Neler Yeni

Hepsiburada uncharted kodu

n0rbit

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Bahadır
Merhaba 7 Kasım'da Hepsiburadadan 5600 aldım. Uncharted kodu için müşteri hizmetleri ile hangi yoldan iletişime geçmem lazım. Mobilden müşteri hizmetlerine giriyorum hazır sorular dışında bir şey çıkmıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

yok mu cevap verecek

Son düzenleme:

Remi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
968
İsim
Mustafa Yüksel
İlgilendiği Kategoriler
Bilim, Tarih
Instagram
@remileas
Discord
lrearis
Merhaba 7 Kasım'da Hepsiburadadan 5600 aldım. Uncharted kodu için müşteri hizmetleri ile hangi yoldan iletişime geçmem lazım. Mobilden müşteri hizmetlerine giriyorum hazır sorular dışında bir şey çıkmıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

yok mu cevap verecek
Bu konuda bir rehber yapmam lazım sanırım, istersen whatsapp istersen de sesli konuşma yolu ile konuş müşteri hizmetleriyle sadece hazır cevap yok belli bir yerde aradığınız şeyi birkaç kelime ile anlatın diyecek sonrada müşteri hizmetleri yetkilisi ile görüşeceksiniz orada diyeceğin şey basit AMD'nin bir kampanyası var bu üründen alana şu şu oyun kodunu veriyorlar iş ortakları arasında hepsiburada var diyeceksin ve verecekler ürününü linki ise bu https://www.amd.com/en/promotions/ryzen-uncharted-bundle not: bunu yapmak için siparişin eline ulaştığı tarihten sonra 14 gün geçmesi gerekiyor 9 kasımda eline vardıysa bugün alabilirsin.

n0rbit

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Bahadır
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu konuda bir rehber yapmam lazım sanırım, istersen whatsapp istersen de sesli konuşma yolu ile konuş müşteri hizmetleriyle sadece hazır cevap yok belli bir yerde aradığınız şeyi birkaç kelime ile anlatın diyecek sonrada müşteri hizmetleri yetkilisi ile görüşeceksiniz orada diyeceğin şey basit AMD'nin bir kampanyası var bu üründen alana şu şu oyun kodunu veriyorlar iş ortakları arasında hepsiburada var diyeceksin ve verecekler ürününü linki ise bu https://www.amd.com/en/promotions/ryzen-uncharted-bundle not: bunu yapmak için siparişin eline ulaştığı tarihten sonra 14 gün geçmesi gerekiyor 9 kasımda eline vardıysa bugün alabilirsin.
çok teşekkürler

n0rbit

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Bahadır
konudan o kadar uzaklar ki siparişlerinizde oyun kodu gözükmüyor oyun kodunu paylaşır mısınız diyor müşteri hizmetleri

Remi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
968
İsim
Mustafa Yüksel
İlgilendiği Kategoriler
Bilim, Tarih
Instagram
@remileas
Discord
lrearis
konudan o kadar uzaklar ki siparişlerinizde oyun kodu gözükmüyor oyun kodunu paylaşır mısınız diyor müşteri hizmetleri
Evet, çoğunun kampanyadan haberi bile yok epey uğraşmıştım ben

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,027
İsim
Diyarhan
Ben aradım 0 yardım. Yok öyle bir kampanya dediler dedim ablacım aldım ben koskaca reklam olarak yayınladınız.

n0rbit

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Bahadır
Aslında Abdullah görüşse 1 kere yetkili biriyle forumda bu kadar bu konuyla meşgul olmaz.

Rangorun

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
364
İsim
Onur Can
Maalesef çoğu bilgisiz. Son çare şikayetvar'a yazmak. Bugün ben de kodu almayı deneyeceğim.

habbassaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,063
İsim
Berk
Ya bilgisiz olur mu hepsi üzerine yatmak için uğraşıyor size yardımcı olmayan müşterri temsilcilerini şikayet edin. Bu insanlar yaşamıyor mu? Nasıl haberleri olamaz..

Son düzenleme:

n0rbit

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Bahadır
Ya bilgisiz olur mu hepsi üzerine yatmak için uğraşıyor size yardımcı olmayan müşterri temsilcilerini şikayet edin. Bu insanlar yaşamıyor mı? Nasıl haberleri olamaz..
Şikayetvara yazdım bakalım

Rangorun

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
364
İsim
Onur Can

Bahsaidas

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Gökhan ASLAN
Ben 3 gün önce siparişi verdiğin günden tam 14 gün sonra bunun için aradım müşteri hizmetlerine de zor ulaştım izah etmeye çalıştım ama alamamıştım kodu.. 10 unuda elime ulaştı işlemci bugün yine arayacağım ama işlemciyi alırken de yanında böyle bir hediye verileceğine kod verileceğine dair de bir şey yazmıyordu mesela veya öyle bir şey ben işaretlemedim açıkçası.. eğer kod verilmezse dayanak olarak bu sunulabilir karşıma diye düşünüyorum eğer olmazsa bilmiyorum ama..

DonanımFikir

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı
Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,614
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
Ben 3 gün önce siparişi verdiğin günden tam 14 gün sonra bunun için aradım müşteri hizmetlerine de zor ulaştım izah etmeye çalıştım ama alamamıştım kodu.. 10 unuda elime ulaştı işlemci bugün yine arayacağım ama işlemciyi alırken de yanında böyle bir hediye verileceğine kod verileceğine dair de bir şey yazmıyordu mesela veya öyle bir şey ben işaretlemedim açıkçası.. eğer kod verilmezse dayanak olarak bu sunulabilir karşıma diye düşünüyorum eğer olmazsa bilmiyorum ama..
Kampanya linkini MH ye atabilirsin Hepsiburada satıcısı da kampanyaya dahil diyebilirsin gerekeni yapmaya çalışırlar

Top Bottom