Neler Yeni

Hazır sistem mi tek tek toplama mı?

rodest

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
154
İsim
Metin Köse
Parçaları gaming gecesinden tek tek alsam mı daha ucuza gelir yoksa hazır sistem mi beklemeleyim 2-3 ay kadar bekleyebilirim yeterki sağlam bir sistem dizeyim önerilerinizi bekliyorum
Bütçe:10000

Vesemir Dayı

80+ Platinum
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
27,581
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Discord
Vesemir#0538
Toplayacağın sistemin fiyatına bağlı. Tek tek toplayarak bu dönemde güzel bir şey toplar mısın bilmiyorum tüm stoklar hazır sistemlere kaydırıldı çünkü.

JeyliBon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
389
İsim
Ahmet Aslan
Farkedebilir o özellikle gaming gen ve gamegaraj uyguna satıyor ama indirimde tek tek toplama daha uygun olabilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Emre Karıbasan
Bu dönemde alacaksan hazır almalısın stoklar bitti bitecek ekran kartı kısmında.

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,746
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx
Parçaları gaming gecesinden tek tek alsam mı daha ucuza gelir yoksa hazır sistem mi beklemeleyim 2-3 ay kadar bekleyebilirim yeterki sağlam bir sistem dizeyim önerilerinizi bekliyorum
Bütçe:10000
Toplama
Tek tek toplama.
Katılıyorum
Toplayacağın sistemin fiyatına bağlı. Tek tek toplayarak bu dönemde güzel bir şey toplar mısın bilmiyorum tüm stoklar hazır sistemlere kaydırıldı çünkü.
Tek tek indirim kovalayarak daha uyguma geliyor ve aynı zamanda istediğin gibi parçayı alabiliyorsun hazır sistemlerde fazla seçenek olmuyor mesala genellikle hazır sistemlerdeki psu lar kasalar ekran kartı modeli bazende ramler ssd ler filan iyi olmuyor (genellikle)
Farkedebilir o özellikle gaming gen ve gamegaraj uyguna satıyor ama indirimde tek tek toplama daha uygun olabilir
Katılıyorum.

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,746
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx
Bu dönemde alacaksan hazır almalısın stoklar bitti bitecek ekran kartı kısmında.
Kıtlık sadece ekran kartlarında yaşanıyor diğer bileşenleri teker teker alabilir. Ekran kartında ise biraz bekler.

Vesemir Dayı

80+ Platinum
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
27,581
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Discord
Vesemir#0538
Tek tek indirim kovalayarak daha uyguma geliyor ve aynı zamanda istediğin gibi parçayı alabiliyorsun hazır sistemlerde fazla seçenek olmuyor mesala genellikle hazır sistemlerdeki psu lar kasalar ekran kartı modeli bazende ramler ssd ler filan iyi olmuyor (genellikle)
Gamegaraj gibi sitelerde güzel oluyor ya özelleştirme. Vatan falan kötü ama Gamegaraja bakılabilir ve ya gaminggene.

gbaleft

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Peki önerin ne olur mesela bu ay sonu 3060 lar gelicekmiş 10k ya bulma şansım var mıdır ?
Stoklar geldiğinde "indirimsiz" şekilde 3060 Ti sistem toplanıyordu, indirimli şekilde 500 TL civarı uyguna toplanabilir.

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,746
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx
Gamegaraj gibi sitelerde güzel oluyor ya özelleştirme. Vatan falan kötü ama Gamegaraja bakılabilir ve ya gaminggene.
İncehesap itopya genel olarak iyi sistemleri yok. Vatan pc allaha emanet zaten gaminggen de game garajda nispeten alınabilcek hazır sistemler daha fazla. Yani size katılıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mesela ne önerirsiniz 10 k bütçeyle
Topluyorum sizin için :)

rodest

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
154
İsim
Metin Köse
İncehesap itopya genel olarak iyi sistemleri yok. Vatan pc allaha emanet zaten gaminggen de game garajda nispeten alınabilcek hazır sistemler daha fazla. Yani size katılıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Topluyorum sizin için :)
Bekliyorum

Top Bottom