Neler Yeni

🔥HEDİYE GAMİNG mouse VERİYORUM 🔥

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

NOMADRANTAN

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,402
İsim
Nomad
olm siz manyakmısınız. okumadınızmı orayı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

ilk katıldım yazana ürünü vereceğim

• Beğen
Reaksiyonlar: DMNS

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Maus Çekilişine Katıldım

DMNS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
Mehmet Burak Duman

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,561
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Hediye verecekseniz bu şekilde uzatmanın pek hoş bir yanı yok, profil mesajı üzerinden ya da direkt olarak verin.

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,076
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Hediye verecekseniz bu şekilde uzatmanın pek hoş bir yanı yok, profil mesajı üzerinden ya da direkt olarak verin.
Onu yapmaya çalıştım ama olmadı yanlış bişey yaptım sanırım yine buradan açılıyor

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,076
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Mehmet bey bu konuda bilgim çok yok isterseniz yonelendirin öyle yapalım amacım konuyu saptırmak değil gerçekten hediye vermek

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Sinan Durgun
Kıymetli DADG ailesi öncelikle hepinizden çok özür dilerim haftasonu işlerim vardı ve yoğundum yapamadım çekilişi ama şimdi telafi edeceğiz inşallah geçen hafta stand vermiştim hediye gönderdim arkadaşa tekrardan güle güle kullansın şimdi ise Maus vereceğim ben Media Markt dan almıştım 2 ay önce ama hiç kullanmadım desem yeridir laptop için almıştım az kullandım laptop u sattım boşta kaldı size hediye etmek istiyorum şahsi olarak söylüyorum Maus gerçekten çok güzel ele tam oturuyor tepkimesi de iyi makroda atanıyor para ile almak isteyen varsa öneririm neyse fazla yazmayayım da çekilişe gelelim şöyle olacak yine ben belli bir süre sonra tekrardan yorum yapacağım şöyle yazacağım" Maus Çekilişine Katılmak İçin Katıldım Yazmanız Yeterli" Burası Çok Önemli Katıldım Yazmanız Gerekiyor Haksızlık Olmaması İçin Bu yorumu yazdıktan sonra çekiliş başlar ilk katıldım yazana ürünü vereceğim aklınızda soru varsa sorabilirsiniz şimdiden hayırlı olsun sizleri seviyorum 😚
Katıldım

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,076
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

baid

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,391
İsim