Neler Yeni

Hepsiburada satıcısı kullanılmış ürün gönderdi!

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,670
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
Yani yanlış anlamayın ama Hepsiburada bunu yapabilcegini sanmıyorum ürünler bile farklı ve kontrol etmeden almazlar diye düşünüyorum kesinlikle size ithafen demiyorum ama piyasadaki bazı kullanıcılar Hepsiburada gibi firmalardan kendinde olan ürünlerden sipariş edip firmadan hediye koparmak için bunları yapabiliyor eski ürünlerini gönderip yenisini kendine alanlar oluyor bu da onun gibi olmuş olabilir

Ritim Ustası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,079
İsim
Mehmet Yılmaz
Yani yanlış anlamayın ama Hepsiburada bunu yapabilcegini sanmıyorum ürünler bile farklı ve kontrol etmeden almazlar diye düşünüyorum kesinlikle size ithafen demiyorum ama piyasadaki bazı kullanıcılar Hepsiburada gibi firmalardan kendinde olan ürünlerden sipariş edip firmadan hediye koparmak için bunları yapabiliyor eski ürünlerini gönderip yenisini kendine alanlar oluyor bu da onun gibi olmuş olabilir
Ben niye böyle bir şey yapayım bir ton alışveriş yaptım Hepsiburada dan kontrol etmemişler belli yada kontrol eden kişi aşırı kör olmalı aynı klavye olmadığını anlamamak için
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aldığım klavye https://www.hepsiburada.com/gameboo...i-gb-g25k-p-HBCV00001CN12J?magaza=Hepsiburada
Gönderdikleri klavye https://www.hepsiburada.com/yk51-gaming-led-arka-aydinlatmali-klavye-grey-pm-HBC000030DFON

Eski PC yi kardeşime göndermiştim sadece klavyesi eksikti birde klavye aldım üstelik bugünde izinli günüymüş hem onun vaktini çalıyorlar hem de benim vaktimi çalıyorlar kısacası değiştirip oldu bitti ye gelmemeli bu! Satıcının ihmalkarlığını biz çekiyoruz o ürünün kodu bellidir iade eden bellidir ve iade alan hangi görevli ise işten çıkartılması gerekiyor adam gibi yapsın işini!

Son düzenleme:

TahinPekmez

80+ Silver
midem bulandı

Cihangir

80+ Gold

DracheN

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,201
İsim
.
Değişim talebi için görüşmüştüm şimdide Şikayetvar a yazdım dönüş bekliyorum
Satıcı Hepsiburada ve bu ürün geldi öyle mi? Amazon'dan neden şaşmamamız gerektiğini bir kere daha anladık. Amazon, Türkiye'de rakipsiz bir e-ticaret sitesi. Candır, HB'de iyiden iyiye bozmaya başlamış şu görüntü gerçekten iğrenç sıfır bir ürün için.

Ritim Ustası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,079
İsim
Mehmet Yılmaz
değişim istemeyin direk iade edin
Ürünü indirimli fiyatla aldım şimdi arada 100 TL fark var neredeyse

Satıcı Hepsiburada ve bu ürün geldi öyle mi? Amazon'dan neden şaşmamamız gerektiğini bir kere daha anladık. Amazon, Türkiye'de rakipsiz bir e-ticaret sitesi. Candır, HB'de iyiden iyiye bozmaya başlamış şu görüntü gerçekten iğrenç sıfır bir ürün için.
Amazondan indirimden de faydalanmak için 10 adet bisküvi almıştım hepsini bir kutuya koyup göndermek yerine tek tek paketlemişler çoğu ezilmiş sağlam tek bir paket bile yok tabi getiren kargoda MGN olunca içinden geçmişler benim bisküvinin daha öncede almıştım o zaman kutuyla gelmişti bir sıkıntı yoktu kısacası Amazonda o kadar iyi değil hatta bi ara yorumum olumsuz diye onaylamadılar

Ekler

• Ekran görüntüsü 2022-12-01 150038.jpg
    Ekran görüntüsü 2022-12-01 150038.jpg
    213.8 KB · Hit: 39
  • Ekran görüntüsü 2022-12-01 150346.jpg
    Ekran görüntüsü 2022-12-01 150346.jpg
    287.1 KB · Hit: 46
Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular