Neler Yeni

Hazır sistem #casper #excalibur #kasa

GryAsl

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,420
İsim
Güray
Eğer içinde R7 olan modeli aldıysanız, geçmiş olsun. Ayrıca parça hakkında bilgi almak istediğiniz zaman kasayı değil parçanın adını internete aratırsanız fazlasıyla kaynak bulursunuz. O fiyata daha iyisi alınabilirdi.

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,182
İsim
RML
Hocam keşke almasaydınız. 200 TL daha koyup çok daha iyi bir sistem alabilirdiniz. Hayırlı olsun diyemeyeceğim maalesef ama umarım o sistemle sorun yaşamazsın. Hazır sistem yerine toplama almanız daha mantıklı olurdu.

blentpge

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
304
İsim
bülent

Blackbozz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Alparslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eğer içinde R7 olan modeli aldıysanız, geçmiş olsun. Ayrıca parça hakkında bilgi almak istediğiniz zaman kasayı değil parçanın adını internete aratırsanız fazlasıyla kaynak bulursunuz. O fiyata daha iyisi alınabilirdi.
Hocam keşke almasaydınız. 200 TL daha koyup çok daha iyi bir sistem alabilirdiniz. Hayırlı olsun diyemeyeceğim maalesef ama umarım o sistemle sorun yaşamazsın. Hazır sistem yerine toplama almanız daha mantıklı olurdu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Unlost eco(4386) TL modeli vardı onunla bu arasında kaldım bu biraz uygundu bunu seçtim ama heralde iptal edicem sizin tavsiyenizle teşekkürler

RenT0m

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Ahmet
Mesaj otomatik birleştirildi:

Unlost eco(4386) TL modeli vardı onunla bu arasında kaldım bu biraz uygundu bunu seçtim ama heralde iptal edicem sizin tavsiyenizle teşekkürler
Kesinlikle iptal et daha iyi fp sistem dizilir.
3800 TL lik pc nin içinde r7 240 var.
Yazık sadece yazık

Blackbozz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Alparslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,840
İsim
Sarp Yılmaz
Merhaba arkadaşlar casper Excalibur E600 kasa siparişi verdim acaba memnun kalırmıyım detaylı bilgiye ulaşamadım parçalar hakkında inceleme videosu da yok İnternette casper marka iyi olur mu
Dostum eğer iade etme şansın varsa hemen hiç düşünmeden et ve sana tavsiye casper falan bunlara bulaşma bunlar düşük sistemi çok büyük fiyatlara veriyorlar internet üzerinden topla itopya,teknobiyotik,sinerji gibi.

Blackbozz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Alparslan
Dostum eğer iade etme şansın varsa hemen hiç düşünmeden et ve sana tavsiye casper falan bunlara bulaşma bunlar düşük sistemi çok büyük fiyatlara veriyorlar internet üzerinden topla itopya,teknobiyotik,sinerji gibi.
eyvallah saolasın

tab_enter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
361
İsim
Tab+Enter
Donanım arşivinin çoğu sistemi iyi tabi bazı sistemlerinde özelleştirme gerekiyor. Bunlardan birini al derim özelleştirme yapabilirsin.

J4rvisM

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,133
İsim
Jarvis-M
eyvallah saolasın

hocam gerçekten kazık yemişsiniz geçmiş olsun unlost kazık aldığınız 2x kazık hemen iade edin kesinlikle asla almayın bunun yerine gidin paranızı çöpe atın aynı şey

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,469
Üyeler
138,362
Son üye
ataa_jpg
Top Bottom