Neler Yeni

her bütçeye göre saç ve sakal kesim makinesi önerileri

Omnissiah

80+ Bronze
1.eğer 400tl ve altında bütçeye sahip iseniz powertech 1515 öneriyorum neden?
birincisi makine küçük ama oldukça iyi bir motor gücüne sahip ayrıca sakal ve beden traşını gayet başarılı buldum, sıfır olmasa bile sıfıra yakın kesiyor ama tarakları ve ağzı dar olduğundan bu makine saç kesmeye uygun değil fakat saçınızı üçe vurduysanız onu kısaltabilir ve ense için kullanabilirsiniz. Küçük olması ise seyahatler için ideal

Powertec TR-1515 Sakal Ense Saç Kesme Makinesi Fiyatları, Özellikleri ve  Yorumları | En Ucuzu Akakçe

ayrıca ağzı değiştirilerebilir olan bir ürün istiyor iseniz bu ürün yani powertech 250 modeli sizi memnun edecektir bu ürünü bir kere deneme fırsatı buldum ve sakal traşını beğendim bu ürün 300-330 civarı gayet performansı iyi bir makine

POWERTEC TR-250 Günlük Sakal Ve Burun Kili Makinesi

2.Powertech 558
Powertec TR-558 Tıraş Makinesi

400 ve 450 civarında bir satış fiyatına sahip bir makine arıyorsanız burada iki model önereceğim. İlki 558 modeli zira bu model hem sakal hem saç için kullanılabilir çünkü geniş ağızlı ve saç traş etmek için kolay takılan 4 tarak ile size geliyor, bu makineyi ben şahsen çok beğendim hem ağırlığı hem traş performansı gayet yeterliydi ayrıca saçınızı evde bu makine ile çok rahat kesebilirsiniz o yüzden iki model önereceğim demiştim ilki bu ve ikincisi biraz daha az motor gücüne sahip inter mac 1453 modeli

inter mac modeline gelirsek bu makine ağırdır ayrıca motor gücü daha düşük ama evde bu model ile saçınızı kesmeye yeterli diyebilirim, 558 bulamaz iseniz bu modele yönelebilirsiniz
İnter Mac3 Tc-1453 Profesyonel Traş Makinesi Saç Sakal Kesim Fiyatı

3. 500 ve üzeri arıyorsanız size powertech 3200 ve aprilla kablolu modeli öneriyorum. Öncelikle 3200 modeli benim sevdiğim bir model hassas ayara sahip, bir sürü tarak ve yedek batarya ile geliyor bu tam profesyonel berber makinesi diyebilirim
Powertec 6935016800808 Tr-3200 traş makinası

Aprilla ise a101 de satılan bir model ama bu titanyum modeli kalite ve performans olarak gayet yeterli ben kablolu dedim ama kablosuz kullanımda var ayrıca ürün motor gücü ve kalite anlamında gayet yerinde ve güncel satış fiyatı 550

Aprilla AHC 5050 Profesyonel Tıraş Makinesi Titanyum

4.Aprila demişken 300 tl altında olan bu modeli tercih edebilirsiniz eğer ucuz bir makine arıyosanız performans olarak üsttekiler kadar olmasa bile işinizi görecek bu modeli öneriyorum toplam 250 lira
Aprilla ATR 7013 Tıraş Makinesi Şarjlı Saç ve Sakal Düzeltme Makinesi

Powertech 250 sanırım sakalı farklı şekilde kısaltıyor, biraz baktım beğenemedim. Başka öneriniz var mı sakal ve burun için.

Omnissiah

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Powertech 250 sanırım sakalı farklı şekilde kısaltıyor, biraz baktım beğenemedim. Başka öneriniz var mı sakal ve burun için.
sırf burun için istiyorsan tekli burun kılı makineleri var

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
974,259
Üyeler
154,024
Son üye
S9o6el
Top Bottom