Neler Yeni

Hepsiburada rezilliği!

aliozkanca

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Ali Özkanca
3 gün önce işlemci ve ekran kartı satın aldım ve sonuç şu şekilde ürünler faturalanıp kargoya verildi dağıtım sürecindeyken kendi kendine iptal olup satıcıya iade edildi (satıcı hepsiburada)sebenini sorduğumda hiçbir şekilde bilgileri olmadığını söylüyorlar boş yere paramı kullanıp oyaladıkları için dava edeceğim.

Yunus

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,520
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Kripto Paralar, İşlemci overclock(az), Monitör
Yaz şikayetvar a orda 1 haftada çözülmezse mahkemeye gidebilirsin

Mert

80+ Silver
Dava değil de THH’ye şikayet edebilirsin. Haklı bulunma ihtimalin yüksek. Karşı taraf da karara itiraz ederse muhtemelen kargoyla alakalı bir problem olduğu için tutanakla birlikte haklı bulunacaktır, tüm masraflar ilk başvuru yapana kalıyor bu senaryoda.

aliozkanca

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Ali Özkanca
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dava değil de THH’ye şikayet edebilirsin. Haklı bulunma ihtimalin yüksek. Karşı taraf da karara itiraz ederse muhtemelen kargoyla alakalı bir problem olduğu için tutanakla birlikte haklı bulunacaktır, tüm masraflar ilk başvuru yapana kalıyor bu senaryoda.
Bu seneryoda yanan ben oluyorum yani

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
dava edersin ve kağıt masrafı cart curt her şey sana yıkılır tam bruh olur

İceWolf

80+ Silver
3 gün önce işlemci ve ekran kartı satın aldım ve sonuç şu şekilde ürünler faturalanıp kargoya verildi dağıtım sürecindeyken kendi kendine iptal olup satıcıya iade edildi (satıcı hepsiburada)sebenini sorduğumda hiçbir şekilde bilgileri olmadığını söylüyorlar boş yere paramı kullanıp oyaladıkları için dava edeceğim.
Ürünlerini iste. Bende aynısı oldu, başka bir firmadan fiyat farklı olsada fiyat farkı almadan kargolattılar.

İceWolf

80+ Silver
Şuan ellerinde yok 2 üründe
Farketmez. Dedimya aynı ürünü satan başka firmadan gönderim sağlayabiliyorlar. Fiyat farkıda seni ilgilendirmiyor. Fiyat farkını hepsiburada ödememek içinde kolay olan iptal yoluna seni yönlendirebiliyorlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Demek istediğim bu.

54545454.jpg

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
933,991
Üyeler
146,596
Son üye
Musa678