyorum
  • Mobilde filtere ve hız sorunları için çalışıyorum
  • İnceHesap en kısa sürede eklenicek (Eklendi hataları düzeltilecek)
  • Filtrelerde eksik GPU ve CPU modellerini belirtseniz sevinirim
Çok iyi. Eline sağlık

Top Bottom