Neler Yeni

Her bütçeye uygun kulaklık önerileri 🎧 100-650TL en iyiler.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

aydin.

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Oyunda mix falan yapmayacak, önerdiğim 2 profesyonel kulaklıklar gaming kulaklıklardan daha ucuz ve aynı kalitede diye önerdim.
Aynı kalitede değil. Cloud 2'nin amacı oyun, Takstar ise müzik yapımcılarının ve bu işlerle ilginenlerin kullandığı bir kulaklık. Yanlış bilgi vermeyin.

Yagi

80+ Bronze
ama hs35 malzeme kalitesi kötü ve ch 321 270lere kadar düşüyor bence hs35 alınmaz
Dediğim gibi her zaman CH321 öneriyorum, ancak acelesi varsa alınır HS35, sadece üst kısmında biraz ince bir plastik var.

aydin.

80+ Gold
En İyi Cevap
1

Yagi

80+ Bronze
Doğrular bir insana bu kadar batmamalı :)
Ben senin gibi gidip araştırmadığım internetten rastgele bulduğum ürün önermiyorum, Gamepower önermiyorum, Rampage önermiyorum, Frisby önermiyorum mesela! Lütfen bana yorum yapma yararlanmak isteyenleri de engelleme ve rampage kulaklığının tadını çıkar!
DEFOL GİT!

aydin.

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Ben senin gibi gidip araştırmadığım internetten rastgele bulduğum ürün önermiyorum, Gamepower önermiyorum, Rampage önermiyorum, Frisby önermiyorum mesela! Lütfen bana yorum yapma yararlanmak isteyenleri de engelleme ve rampage kulaklığının tadını çıkar!
DEFOL GİT!
Bu kadar kaba olmana gerek yok :)
600 TL'lik ürünle 150 liralık ürünü karşılaştırıyorsun ve markaya bakıyorsun yapma yanarsın dostum yapmaa :)

Yagi

80+ Bronze
Bu kadar kaba olmana gerek yok :)
600 TL'lik ürünle 150 liralık ürünü karşılaştırıyorsun ve markaya bakıyorsun yapma yanarsın dostum yapmaa :)
Kaba olmak istemiyorum, bu emin ol çok nazik bir halim.
Bak dostum sana bir kez daha anlatacağım ve bir daha konularıma yorum yapmamanı isteyeceğim tamam mı?

RAMPAGE Türkiye müşteri hizmetleri bir çöplükten ibaret, herhangi bir ürününe bir şey olursa değiştirme VB. imkanın YOK!
Rampage tamamen marka basma yapan kalitesiz ürün kullanan bir marka, Öbür aynı fiyattaki Gamenote, Sharkon Transmart gibi ürünler varken
A L I N M A Z!
GİT VE NE YAPIYORSAN YAP AMA BENİM KONULARIMA YAZMA LÜTFEN! BAK RİCA EDİYORUM SERT ÇIKMAK İSTEMİYORUM :)

aydin.

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Anca kızgın at :D
Şimdi uyarı yiyince görürsün
1619634674741.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

Kaba olmak istemiyorum, bu emin ol çok nazik bir halim.
Bak dostum sana bir kez daha anlatacağım ve bir daha konularıma yorum yapmamanı isteyeceğim tamam mı?

RAMPAGE Türkiye müşteri hizmetleri bir çöplükten ibaret, herhangi bir ürününe bir şey olursa değiştirme VB. imkanın YOK!
Rampage tamamen marka basma yapan kalitesiz ürün kullanan bir marka, Öbür aynı fiyattaki Gamenote, Sharkon Transmart gibi ürünler varken
A L I N M A Z!
GİT VE NE YAPIYORSAN YAP AMA BENİM KONULARIMA YAZMA LÜTFEN! BAK RİCA EDİYORUM SERT ÇIKMAK İSTEMİYORUM :)
Çok kızıyorsun yapma ağlıycam 😭

aydin.

80+ Gold
En İyi Cevap
1
@Vesemir Arkadaşın yazdıklarına bakar mısınız? Az kalsa küfür edecek. Rapor ettim.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
982,507
Üyeler
155,430
Son üye
Albayata
Top Bottom