Neler Yeni

HAZIR SİSTEM Mİ? TOPLAMA MI?

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Furkan Kurtkafa
Aynı sistemi biri almış ona sordum cevap bekliyorum soğutmasını sorucam bide ileride ekran kartını nvıdıa yapma şansım var mı bide b450 geçme ram 16 tamam bu iş monitörle bayağı uygun geldi bu
Sorularınıza tek tek cevap vereyim. Soğutmayı sorun bi siz en iyisi o olacaktır.İkincisi ileride ekran kartınızı tabikide Nvidia yapabilirsiniz. R5 1600 12 nm olup olmadığını sinerjiye sorun. Eğer 12 nmyse 1660 ti dahi besler ve bu size fazlasıyla yeter. Monitör 1ms 75hz 24 inc temelde yeterli. OC yapmayacaksınız B450 geçmek zorunda değilsiniz. Yapacaksınız b450ms2h seçin oradan direk.

Son düzenleme:

Arifasln

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
254
İsim
Arif aslan
Sorularınıza tek tek cevap vereyim. Soğutmayı sorun bi siz en iyisi o olacaktır.İkincisi ileride ekran kartınızı tabikide nvidia yapabilirsiniz r5 1600 12 nm olup olmadığını sinerjiye sorun. Eğer 12 nmyse 1660 ti dahi besler ve bu size fazlasıyla yeter.Monitör 1ms 75hz 24 inc gayet iyi.Valla bakın oc yapmayacaksınız b450 geçmek zorunda değilsiniz. Yapacaksınız b450ms2h seçin oradan direk.
Ya kusura bakmynda burdsn yazmaya zorlanıyorum mobildeym instagram varsa oradan yazayım baya anlıyorsunuz pcden

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Furkan Kurtkafa
tabii ki özelden instagram adresimi bırakıyorum yazarsınız.

ERKUT EFE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
ERKUT EFE BARANSEL
benim fikrim bütcen 3000 4000 arasiysa ve oyun oynuyacaksan toplama al donanin arsivi youtube kanalinda seni icin uygun olan toplama videosu mevcut buda linki:

Hewalidas

80+
Eğer montajı kendin yapabileceğini düşünüyorsan parça parça sipariş verip kendi sistemini kurman daha mantıklı. Biraz hesapla kafayı bozman gerekiyor ama tam anlamıyla istediğin parçalarla sistem toplaya biliyorsun. Fiyat olarak da daha makul olabiliyor. Kendi apu sistemimi parça parça farklı sitelerden sipariş vererek topladım. 1400tlye aldığım sistemde o dönem aynı fiyatlardaki sistemler 1700den başlıyordu. Parça parça incelemek lazım

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mustafa Can Maraş
en az bence : işlemcide r5 2600 olması şart ve 8+8 16 gb ram ekran kartını da en az 1660 tutman lazım ki 3 sene süre götürebilsin seni

Arifasln

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
254
İsim
Arif aslan
en az bence : işlemcide r5 2600 olması şart ve 8+8 16 gb ram ekran kartını da en az 1660 tutman lazım ki 3 sene süre götürebilsin seni
Bence sinerji attığım sistem en az 5 sene götürür, sizin dediğinz 1660 ryzen 5 2600 16 ram rahat 6 yıl götürür bence 3 yıl az
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eğer montajı kendin yapabileceğini düşünüyorsan parça parça sipariş verip kendi sistemini kurman daha mantıklı. Biraz hesapla kafayı bozman gerekiyor ama tam anlamıyla istediğin parçalarla sistem toplaya biliyorsun. Fiyat olarak da daha makul olabiliyor. Kendi apu sistemimi parça parça farklı sitelerden sipariş vererek topladım. 1400tlye aldığım sistemde o dönem aynı fiyatlardaki sistemler 1700den başlıyordu. Parça parça incelemek lazım
Parça parçada internetten alamam maalesef ve pahalı oluyor mu

Top Bottom