Neler Yeni

Hepsiburada'dan alınan Papara kart ile para çekebilirmiyim?

baykemal

80+ Bronze
İstediğim papara kartım hala gelmediği için Hepsiburada üzerinden kart sipariş verdim. Bildiğim kadarıyla bu kartı aktifleştirince sözleşmeli hesap olmuyor. Normalde sanal kart ile para çekemiyorum. Bu kart ile çekebilirmiyim?

Mtsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
206
İsim
Mustafa tsn
İstediğim papara kartım hala gelmediği için Hepsiburada üzerinden kart sipariş verdim. Bildiğim kadarıyla bu kartı aktifleştirince sözleşmeli hesap olmuyor. Normalde sanal kart ile para çekemiyorum. Bu kart ile çekebilirmiyim?
Lite kartta çekim yok

baykemal

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Lite kartta çekim yok
İllaki istediğim papara kartın gelmesinimi bekleyeceğim? 1 ay AGT ile gelmedi. Mail attım. Başvuruyu iptal ettiler. 1 haftadırda Anadolunet'den bekliyorum. 11 Eylül'de okullar açılacak. Gelmesse okul varken teslim alamam.

tunq

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
370
İsim
Tuna
İllaki istediğim papara kartın gelmesinimi bekleyeceğim? 1 ay AGT ile gelmedi. Mail attım. Başvuruyu iptal ettiler. 1 haftadırda Anadolunet'den bekliyorum. 11 Eylül'de okullar açılacak. Gelmesse okul varken teslim alamam.
illa beklemen lazım okuldayken telefon yanında oluyosa kurye arayınca komşuya falan bıraktırırsın

serwintes

80+ Gold
hep öyle oluyo agt gelmeden geldik diyo sonra getiriyor ama

tunq

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
370
İsim
Tuna
1-) Telefonlar toplanıyor.
2-) İmza atmam gerekiyor diye biliyorum.
ben 2 kere sipariş vermiştim ilkinde imza attırdılar 2. sinde istemediler ikincisinde seninki gibi okuldaydım kuryeyi aradım gidip kuryeden kendim aldım

baykemal

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
5 Eylül'e kadar gelmesse Papara Müşteri Hizmetlerini arayıp soracağım. Anadolunet için elimde herhangi bir iletişim adresi yok. Sadece teslim edilirken beni arayacakları numara var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ben 2 kere sipariş vermiştim ilkinde imza attırdılar 2. sinde istemediler ikincisinde seninki gibi okuldaydım kuryeyi aradım gidip kuryeden kendim aldım
Ancak okul çıkışı arıyabilirim. Oda saat 4-5'e denk geliyor. Şube'de yok. Bunlarda mantık nasıl çalışıyor? Bulunduğum il/ilçede kart basım noktası yok. Kuryeye teslim edildi diyor. Kurye gidip İstanbul, İzmir artık basım noktası neresiyse oradan mı getirecek? Anlayamadım. Düzgün kargo takibi falanda yok.

tunq

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
370
İsim
Tuna
5 Eylül'e kadar gelmesse Papara Müşteri Hizmetlerini arayıp soracağım. Anadolunet için elimde herhangi bir iletişim adresi yok. Sadece teslim edilirken beni arayacakları numara var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ancak okul çıkışı arıyabilirim. Oda saat 4-5'e denk geliyor. Şube'de yok. Bunlarda mantık nasıl çalışıyor? Bulunduğum il/ilçede kart basım noktası yok. Kuryeye teslim edildi diyor. Kurye gidip İstanbul, İzmir artık basım noktası neresiyse oradan mı getirecek? Anlayamadım. Kargo takibi falanda yok.
bende çıkışta aradım 6 gibiydi doğru hatırlıyosam kartı geri götürmeden yetişirsen alırsın galiba

qnyb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
907
İsim
Güney
Agt kadar isminin hakkını vermediği lanet firma yoktur herhalde. Zara dan bir ürün almıştım, istanbul içinde bile 3 hafta sonra getirmişlerdi. o.O2

Mtsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
206
İsim
Mustafa tsn
Ben gidip kendim aldım agtden

Top Bottom