Neler Yeni

HDD öneri ve yardım

TrmZ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
ege erdem
Merhaba, arkadaşlar ben yılardır babamın PC sini kulanıyorum ama babam burdan işlerini yaptığı için çok dosya var ve bana çok yer kalmıyor ben hem edit yapıyor hemde anime indiriyorum yazda geldiği için daha edit fazla yapıcam ve anime zilicem bu yüzden bana bi HDD lazım HDD nedir hiç anlamam bana gerek tek özelikler sadece taşınabilir olması ve telefonuma bağlayabilmem boyut olarak da 1 TB a ihtiyacım var bir de ben HDD yi bir yere koyup izlemek istiyorum o yuzden bana uzun bir kablo lazım lütfen yardımcı olun ^_^

Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Mehmet Ergen
bütçen nedir

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Baturay
Seagate, WD My Passport ürünlerine bakabilirsiniz.
Not: WD My Passport kullanıyorum ve gayette işimi görüyor. Tavsiye ederim.
Not2: Uzun bir kabloya ihtiyacınız yok. Yaptığınız editi taşınabilir belleğin içine atar pcden çıkarırsanız o edit içinde kalır. Ufak bir dönüştürücüyle telefonunuza bağlar ve rahatınıza bakarsınız.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Micro USB ise; https://www.trendyol.com/alfais/494...fL5sSnlUwyB7pWMTE4L9jFJAqSOpFELkaAiP9EALw_wcB
Type C ise (Kullanıyorum); https://www.avansas.com/s-link-sl-t...gTGtUz9_zqdlv3DeEyt6254dghfus7GAaAuizEALw_wcB

• Beğen
Reaksiyonlar: TrmZ

TrmZ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
ege erdem
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Seagate, WD My Passport ürünlerine bakabilirsiniz.
Not: WD My Passport kullanıyorum ve gayette işimi görüyor. Tavsiye ederim.
Not2: Uzun bir kabloya ihtiyacınız yok. Yaptığınız editi taşınabilir belleğin içine atar pcden çıkarırsanız o edit içinde kalır. Ufak bir dönüştürücüyle telefonunuza bağlar ve rahatınıza bakarsınız.

Micro USB ise; https://www.trendyol.com/alfais/494...fL5sSnlUwyB7pWMTE4L9jFJAqSOpFELkaAiP9EALw_wcB
Type C ise (Kullanıyorum); https://www.avansas.com/s-link-sl-t...gTGtUz9_zqdlv3DeEyt6254dghfus7GAaAuizEALw_wcB
teşekkurler ama ben anime izlerken de telefona bağlam istiyorumda ondan uzun bir kablo gereksinimi duyuyorum biliyormusun kablo hakında bir şeyler biliyorsan soylermisin lutfen

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Baturay
İçinde verdikleri kablo 45cm (My Passport) Bu da telefonu bir yere sabitleyip izlemek karnının üzerine koyup seyretmek veya sırtını yaslayıp telefonu elinde tutarak seyretmek için gayet yeterli bir uzunluk. Sadece yatakta yatarken telefonu göz hizana kaldıracağın zaman sıkıntı yaratabilir.

teşekkurler ama ben anime izlerken de telefona bağlam istiyorumda ondan uzun bir kablo gereksinimi duyuyorum biliyormusun kablo hakında bir şeyler biliyorsan soylermisin lutfen
ayrıca attıklarım zaten telefonda izlemeniz için dönüştürücü. Bunları internetten temin etmek zorunda değilsiniz. Her teknoloji bulunan yerlerde bunlarda bulunabilir. Tek demeniz gereken veri aktarımı destekleyen bir dönüştürücüye ihtiyacım var elimdeki giriş micro usb, type-c vb. O da elinde varsa sana satar.

• Beğen
Reaksiyonlar: TrmZ

TrmZ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
ege erdem
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İçinde verdikleri kablo 45cm (My Passport) Bu da telefonu bir yere sabitleyip izlemek karnının üzerine koyup seyretmek veya sırtını yaslayıp telefonu elinde tutarak seyretmek için gayet yeterli bir uzunluk. Sadece yatakta yatarken telefonu göz hizana kaldıracağın zaman sıkıntı yaratabilir.

ayrıca attıklarım zaten telefonda izlemeniz için dönüştürücü. Bunları internetten temin etmek zorunda değilsiniz. Her teknoloji bulunan yerlerde bunlarda bulunabilir. Tek demeniz gereken veri aktarımı destekleyen bir dönüştürücüye ihtiyacım var elimdeki giriş micro usb, type-c vb. O da elinde varsa sana satar.
Tamam kardesim yardimci oldugun icin cok tessekut ederim bir sey puani vardi onu artirciam like aticam yani tessekurler

Kardesim o donusturucu biraz pahali geldide bu da destekler mi ?

Top Bottom