Neler Yeni

🔥İndirim Hepsiburada 🤝 Proteinocean İş Birliği 500 TL'ye 200 TL indirim

Knispel

80+ Bronze
Ürünleri tekli olarak bulursan yazıyor hepsi
Teşekkürler. Şuan da omega 3'ün besin değerine baktım sadece 620mg omega 3 içeriyor fakat yetişkin bir erkeğin minimum günde 1600MG omega 3 alması gerekiyor.

1716305151775.png

Knispel

80+ Bronze
Multivitaminin içeriği berbat önerilen günlük miktarların %10'unu bile karşılamıyor.

Erdox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
343
İsim
Erdoğan Aktaş
Kullanan çok var bir sürü de sporcusu var yarışmalar felan da düzenliyorlar ankara merkezli güvenilir bir marka ben de buradan alıyorum . 700 , 800 de hammedde değil hocam tozun firmaya maaliyeti max 200 ,250 bunu diğer sporcularda söylüyor o yüzden her önüne gelen toz markası çıkarıyor karı yüksek diye . Bende toplam 7 , 8 marka kullandım f/p olarak öneririm içinde yeteri kadar da bcaa ve glutamin var . benim ki sadece öneri tabi.
Tamam hoca sizin tercihiniz bir şey diyemem ben 10 yılı aşkındır bu sporu yapıyorum 250 TL'ye hammadde imkanı yok wheyin icin de glutamin olmaz sonradan katılır glutamin öncüsü olur nerede kalitesiz whey varsa glutamin yazar iyi günler fikrinize saygı duyuyorum

A_TURAN_A

80+ Bronze
Tamam hoca sizin tercihiniz bir şey diyemem ben 10 yılı aşkındır bu sporu yapıyorum 250 TL'ye hammadde imkanı yok wheyin icin de glutamin olmaz sonradan katılır glutamin öncüsü olur nerede kalitesiz whey varsa glutamin yazar iyi günler fikrinize saygı duyuyorum
Hocam 1000-1500 lira bandında satan firmaların max onlara gelişi 200 ,250 lira kendi sporcuları söylüyor bakabilirsiniz , bu tozları zaten bir kaç bin liralık weider gibi markalarla karşılaştırmak mantıksız olur zaten ben hardline , big joy , protein ocean , bewolf gibi markalar için söyledim. Glutamin ayrıca katılmıyor diye bir şey demedim ki hocam zaten yeteri kadar içinde bulunduğunu ve f/p ürün olduğunu söyledim. Bende sizin fikrinize saygı duyuyorum paranız varsa tabi bir kaç bin liralık tozlardan alabilirsiniz ben sadece f/p olduğunu ve önerdiğimi söyledim. :peepokalp:

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,885
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
sim racing, laptop, mouse, klavye

Barissta

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
362
İsim
Barış
Eyvallah 2 pre çektim

Wonzart23

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Bori
Bende çalışmıyor yardımcı olabilecek var mı

FronX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,678
İsim
Deniz Efe
eyw bi whey cektim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende çalışmıyor yardımcı olabilecek var mı
proteinocean sitesine gir 500tl üstü ürün ekle kod kısmına hb200 yaz olur

yaman..k

80+ Bronze
ProteinOcean şu aromalarda meyvelerden bi çıksa güzel olacak geçen bluberry ve biskivit aromalı cream of rice aldım hiç yiyemedim muhallebili filan çok daha iyi.

FronX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,678
İsim
Deniz Efe
ProteinOcean şu aromalarda meyvelerden bi çıksa güzel olacak geçen bluberry ve biskivit aromalı cream of rice aldım hiç yiyemedim muhallebili filan çok daha iyi.
bence tam tersi muhallebiliyi yiyemedim kaç aydır ama 10 günde blueberry muffinli olanı bitirdim 2. pakete geçtim
daha çok tariflerde kullanıyorum fakat bence damla sakızı aroması çok yoğun o unda

Top Bottom