Neler Yeni

Hdmi çıkışında ufak çaplı elektrik patlaması sorunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yusuf Eren Eyüpoğlu
Merhaba bende samsung model bir televizyon var yakın zamanda arkadaşımdan bir haftalığına playstation 5’ini ödünç aldım 2-3 gündür oynuyorum ama bu akşam oynarken birden hdmi girişinden elektrik patladı ps5 de tv de iyi ama playstation emanet olduğu için tekrar televizyona takmaya korkuyorum sizce bir şey olur mu ve neden olmuştur ?

ca.s

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,210
İsim
C Ş
Merhaba bende samsung model bir televizyon var yakın zamanda arkadaşımdan bir haftalığına playstation 5’ini ödünç aldım 2-3 gündür oynuyorum ama bu akşam oynarken birden hdmi girişinden elektrik patladı ps5 de tv de iyi ama playstation emanet olduğu için tekrar televizyona takmaya korkuyorum sizce bir şey olur mu ve neden olmuştur ?
PS5 ve TV çalışıyor mu? Eğer elektriklenme yaptıysanız ondan olmuş olabilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yusuf Eren Eyüpoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
PS5 ve TV çalışıyor mu? Eğer elektriklenme yaptıysanız ondan olmuş olabilir.
İkiside çalışıyor ama konsol emanet olduğu için tekrar aynı durum olur da bozulur diye korkuyorum (elektriklenme mi bilmiyorum ama o anda sanki devre parlamış gibi elektrik çıktı ama ikisinde çalışıyor şuan)

ca.s

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,210
İsim
C Ş
İkiside çalışıyor ama konsol emanet olduğu için tekrar aynı durum olur da bozulur diye korkuyorum (elektriklenme mi bilmiyorum ama o anda sanki devre parlamış gibi elektrik çıktı ama ikisinde çalışıyor şuan)
Olabilir böyle şeyler. Fişi prize takarken de çıkar bazen. Onun gibi olmuştur. Yanma falan olsa koku da çıkabilir anlaşılır. Kablo yanarsa kablonun bir yeri çok sıcak olur elle dokunamazsın. Ben zamanında pc'nin kablosunu takarken böyle patlama gibi oldu kablo koptu prize giriş yerinden. 😄 O günden sonra daha nazik takar oldum kabloyu.

• Beğen
Reaksiyonlar: java
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,120
Üyeler
141,091
Son üye
Egerox
Top Bottom