Neler Yeni

Hearts of Iron 4 alınır mı? EU IV ile karşılaştırıldığında ne diyorsunuz?

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,535
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Ultimate 180 lira.

Hocam kozmetik istemiyorum ya. Sadece mekanik ekleyen expansion DLC lerini soruyorum. En gereklileri hangisi?
Kozmetik değil o. Direkt tanka istediğin topu ekleyip, istediğin motoru ekleyip kendi istediğin niteliklerde tank yapıp savaştırıyorsun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
123
İsim
Efe pınar
Ultimate 180 lira.

Hocam kozmetik istemiyorum ya. Sadece mekanik ekleyen expansion DLC lerini soruyorum. En gereklileri hangisi?
Yazdıklarıma bakın
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ultimate 180 lira.

Abonelik alsan 3 aylık pişman olmazsın içinde bütün dlc ler var ve müzik paketidir tank paketidir radyo konuşmalarıdır tarihi liderlerin oyunun kendisi dışında ek satın alacağın her şey var

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Kozmetik değil o. Direkt tanka istediğin topu ekleyip, istediğin motoru ekleyip kendi istediğin niteliklerde tank yapıp savaştırıyorsun.
Yazdıklarıma bakın
Onlar da expansionmış görmedim.

Hocam Steam zammından bu oyun da illaki nasibini alacaktır. Aşağıdakileri alsam dediklerinizi kış indirimlerinde alsam olmaz mı? Ya da başka bir zaman. Zevki çıkmaz mı? DLC ler yeni olduğu için pahalı.

1669321195518.png

Abonelik alsan 3 aylık pişman olmazsın içinde bütün dlc ler var ve müzik paketidir tank paketidir radyo konuşmalarıdır tarihi liderlerin oyunun kendisi dışında ek satın alacağın her şey var
Hocam eğer zam gelmeyeceğini bilsem abonelik alırım. Ama zam gelecek diye korkuyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
123
İsim
Efe pınar
Onlar da expansionmış görmedim.

Hocam Steam zammından bu oyun da illaki nasibini alacaktır. Aşağıdakileri alsam dediklerinizi kış indirimlerinde alsam olmaz mı? Ya da başka bir zaman. Zevki çıkmaz mı? DLC ler yeni olduğu için pahalı.

Alıntıyı görüntüle

Hocam eğer zam gelmeyeceğini bilsem abonelik alırım. Ama zam gelecek diye korkuyorum.
Man tane guns yerine no step back alabilir misin bak bi

Akagami no shanks

80+ Bronze
eu4'de DLC'ler şart gibi bir şey. Tek başına EU4 bence daha zevkli. Çünkü yapabileceğin çok şey var. Benim arkadaş osmanlıyı hristiyan yapıp başkalarına karşı haçlı seferi falan yapıyor arada. HOI4 ise multiplayer olarak daha zevkli çünkü takım oyunu daha iyi oluyor Hoi4'te. Beraber cephe yönetmek falan çok eğlenceli. EU4'te maks memlük + bizans yapıp osmanlıyı yiyon falan.

Hoi4 modları daha kapsamlı ve daha güzel. DLC'siz oynanıyorlar baya. Ondan HOI4 için DLC şart değil.
Eu4te DLC şart derken ne anlamda

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,044
İsim
Taha Efe
Ultimate 180 lira.

La Resistancecı Muhakkak alın. Diğerlerine bakarsınız.

Yunus

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,469
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Kripto Paralar, İşlemci overclock(az), Monitör
Hoi4 de
2. Dünya savaşı var ve seni o senaryoya zorluyor vanilla hali
Koalisyon yok
Eu4 de
1444 den başla 1876 ya kadar falan oynayabiliyorsun ki önerim 1700 den sonrası pek iyi değil (vanilla hali)
Koalisyon var 2 3 toprak fazla aldın diye herifler toplanıp dalabiliyor gerçekçi
Diplomasi yönü daha iyi kolonicilik var

2 si içinde dlc şart gibi bişi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
921,435
Üyeler
142,926
Son üye
Yunusemre78
Top Bottom