Neler Yeni

Rehber Hepsiburada Premium Satın Alma Rehberi(BluTv Veriyor)

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,691
İsim
Oğuz Oğuz
Bu BluTV'de canlı kanalları izleyebiliyor muyuz arkadaşlar? NTV, TRT Müzik falan gibi.
Evet izleniyor ek olarak discovery belgesel kanallarıda var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yeni mi geldi bu hizmet? Amazon'un prime muhabbetine o kadar alışmışım ki bi' şeylere kargo ücreti ödemek çok zoruma gidiyordu şahsen. Amazon'da satılmayan şeyleri (ki çoğu şey maalesef hala yok pazar yeri muhabbeti olmadığı için) hepsiburada üzerinden alıyordum güzel olmuş.
Evet yeni başladı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Link tekrar kaldırılmış.

Son düzenleme:

İceWolf

80+ Silver
Eyvallah kardeş. Aldık 1 ay deneyelim bakalım.

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,298
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
+ yanı Blu TV bence. Amazon prime halen daha iyi bence ama ya çünkü sonraki gün teslim efsane oluyor.
Amazon prime de içerik berbat sırf kargo hızlı diye de her ay 8 TL verilmez bence

omerdesouza

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
585
İsim
Ömer
Amazon prime de içerik berbat sırf kargo hızlı diye de her ay 8 TL verilmez bence
Hızlı/Ücretsiz kargo, Twitch Prime abonelik hakkı ve evet her ne kadar açıp izleyeceğim çok bi' şey olmasa da Prime Video. Baktığın zaman 8 liraya bugün kaliteli bir sakız alamıyorsun öyle düşünmek lazım.

21ebu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
279
İsim
Ebubekir
Ürün başına kargolar zaten 12 lira falan. Her ay 10₺ buna verip bu kadar ayrıcalık kazanmak çok mantıklı. Teşekkürler HepsiBurada.

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,298
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Prime gaming + prime video bunlar boş içerik mi . Güldürüyorsun beni
İçerik yok ki adam akıllı iyi olsun ben uzun zamandir kullandım Allah için adam akilli film dizi yok prime Gaming ne işe yarayacak kullananlar kim ki

• Hahaha
Reaksiyonlar: bwNN
Top Bottom