Neler Yeni

Headset Kulaklık Öneri

Lonex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Arda Kocabaş
Bütçe
450
Arkadaşalr bir süredir kulaküstü kulaklık bakıyorum ve çoğu kulaklık arasında kaldım bu aralar HS50 Pro önerenler var ve şuan indirimde yardımcı olursanız çok sevinirim ve deneyimlediğiniz güzel bulduğunuz kulaklıklar olursa söylerseniz çok memnum olurum.

Talha_x23

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Arkadaşalr bir süredir kulaküstü kulaklık bakıyorum ve çoğu kulaklık arasında kaldım bu aralar HS50 Pro önerenler var ve şuan indirimde yardımcı olursanız çok sevinirim ve deneyimlediğiniz güzel bulduğunuz kulaklıklar olursa söylerseniz çok memnum olurum.
Size önerim ve benim de kullandığım Corsair hs 35 Stereo çok rahat bir kulaklık ve ses kalitesi gayet iyi fiyat şu anda 400 TL civarında zaten Windows'un sanal 7.1'i açınca 7.1 kulaklıklardan bir farkı kalmıyor.

Lonex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Arda Kocabaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Size önerim ve benim de kullandığım Corsair hs 35 Stereo çok rahat bir kulaklık ve ses kalitesi gayet iyi fiyat şu anda 400 TL civarında zaten Windows'un sanal 7.1'i açınca 7.1 kulaklıklardan bir farkı kalmıyor.
selamlar dostum öncelikle şunu belirtmek isterim hs35'in malzeme kalitesi kötü diyorlardı o yüzden biraz şüpheliyim hs50 daha cazib geldi bana.

Erikli Damacanası

80+ Bronze
Bü bütçede hs 50 pro en iyi kulaklık hs35 den uzak durun berbat

Yumuklu Sucurta

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
798
İsim
Alper
24
249₺ şuan itopyada

HS50 Pro iyidir, ses yongan iyiyse alabilirsin.

Alternatif:

Lonex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Arda Kocabaş
teşekkürler beyler sanırım hs50 PRO alacağım.

Talha_x23

80+ Silver
En İyi Cevap
1
E

vet kak girişi elimde kalsın ve kulaklık 2 ye ayrıldı
Kulaklık ikiye mi ayrıldı ? Düzgün kullanabilseydiniz öyle bir şey olmazdı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

E

Kulaklık ikiye mi ayrıldı ? Düzgün kullanabilseydiniz öyle bir şey olmazdı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

E

Hocam ben sadece öneride bulundum bizzat kullandığım bir şeyi önerdim size doğru gelmemiş olabilir ama önerime saygı duymalısınız.

Top Bottom