Neler Yeni

Çözüldü✓ Hdd'yi poşete koyup kasaya koyabilir miyim ?

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Ilk cevabını okuduğum gibi çıkarttım poşeti yaptığım saçmalığı anlamadım sen yazana kadar
Bu arada kasanın altında tam olarak vida yuvası yok ama hddye uyacak bir bölüm var vida alıp deneyeceğim oraya yada varsa evde bir seyler tutturacagim sıkıca
Kasa modelini internetten arat hdd yuvası neresi nasıl montajı yapılıyor çıkar genelde.

Buğrahan Mert

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,279
İsim
Kazım Buğrahan Mert
Kasa modelini internetten arat hdd yuvası neresi nasıl montajı yapılıyor çıkar genelde.
Ilk başta onu yaptım ama çok kullanılan bir kasa değil birkaç hintli arkadaş bir de kasanın orjinal reklamı hariç çok bir video yoktu kasa deepcool cc360 bu arada bakabilirsin istersen chatgptye soracağım az önce aklıma geldi büyük ihtimalle bulamadığımı bulabilir

_Zaur_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,438
İsim
Zaur
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
Hdd ısınınca statik poşetin içindeki sıcaklık dışarıya çıkmaz hdd pişer
veeee HDD sıcaklık yüzünden ya performansını düşürür yada bağlantısı kopar geri döner, kopar geri döner.

Risk yapma vida bul ssd yerine bağla. Herhani bir bilgisayar ustasında vardır 1-2 tL ye alırsın

Buğrahan Mert

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,279
İsim
Kazım Buğrahan Mert
Hdd ısınınca statik poşetin içindeki sıcaklık dışarıya çıkmaz hdd pişer
veeee HDD sıcaklık yüzünden ya performansını düşürür yada bağlantısı kopar geri döner, kopar geri döner.

Risk yapma vida bul ssd yerine bağla. Herhani bir bilgisayar ustasında vardır 1-2 TL ye alırsın
Trde olsam sırtlayıp götürcem direk pcyi hdd fln uğraşmicam burada vidayı fln anca aliexpressten alabiliyorum ben

yefri

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
106
İsim
koray canpolat
Ilk cevabını okuduğum gibi çıkarttım poşeti yaptığım saçmalığı anlamadım sen yazana kadar
Bu arada kasanın altında tam olarak vida yuvası yok ama hddye uyacak bir bölüm var vida alıp deneyeceğim oraya yada varsa evde bir seyler tutturacagim sıkıca
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hacı hiç ban yedin mi sen taptaze üyeymişsin ?
en son 1997 yılında mirc da yemiştim ban

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Ilk başta onu yaptım ama çok kullanılan bir kasa değil birkaç hintli arkadaş bir de kasanın orjinal reklamı hariç çok bir video yoktu kasa deepcool cc360 bu arada bakabilirsin istersen chatgptye soracağım az önce aklıma geldi büyük ihtimalle bulamadığımı bulabilir
CC360 ARGB.jpeg

Sol alttaki metal kutu gibi şeyin içine sabitlenecek kenarlardan vida ile.

Büyük ihtimalle kasanın altından vidalamışlardır metal kutuyu, önce onu oradan çıkar sonra HDD yi kutuya vidalayıp kutuyu geri kasaya tak.

Buğrahan Mert

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,279
İsim
Kazım Buğrahan Mert
Alıntıyı görüntüle
Sol alttaki metal kutu gibi şeyin içine sabitlenecek kenarlardan vida ile.

Büyük ihtimalle kasanın altından vidalamışlardır metal kutuyu, önce onu oradan çıkar sonra HDD yi kutuya vidalayıp kutuyu geri kasaya tak.
Şimdi anlaşıldı
Pcyi ikinci el aldım ben bende öyle bir parça yok resimde de görebilirsiniz pek net değil ama

efeleow

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Mehmet Efe
Of içim daraldı o kablolar ne hocam

Aykut D.

80+ Gold
Kalp krizi forumdan görülen bir fotoğraf ile geçirilebilir .

Top Bottom