Neler Yeni

Yardım Hepsiburada iade sorunsalı...

Aydigal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
Aydın İgal Gezer
onların bileceği iş belki yoğunluktandır. senin ürünü iade almamak için 14 günü doldurmaya çalışacaklarını sanmıyorum 1 kişinin monitörü zengin etmez bence hocam hepsiburadayı
Yani hocam dedigim gibi ustteki arkadaslar da yogunluk dedi benim buna bir itirazim yok zaten ama yogunluk varsa talep sonuclanma suresinin yazisi degistirilebilir bu yuzden bu konuyu actim ne yapmam gerek diye

Ritim Ustası

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,035
İsim
Mehmet Yılmaz
Yaklasik 1 hafta once monitor aldim va panel ve sonradan ips icin butce olustu ve fikrim degistigi icin hic kullanmadan bantlarini dahi acmadan urunu geri gonderdim bu pazartesi urun hepsiburadaya ulasti ve uygulamada en gec 2 gun icinde iade talebi sonuclanir yaziyor.

Carsamba gunu yani 2. Gun hepsiburadayi aradim ve biraz sert konustum cunku hic acilmamis monitorun iadesinin bu kadar uzun surmemesi lazim ustune uygulamada iade talebi sonuclanma tarihi degismis persembe gunu olarak.

Yarin da iade olumsuz sonuclanirsa veya hic sonuclanmazsa sureci uzatirlarsa ne yapmam lazim yardim edecek varsa sevinirim.
Bi zahmet adam gibi iadeleri incelesinler ondam sonra bizler mağdur oluyoruz bana Hepsiburada dan kullanılmış bi klavye geldi sanırsın çöplükte kullanmışlar klavyeyi konusunda mevcut o yüzden iade süreci ürüne göre değişir kıyafet değil bu koskoca monitör

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
517
İsim
Kemalhan Altay
Yani hocam dedigim gibi ustteki arkadaslar da yogunluk dedi benim buna bir itirazim yok zaten ama yogunluk varsa talep sonuclanma suresinin yazisi degistirilebilir bu yuzden bu konuyu actim ne yapmam gerek diye
valla o konuda bir bilgim yok hocam hepsiburadayı fazla kullanan birisi değilim ama genel olarak bütün platformlarda bi yoğunluk var şuanda iletişimde bile 15 20 dk bekletiyorlar telefonda umarım işini çözersin. Monitörden muzdarip biri olarak 2 kere monitör gönderdim değişime 1 aydır kargoya sefer ediyorum :D

Aydigal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
Aydın İgal Gezer
Bi zahmet adam gibi iadeleri incelesinler ondam sonra bizler mağdur oluyoruz bana Hepsiburada dan kullanılmış bi klavye geldi sanırsın çöplükte kullanmışlar klavyeyi konusunda mevcut o yüzden iade süreci ürüne göre değişir kıyafet değil bu koskoca monitör
Acilmamis guvenlik bantlari bile duran monitorun neyini inceleyecekler onu anlayamadim :D?

kardesim senin yapman gereken sırasıyla ilk cimere sikayet olustur sonrasında karakola git hemen zaman kaybetme sabah olunca da en yakın cumhuriyet bassavcılıgına git avukatta tut bir tane ihtiyacın olacak oyun cok büyük baya kıllandım ben koskoca hepsiburada nasıl olur milyonlarca ürünün satıldığı kasım ayında senin iadeni 48 saat içerisinde onaylayıp paranı hemen yatırmaz büyük oyun dönüyor

Aydigal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
Aydın İgal Gezer
kardesim senin yapman gereken sırasıyla ilk cimere sikayet olustur sonrasında karakola git hemen zaman kaybetme sabah olunca da en yakın cumhuriyet bassavcılıgına git avukatta tut bir tane ihtiyacın olacak oyun cok büyük baya kıllandım ben koskoca hepsiburada nasıl olur milyonlarca ürünün satıldığı kasım ayında senin iadeni 48 saat içerisinde onaylayıp paranı hemen yatırmaz büyük oyun dönüyor
Kanka duzgunce bir soru soruyorum neden dalga geciyorsun yanlis dusunuyorsun da diyebilirsin zor bir sey degil

Ritim Ustası

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,035
İsim
Mehmet Yılmaz
Acilmamis guvenlik bantlari bile duran monitorun neyini inceleyecekler onu anlayamadim :D?
Hepsiburada nın bana gönderdiği klavye bak başka bir satıcı da değil direk Hepsiburada nın kendisi
WhatsApp Görsel 2022-12-01 saat 13.39.33.jpg
WhatsApp Görsel 2022-12-01 saat 13.39.47.jpg

Sofu_54

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
143
İsim
Yunus Emre Sofuoğlu
Alakasiz, normalde butun iadelerim ayni gun onaylanir ve hepsinin de kutusu acilmisti. Kutusu acilmayan bir urunun iadesini degerlendirmek 2 gun surer mi? 😉

Bu kadari da tesaduf degil yani
YAZIK BE KOSKOCA HEPSİBURADA AYDİGALİ NASIL BEKLETEBİLİR UTANMIYORLAR MI BUNLAR İNSAN MI NASIL GECİKME YAŞANABİLİR ŞİRKETİ KAPATMALARI LAZIM HATTA AYGİDAL SERT KONUŞTUĞU İÇİN ÖDÜLLENDİRİLMELİ ÇÜNKÜ BU ÜLKEDE CUMHURBAŞKANINDAN SONRA EN ÖNEMLİ KİŞİ ODUR HERKES ONUN İADESİ İÇİN SEFERBER OLMALI

İyice incelesinler bakalım belki kenarında köşesinde çok ufak bir ezik vardır da bahane olur urunu iade reddi için
Kanka duzgunce bir soru soruyorum neden dalga geciyorsun yanlis dusunuyorsun da diyebilirsin zor bir sey degil
neresi duzgunce soru kanka resmen 2 gun bekleyemedim demissin adamlara ters ters konusmussun arkandan kovalayan mı var ayrıca adamlar persembe günü olarak guncellemisler tarihi zaten oradan takip edeceksin yasal olarak iadeyi onaylamak için 14 gün süreleri var?

Ritim Ustası

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,035
İsim
Mehmet Yılmaz
İyice incelesinler bakalım belki kenarında köşesinde çok ufak bir ezik vardır da bahane olur urunu iade reddi için
Sen göndermeden önce videosunu, fotoğrafını çekeceksin ki onlara böyle malzeme olmasın ben her aldığım ürünü video çekerek açarım

YAZIK BE KOSKOCA HEPSİBURADA AYDİGALİ NASIL BEKLETEBİLİR UTANMIYORLAR MI BUNLAR İNSAN MI NASIL GECİKME YAŞANABİLİR ŞİRKETİ KAPATMALARI LAZIM HATTA AYGİDAL SERT KONUŞTUĞU İÇİN ÖDÜLLENDİRİLMELİ ÇÜNKÜ BU ÜLKEDE CUMHURBAŞKANINDAN SONRA EN ÖNEMLİ KİŞİ ODUR HERKES ONUN İADESİ İÇİN SEFERBER OLMALI
sorma ya elemana bak kıyafet degisir gibi yok ram yok monitor falan deniyor iadeye gonderiyor sirketleri zarara sokuyor kargosuyla onuyla bunuyla utanmadan bide nası olur 2 gunde onaylamazlar demis :D kusura bakma kanka urun sende kalsaydı bız paranı yatırırdık

Top Bottom