Neler Yeni

Herkese Çok Teşekkürler ve Bugün Gece Mesaisindeyiz :)

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Değerli dostlarım kesinlikle sizlerden bu kadar büyük bir talebi asla beklemiyorduk ve şuanda çok yoğun bir talep ile karşı karşıyayız. Ben samimi adamım beni bilirisiniz açıkcası dev bir forum ekibi kurmak için elimizde yüksek bütçeler yok ama zamanla olacağını umuyoruz onun için şuan çok küçük bir ekibiz ve bu açığımızı kapatmak için forumu daha da güzelleştirmek, konuları derleyip toplamak, gerekli uyarıları geçmek için bugün gerekirse sabahlayacağız ve elimizden gelenin fazlasını yapacağız. Her şey için teşekkürler :love:

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Furkan
İnsanlara yardımcı olacak isek buradayız :D

samole44

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
351
İsim
Bünyamin
ee sizi tek sabahlatmak olmaz bende 1 2 küçük destekde bulunurm

samole44

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
351
İsim
Bünyamin
Değerli dostlarım kesinlikle sizlerden bu kadar büyük bir talebi asla beklemiyorduk ve şuanda çok yoğun bir talep ile karşı karşıyayız. Ben samimi adamım beni bilirisiniz açıkcası dev bir forum ekibi kurmak için elimizde yüksek bütçeler yok ama zamanla olacağını umuyoruz onun için şuan çok küçük bir ekibiz ve bu açığımızı kapatmak için forumu daha da güzelleştirmek, konuları derleyip toplamak, gerekli uyarıları geçmek için bugün gerekirse sabahlayacağız ve elimizden gelenin fazlasını yapacağız. Her şey için teşekkürler :love:
ama insanlar durmadan soruyor yeni dizeceğiniz pcin fiyat bandı ne olucak diye

GodlyPain

80+ Bronze
Donanım İle İlgisi Olmayan İnsanların Donanım Arşivini Eleştirmeleri...

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Bilge nur taşkıran
Biz de technopat olarak buradayız abi hayırlı olsun bazı insanlar var sırf buradaki arkadaşların yaşı küçük, yazım hatası kontrolü yok, konular direk onaylanıyor diye kötülüyorlar zaten forum 1 günlük bile değil ilerki zamanlarda düzelir sen onları kafana takma hocam kolay gelsin hayırlı olsun

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
yargı dağıtmak için burda olacağım :D.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
935,802
Üyeler
147,014