Neler Yeni

Yardım Hepsiburada iade sorunsalı...

Aydigal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Aydın İgal Gezer
YAZIK BE KOSKOCA HEPSİBURADA AYDİGALİ NASIL BEKLETEBİLİR UTANMIYORLAR MI BUNLAR İNSAN MI NASIL GECİKME YAŞANABİLİR ŞİRKETİ KAPATMALARI LAZIM HATTA AYGİDAL SERT KONUŞTUĞU İÇİN ÖDÜLLENDİRİLMELİ ÇÜNKÜ BU ÜLKEDE CUMHURBAŞKANINDAN SONRA EN ÖNEMLİ KİŞİ ODUR HERKES ONUN İADESİ İÇİN SEFERBER OLMALI
Hocam ben bu konuyu sadece fikir almak icin olusturdun tuhaf sakalarini okumak icin degil benimle ayni fikirde olmayabilirsiniz ama bu sekilde ifade etmeniz dogru degil

Son düzenleme:

Ritim Ustası

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,032
İsim
Mehmet Yılmaz
İyice incelesinler bakalım belki kenarında köşesinde çok ufak bir ezik vardır da bahane olur urunu iade reddi için
İade edeceğim ürünüde onlardan daha iyi paketleme yaparak gönderirim ki bahaneleri olmasın

En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,293
İsim
Yusuf İslam Sofuoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar ve Telefon
Instagram
zcosef
Steam
Hesef
Discord
cosef#0601
Hocam ben bu konuyu sadece fikir almak icin aldim tuhaf sakalarinizi okumak icin degil benimle ayni fikirde olmayabilirsiniz ama bu sekilde ifade etmeniz dogru degil
He senin iade süreci daha gecikmeden müşteri temsilcisine yüklenmen çok doğru :D

Aydigal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Aydın İgal Gezer
sorma ya elemana bak kıyafet degisir gibi yok ram yok monitor falan deniyor iadeye gonderiyor sirketleri zarara sokuyor kargosuyla onuyla bunuyla utanmadan bide nası olur 2 gunde onaylamazlar demis :D kusura bakma kanka urun sende kalsaydı bız paranı yatırırdık
Kanka 3 tane mesajin var 3üde direkt bana karsi ofansif yanitlar dedigim gibi fikrini duzgunce belirtebilirsin bu konuyu bhnun icin acmadim
Mesaj otomatik birleştirildi:

He senin iade süreci daha gecikmeden müşteri temsilcisine yüklenmen çok doğru :D
Sert konuşmak yüklenmek oluyorsa ben hatalıyım ama bunda bir sorun gormuyorum

En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,293
İsim
Yusuf İslam Sofuoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar ve Telefon
Instagram
zcosef
Steam
Hesef
Discord
cosef#0601
Kanka 3 tane mesajin var 3üde direkt bana karsi ofansif yanitlar dedigim gibi fikrini duzgunce belirtebilirsin bu konuyu bhnun icin acmadim

Kral bi gün gecikir nolcak, belki ürün kargoda hasar gördü onaylamayacaklar. Gönderirken fotoğraf çektin mi?

senin sert konustugun personel sadece bir calısan senin kargondan haberi bile yok senin iadeni depo görevlileri sıraya göre onaylıyor sen sucsuz gunahsız kisiye sert konusmussun ve bunda sorun gormuyor musun cidden :D

Aydigal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Aydın İgal Gezer
Kral bi gün gecikir nolcak, belki ürün kargoda hasar gördü onaylamayacaklar. Gönderirken fotoğraf çektin mi?
Cektim evet

senin sert konustugun personel sadece bir calısan senin kargondan haberi bile yok senin iadeni depo görevlileri sıraya göre onaylıyor sen sucsuz gunahsız kisiye sert konusmussun ve bunda sorun gormuyor musun cidden :D
Anlatamadigim kisim satici da hepsiburada musteri hiznetleri de hepsiburadanin ve sordugumda bilgi alabiliyorlarmis en azindan sebebini ogrenebilirdim ve haberi bile yok diyorsun fakat haberleri oluyor bilgin olsun

Ayrica sert konusmak demek hakaret veya kufur etmek demek degil sen de bana farkindaysan sert konusuyorsun duzgunxe derdimi anlatmaya calisiyorum buna ragmen

Sordugun soruya cevap verecek olursam da hayir gormuyorum

Son düzenleme:

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,862
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Trendyol'dan laptop almıştım ve fabrikasyonel sorunlu çıkmıştı. İade için çok uğraştım ve 48 gün sonra iadem sonuçlandı. Yani sizi çok iyi anlıyorum.

Son zamanlarda indirimlerden ötürü mağazalar aşırı yoğun olsa gerek. Biraz zaman tanımanız gerekiyor. Elbet iade edilecektir.

Aydigal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Aydın İgal Gezer
Trendyol'dan laptop almıştım ve fabrikasyonel sorunlu çıkmıştı. İade için çok uğraştım ve 48 gün sonra iadem sonuçlandı. Yani sizi çok iyi anlıyorum.

Son zamanlarda indirimlerden ötürü mağazalar aşırı yoğun olsa gerek. Biraz zaman tanımanız gerekiyor. Elbet iade edilecektir.
Teşekkürler kayda değer cevap için zaman tanıyacağım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,112
Üyeler
141,088
Son üye
AlexYok99
Top Bottom