Neler Yeni

HERKES KRİPTOCU/BORSACI OLMUŞ

Splixson

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
788
İsim
Furkan ŞENGÜL
HERKES BORSACI KRİPTOCU OLMUŞ PORTFOYDE NE VAR DİYO SORUYO APT ARB RNDR SUİ FET AGİX VB. ŞEYLER SÖYLÜYORUM (EN BABA ALTCOİNLERDENDİR) GELMİŞ ÇÖP DİYOR SENDE NE VAR DİYORUM PANCAKESWAP'DAN TWİTTER VE TELEGRAMDAKİ KİŞİLER TARAFINDAN PUMP DUMP İÇİN KULLANILAN SCAM TOKENLER GÖSTERİYOR. BİDE BANA SEN KAZANAMAZSIN KAYBEDERSİN DİYO BORSADA KAÇ PARASI VAR DİYE SORDUM 5K TL Sİ VARMIŞ 1 AY ÖNCE GİRMİŞ BANA PİYASAYI ÖĞRETİYOR BÖYLE İNSANLARA DÖNE DÖNE Bİ KOYUCAM GÖRECEKLER TOKENLERİ.

neyse arkadaşlar içimi dökmek istedim

mehmettici

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,008
İsim
mehmet demirel
bizim sinifta bi cocuk var bunlari izliyor bize tavsiye veriyor napalim diyoruz senin paranmida tavsiye veriyorsun diyoruz herhalde bunlardan birinin sahibi

PoeNk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
493
İsim
Toprak
HERKES BORSACI KRİPTOCU OLMUŞ PORTFOYDE NE VAR DİYO SORUYO APT ARB RNDR SUİ FET AGİX VB. ŞEYLER SÖYLÜYORUM (EN BABA ALTCOİNLERDENDİR) GELMİŞ ÇÖP DİYOR SENDE NE VAR DİYORUM PANCAKESWAP'DAN TWİTTER VE TELEGRAMDAKİ KİŞİLER TARAFINDAN PUMP DUMP İÇİN KULLANILAN SCAM TOKENLER GÖSTERİYOR. BİDE BANA SEN KAZANAMAZSIN KAYBEDERSİN DİYO BORSADA KAÇ PARASI VAR DİYE SORDUM 5K TL Sİ VARMIŞ 1 AY ÖNCE GİRMİŞ BANA PİYASAYI ÖĞRETİYOR BÖYLE İNSANLARA DÖNE DÖNE Bİ KOYUCAM GÖRECEKLER TOKENLERİ.

Sakın hocam nedir bu agresiflik

Kerem gök

80+ Silver
hocam sadece meraktan soruyorum sende kaç k var? yanlış anlama dediklerine katılıyorum

Splixson

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
788
İsim
Furkan ŞENGÜL
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bizim sinifta bi cocuk var bunlari izliyor bize tavsiye veriyor napalim diyoruz senin paranmida tavsiye veriyorsun diyoruz herhalde bunlardan birinin sahibi
söz ettiğim şey kripto para alın diye tevşik eden insanlar değil, 1000tl atıp ben kriptocuyum diye gezmesi
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam sadece meraktan soruyorum sende kaç k var? yanlış anlama dediklerine katılıyorum
kanka emin ol hiç sevmiyorum böyle ne kadar bakiyen var diye konuşmayı ama emin ol 1 sene rahat geçinirsin

pc ustasi1

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,060
İsim
pcustasi1

Aga şöyle forumda eğitici öğretici kripto forumu açsan az bizde öğrensek yavaştan başlasak olur mu ?

Splixson

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
788
İsim
Furkan ŞENGÜL
hani 1000 TL atar öğrenmeye çalışır çabalar lafım yok yapsınlar ama bir şeyler öğrenmeye çalışmadan twitter telegram takip eden insanların çabalayıp öğrenen kişilere laf etmesi

Aga şöyle forumda eğitici öğretici kripto forumu açsan az bizde öğrensek yavaştan başlasak olur mu ?
olmaz kardeşim

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
hani 1000 TL atar öğrenmeye çalışır çabalar lafım yok yapsınlar ama bir şeyler öğrenmeye çalışmadan twitter telegram takip eden insanların çabalayıp öğrenen kişilere laf etmesi

olmaz kardeşim
O tavsiyelerin birkaçına kulak verip deneme amaçlı 100er lira atmıştım, uzun vadede istisnasız hepsi battı. O yüzden özellikle herkesin uçar dediği temeli olmayan şeylerden alacağım varsa bile uzak duruyorum. Şuana kadar mining hariç kriptodan pek kâr etmedim (batmadım da) ama deneyimim artıyor en azından.

3-5 binle bu özgüven de mantıklı değil. Bu kadar biliyorsa kendi biraz para koysun batmazsa laf etsin yani 😂

Splixson

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
788
İsim
Furkan ŞENGÜL
O tavsiyelerin birkaçına kulak verip deneme amaçlı 100er lira atmıştım, uzun vadede istisnasız hepsi battı. O yüzden özellikle herkesin uçar dediği temeli olmayan şeylerden alacağım varsa bile uzak duruyorum.

3-5 binle bu özgüven de mantıklı değil. Bu kadar biliyorsa kendi biraz para koysun batmazsa laf etsin yani 😂
yaw elaman daha btc'nin ne işe yaradığını bilmiyor daha açıp whitepaper'ini okumamış

Splixson

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
788
İsim
Furkan ŞENGÜL
Dahası  
Reaksiyon skoru
211
İsim
Sezgin
söz ettiğim şey kripto para alın diye tevşik eden insanlar değil, 1000tl atıp ben kriptocuyum diye gezmesi

kanka emin ol hiç sevmiyorum böyle ne kadar bakiyen var diye konuşmayı ama emin ol 1 sene rahat geçinirsin
Kime göre neye göre 1 yıl rahat geçinirsin? Bana göre 1 yıl rahat geçinmek için gereken para 600k iken bir başkasına göre bu para 360k olabilir.

Splixson

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
788
İsim
Furkan ŞENGÜL
Kime göre neye göre 1 yıl rahat geçinirsin? Bana göre 1 yıl rahat geçinmek için gereken para 600k iken bir başkasına göre bu para 360k olabilir.
Yaw arkadaşım ben geçiririm işte sen niye kafana takiyon ki bunu mu tartışalım şimdi

Top Bottom