Neler Yeni

Yardım Hepsiburada iade sorunsalı...

Aydigal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
Aydın İgal Gezer
Yaklasik 1 hafta once monitor aldim va panel ve sonradan ips icin butce olustu ve fikrim degistigi icin hic kullanmadan bantlarini dahi acmadan urunu geri gonderdim bu pazartesi urun hepsiburadaya ulasti ve uygulamada en gec 2 gun icinde iade talebi sonuclanir yaziyor.

Carsamba gunu yani 2. Gun hepsiburadayi aradim ve biraz sert konustum cunku hic acilmamis monitorun iadesinin bu kadar uzun surmemesi lazim ustune uygulamada iade talebi sonuclanma tarihi degismis persembe gunu olarak.

Yarin da iade olumsuz sonuclanirsa veya hic sonuclanmazsa sureci uzatirlarsa ne yapmam lazim yardim edecek varsa sevinirim.

bosbelesbiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,539
İsim
ali
Yaklasik 1 hafta once monitor aldim va panel ve sonradan ips icin butce olustu ve fikrim degistigi icin hic kullanmadan bantlarini dahi acmadan urunu geri gonderdim bu pazartesi urun hepsiburadaya ulasti ve uygulamada en gec 2 gun icinde iade talebi sonuclanir yaziyor.

Carsamba gunu yani 2. Gun hepsiburadayi aradim ve biraz sert konustum cunku hic acilmamis monitorun iadesinin bu kadar uzun surmemesi lazim ustune uygulamada iade talebi sonuclanma tarihi degismis persembe gunu olarak.

Yarin da iade olumsuz sonuclanirsa veya hic sonuclanmazsa sureci uzatirlarsa ne yapmam lazim yardim edecek varsa sevinirim.
Dostum 2.günden arayıp gereksiz sert konuşmuşsun sonuçta koca ülkede tek senin iaden gitmiyor oraya ;)

Aydigal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
Aydın İgal Gezer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dostum 2.günden arayıp gereksiz sert konuşmuşsun sonuçta koca ülkede tek senin iaden gitmiyor oraya ;)
Alakasiz, normalde butun iadelerim ayni gun onaylanir ve hepsinin de kutusu acilmisti. Kutusu acilmayan bir urunun iadesini degerlendirmek 2 gun surer mi? 😉

Bu kadari da tesaduf degil yani

bosbelesbiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,539
İsim
ali
Alakasiz, normalde butun iadelerim ayni gun onaylanir ve hepsinin de kutusu acilmisti. Kutusu acilmayan bir urunun iadesini degerlendirmek 2 gun surer mi? 😉

Bu kadari da tesaduf degil yani
Kasım ayındayız kampanya dönemi yoğunluk olabilir aldığım ürünler bile kaç gün sonrasında teslim ediliyor

Aydigal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
Aydın İgal Gezer
Tam indirim sezonu yoğunluk vardır
Tamam ben ona bir sey demiyorum yogunluk olabilir ama uygulamada "en gec 2 gun icinde talepler sonuclanir" neden yaziyor anlamadigim kisim bu madem yogunluk var degistirsinler yogunluktan dolayi taleplerin sonuclanmasi biraz uzayabilir yazilmasi zor bir olay degil

Akhisarli45

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
314
İsim
Berke
Tamam ben ona bir sey demiyorum yogunluk olabilir ama uygulamada "en gec 2 gun icinde talepler sonuclanir" neden yaziyor anlamadigim kisim bu madem yogunluk var degistirsinler
O standart bir yazı şu iki haftada normalde yapılan satışın onlarca katı satış yapıldı tabi aynı oranda iade gelmiştir sakin olun bu kadar kasmaya gerek yok

Aydigal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
Aydın İgal Gezer
O standart bir yazı şu iki haftada normalde yapılan satışın onlarca katı satış yapıldı tabi aynı oranda iade gelmiştir sakin olun bu kadar kasmaya gerek yok
Kasma sebebim ram de iade ettim monitorle beraber ve ramin kutusunu actim kullandim begenmedim o iade oldu bu monitor iade olmadi ve ikisinde de satici hepsiburadaydi.
Sen olsan killanmaz misin bu isten.

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
517
İsim
Kemalhan Altay
Satıcının kim olduğuna bağlı ben dün monitör gönderdim değişim için satıcı hepsiburada değildi bugün ellerine ulaşmış aynı gün hallettiler değişimi satıcı firma boşsa hallediyor zaten

Aydigal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
Aydın İgal Gezer
Satıcının kim olduğuna bağlı ben dün monitör gönderdim değişim için satıcı hepsiburada değildi bugün ellerine ulaşmış aynı gün hallettiler değişimi satıcı firma boşsa hallediyor zaten
Satici hepsiburadanin kendisi

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
517
İsim
Kemalhan Altay
Satici hepsiburadanin kendisi
onların bileceği iş belki yoğunluktandır. senin ürünü iade almamak için 14 günü doldurmaya çalışacaklarını sanmıyorum 1 kişinin monitörü zengin etmez bence hocam hepsiburadayı

Top Bottom