Neler Yeni

Yardım Hazır sistem ekran kartı bozuk geldi

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
522
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
it*pya dan sistem almıştım ekran kartı bozuk geldi magazaya gittim ekran kartını garantiye göndermeleri gerektiğini söylediler bu normal birşeymi ürünü sıfır almışım garanti sürecini beklemek zorundamıyım. Ürün kargoya verildiğinde garantisi başlar dediler. İade de etmedim birdaha aynı fiyata bulamassam diye

Son düzenleme:

The Semih

80+ Silver
it*pya dan sistem almıştım ekran kartı bozuk geldi magazaya gittim ekran kartını garantiye göndermeleri gerektiğini söylediler bu normal birşeymi ürünü sıfır almışım garanti sürecini beklemek zorundamıyım. Ürün kargoya verildiğinde garantisi başlar dediler
İade edebiliyorsun kanunlara göre 14-15 gün içinde fakat detayları tam bilmiyorum.

Mert Camran

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
370
İsim
Mert Camran
it*pya dan sistem almıştım ekran kartı bozuk geldi magazaya gittim ekran kartını garantiye göndermeleri gerektiğini söylediler bu normal birşeymi ürünü sıfır almışım garanti sürecini beklemek zorundamıyım. Ürün kargoya verildiğinde garantisi başlar dediler
İade et hocam

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
522
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Mert Camran

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
370
İsim
Mert Camran

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
522
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ekran kartı bozuk ise ekran kartını değiştirme talebinde bulun yenisiyle veya iade etmeye bak hocam
Yenisiyle değişim talebinde bulundum o da garantiye gidip onların yenisini vermesini gerketiğini söyledi yani 23 gün içinde belli olur dedi

Mert Camran

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
370
İsim
Mert Camran
Yenisiyle değişim talebinde bulundum o da garantiye gidip onların yenisini vermesini gerketiğini söyledi yani 23 gün içinde belli olur dedi
O zaman sorun yok hocam yenisiyle değiştiriyorlarsa hiç iade etmekle uğraşma

Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Emirhan
Yasal iade hakkın var yerinde olsam sistem bile gitse iade ederdim bunlarla uğraşmaya değmez

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
İade konusunda mağazalarda çoğu zaman böyle sorun olur, hazır sistemler sistematik olarak faturaya parça parça ürün almışsınız şeklinde girer yani kanunen bi 14 gün falan iade hakkınız var. Ama mağzalar çoğu zaman bu kuralı görmezden geliyor bu durumda sizi THH ye mecbur bırakıyorlar uğraştırıyorlar.

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
522
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
İade konusunda mağazalarda çoğu zaman böyle sorun olur, hazır sistemler sistematik olarak faturaya parça parça ürün almışsınız şeklinde girer yani kanunen bi 14 gün falan iade hakkınız var. Ama mağzalar çoğu zaman bu kuralı görmezden geliyor bu durumda sizi THH ye mecbur bırakıyorlar uğraştırıyorlar.
Garantiye gònderecekler artık mecbur bekleyeceğim umarım yenisi ile değişim yaparlar

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
522
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Para iadesi yapmak isterlerse yenisini isteme hakkım bulunuyor değilmi para iadesi talebini reddedip

Ürün sorunu tespit edilir ise 2 seçenek oluyor ürün değişimi yada para iadesi. Ürün stokta var ise değişim yapılabilir. Sizi arayıp sorucaklar zaten para iadesimi değişimmi diye.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
949,173
Üyeler
149,502
Son üye
yalavo77
Top Bottom