Neler Yeni

Herkes sevdiği animeyi önersin

PaLaaX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,831
İsim
𝓐𝓭ı 𝓨𝓸𝓴 𝓝𝓪𝓶ı 𝓥𝓪𝓻
Discord
𝑃𝑎𝐿𝑎𝑎𝑋#7322
1721686007758.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
arda
jojo kesin izle hocam destansı bi şey ve one piece izle enfes başlarda görüntü kötü deme alışıyorsun bomba bi şey
Op 1100 bölüm izlemeye değicek bir anime değil timeskip sonrası çoğu arc aşırı sıkıcı fishmani 2x dressrosayı 4xde izledim zou arcını skipledim direkt illa op serisini tüketmek istiyosa mangasını okusun kanser olmak yerine

Ben10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
296
İsim
Eray Fındık
Op 1100 bölüm izlemeye değicek bir anime değil timeskip sonrası çoğu arc aşırı sıkıcı fishmani 2x dressrosayı 4xde izledim zou arcını skipledim direkt illa op serisini tüketmek istiyosa mangasını okusun kanser olmak yerine
hocam sıkıcı yerleri illa olacak 1100 bölüm ama karakterin gelişimi falan benim çok hoşuma gidiyor arcları net hatırlamıyorum ama gayet izlenmeye değecek bir anime

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
arda
hocam sıkıcı yerleri illa olacak 1100 bölüm ama karakterin gelişimi falan benim çok hoşuma gidiyor arcları net hatırlamıyorum ama gayet izlenmeye değecek bir anime
kanka sadece dediğim kısımlar bile 400e yakın bölüm ediyor ve saydıklarım harici izlerken baygınlık geçirdim onlarca bölüm var ben arc olarak başlıca olanları söyledim 21 bölüm katakuri vs luffy falan var yani kanka d: izlenicekse de izlicek her şeyi izlediysen izlersin izliceğin animeleri geri plana atmaya değicek bir anime değil edit: komedisi de aksiyon animesine göre okey ama o kadar da iyi diyemem onun haricinde luffyi bende severim iyi karakter

Starlex

80+ Silver

Ben10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
296
İsim
Eray Fındık
kanka sadece dediğim kısımlar bile 400e yakın bölüm ediyor ve saydıklarım harici izlerken baygınlık geçirdim onlarca bölüm var ben arc olarak başlıca olanları söyledim 21 bölüm katakuri vs luffy falan var yani kanka d: izlenicekse de izlicek her şeyi izlediysen izlersin izliceğin animeleri geri plana atmaya değicek bir anime değil
hocam bazen gereksiz uzatabiliyorlar ama doğruyu söyle o 21 bölüm fightın sadece fight olan yerleri alsan toplam 5-6 bölüm falan eder kesit kesit bölüm içine koyuyolar ve sencede güzel değil miydi fight doğruyu söyle :D

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,090
İsim
Mehmet Aslan
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
arda
güzel fight olmasına güzel fighttı ama cidden 6 bölüm cidden sadece önemli fightlarla kıyaslarsak önemsiz kalıcak bir fight için normal mi?

flitttermice

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
448
İsim
Eray Yılmaz
-Dorohedoro
-Berserk

Top Bottom