Neler Yeni

Her yerim kaşınıyor napabilirim

Ysufe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Yusuf emir sim
Merhaba dün sabah saatlerinden beri tüm vücudum kaşınıyor neden olmuş olabilir ne yapabilirim?

SorryImSoBussy

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,984
İsim
HBE
Merhaba dün sabah saatlerinden beri tüm vücudum kaşınıyor neden olmuş olabilir ne yapabilirim?
Alerjik bir durumdur. Yediğin ve maruz kaldığın şeyleri bir gözden geçir.

Bir duş al. Bakteri türemiş olabilir deri üstünde.

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,753
İsim
Eren Güven
Lisedeyken durduk yerde bana da olmuştu. Acile gittim doktor bi iğne vurdu 10 dk sonra çiçek gibi olmuştum

Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
ismet karagücük
duşa gir sıcak soğuk press yap kaşınan yerlere sonra doktora git alerji testi yaptır

Pew Pew

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
523
İsim
Cem Şimşek
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık
Kaşıntı deyince aklıma hemen uyuz geliyor. Bu sıralar mülteciler yüzünden de epey fazla. Eğer uyuzsan çevrene de bulaştırabilirsin

Ysufe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Yusuf emir sim
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Alerjik bir durumdur. Yediğin ve maruz kaldığın şeyleri bir gözden geçir.

Bir duş al. Bakteri türemiş olabilir deri üstünde.her
Mesaj otomatik birleştirildi:

Her zaman sevdiğim kediyi sevmiştim ondan olabilir mi?

Duş aldım ama yinede geçmedi kaşıntım

Lisedeyken durduk yerde bana da olmuştu. Acile gittim doktor bi iğne vurdu 10 dk sonra çiçek gibi olmuştum
Yarında geçmezse öyle yapacağım

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,753
İsim
Eren Güven

Her zaman sevdiğim kediyi sevmiştim ondan olabilir mi?

Duş aldım ama yinede geçmedi kaşıntım

Yarında geçmezse öyle yapacağım
Bekleme git. Ben alerji olmuşum hemen düzeldim bi iğneyle. Ama uyuz olduysan işin zor. Bi arkadaşım askerde uyuz olmuş askerliğin 3 ayı karantinada yatarak geçti

Ysufe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Yusuf emir sim
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bekleme git. Ben alerji olmuşum hemen düzeldim bi iğneyle. Ama uyuz olduysan işin zor. Bi arkadaşım askerde uyuz olmuş askerliğin 3 ayı karantinada yatarak geçti
Acile gitsem ilgilenirler mi?

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
778
İsim
Sercan GÖKALP
Kardeşim bence acile git ben de bir kere çok yanmıştım acayip derecede iğne batıyor gibi oluyordu kaşınıyordu. Soğuk koyunca iyi geliyordu ama çekşnce yine aynıydı. Muhtemelen alerjin var yada arkadaşların dediği gibi uyuz oldun (askerde uyuz olanlar bolca tecrübe edildi) o anlık rahatlaman için bir iğne bir de muhtemelen krem falan verir. Panik yapmana gerek yok bence ufaktan acile doğru yaylan 😂 oruçluysan iftardan sonra git çünkü iğne falan oruç tutarken sıkıntılı

Ysufe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Yusuf emir sim
Kardeşim bence acile git ben de bir kere çok yanmıştım acayip derecede iğne batıyor gibi oluyordu kaşınıyordu. Soğuk koyunca iyi geliyordu ama çekşnce yine aynıydı. Muhtemelen alerjin var yada arkadaşların dediği gibi uyuz oldun (askerde uyuz olanlar bolca tecrübe edildi) o anlık rahatlaman için bir iğne bir de muhtemelen krem falan verir. Panik yapmana gerek yok bence ufaktan acile doğru yaylan 😂 oruçluysan iftardan sonra git çünkü iğne falan oruç tutarken sıkıntılı
Ben bi iftardan sonra gideyim :)

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,753
İsim
Eren Güven
Acile gitsem ilgilenirler mi?
Evet, kalabalık değilse 5 dk de hallederler alerjiysen. Ben doktora derdimi anlatana kadar mabadıma iğneyi saplamıştı bile 🤣 15 dk şurda bekle sonra bi şeyin yoksa git dediydi

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
778
İsim
Sercan GÖKALP
Ben bi iftardan sonra gideyim :)
O değilde abimle beni 1 kovan arı sokmuştu acile nasıl gittik bilmiyoruz bi yandan abim arabayı kullanıyor bir yandan ben arabanın içindeki 2-3 tane atıyla vs atıyorum fkakdkrkfkwltlg bize bi serum çaktılar kendimize geldik hayatımda ilk ve tek orda serum yemiştim bu da böyle bir anım beni dinlediğiniz için tşk

SeryXS

80+ Bronze
umarım uyuz değilsindir 2 yıl çektik çilesini

Top Bottom