Neler Yeni

Yardım Hepsiburada Premium Kullananlar İçeri

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
490
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Merhaba arkadaşlar. Hepsiburada Premium nasıl sizce? Kullananlar yorum yapabilir mi? Her kargo ücretsiz oluyor ve her alışverişte %3 hepsipara geliyor diyor. Küçük yazılar fln yoktu okuyamadım. Mesela 10k'lık ürün alsam 300 lira hepsipara mı gelecek? Bu normal para gibi kullanılabiliyor mu? Nasıl oluyor bilenler aydınlatabilir mi?

Farex

80+ Bronze
eğer ayda 500 tl ve üzeri 1-2 defa alışveriş yapıyorsan mantıklı her ay yapıyorsan.

gsonex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
Emre Turan
Merhaba arkadaşlar. Hepsiburada Premium nasıl sizce? Kullananlar yorum yapabilir mi? Her kargo ücretsiz oluyor ve her alışverişte %3 hepsipara geliyor diyor. Küçük yazılar fln yoktu okuyamadım. Mesela 10k'lık ürün alsam 300 lira hepsipara mı gelecek? Bu normal para gibi kullanılabiliyor mu? Nasıl oluyor bilenler aydınlatabilir mi?
ne alırsan al max 25 tl hepsipara kazanabiliyorsun thx onu da diğer alışverişlerinde parapuan olarak kullanıyorsun işte ama kullanım süresi oluyor

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1

Ben dün iptal ettirdim. İptal ettirme sebebim çok fazla alışveriş yapmıyor olmam. Ayda 3-4 kez alışveriş yapsam, sırf kargo ücreti ödememek için bile aboneliğimi devam ettirirdim.

RuthlV5

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
243
İsim
Mert Kirazlı
Yani şimdi 40tl kargo parası ödeyeceğine gidip premium alsan 40tl ye hem 1 ay boyunca kargo parası odemeyeceksin hemde her alışverişinde parapuan kazanacaksın yani bence karlı iş

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,352
İsim
Olcay akbulut
valla ben çok ürün almıyomda blutv üyeliği fon oluyo ordan bi şeyler izliyom zaten 30 40 tl heralde her türlü ok bence

gsonex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
Emre Turan
ben 180 liraya yıllık almıştım bir ara kampanyadaydı şu ana kadar total tasarruf edilen kısmında 1700 tl falan var ayda bir iki alışveriş yapsan bile çıkıyor zaten parası her türlü

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
490
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
eğer ayda 500 tl ve üzeri 1-2 defa alışveriş yapıyorsan mantıklı her ay yapıyorsan.
Her ay yapmıyorum işte. Bir tablet alıcam muhtemelen bir de RAM alıcam. 18k fln harcamam olacak dedim güzel hepsipara gelirse üye olayım.

ne alırsan al max 25 tl hepsipara kazanabiliyorsun thx onu da diğer alışverişlerinde parapuan olarak kullanıyorsun işte ama kullanım süresi oluyor
Bu sıkıntı ya, o zaman her ay 500 - 1000 arası alışveriş yapana mantıklı dediğiniz gibi. Ben sürekli alışveriş yapmıyorum.

Farex

80+ Bronze
Her ay yapmıyorum işte. Bir tablet alıcam muhtemelen bir de RAM alıcam. 18k fkn harcamam olacak dedim güzel hepsipara gelirse üye olayım.

Bu sıkıntı ya, o zaman her ay 500 - 1000 arası alışveriş yapana mantıklı dediğiniz gibi. Ben sürekli alışveriş yapmıyorum.
1 ay üye ol iptal et o zaman.

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
490
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Furkan ARDA
35.000 TL'lik alışveriş yaptım 25 TL Hepsipara geldi.

gsonex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
Emre Turan
Her ay yapmıyorum işte. Bir tablet alıcam muhtemelen bir de RAM alıcam. 18k fln harcamam olacak dedim güzel hepsipara gelirse üye olayım.

bazen premiuma özel laptop ya da baska ürünlerde ekstra indirimlşer olabiliyor 40 lirayı ver 20 sini geri alacaksın zaten ay içi aldığın başka bir şeye kargo ödemezsin sonra iptal time ez

Top Bottom