Neler Yeni

Yardım Herkesin tavsiye ettiği kulaklığı aldım sonuç hüsran oldu

Cirilla

80+ Gold
En İyi Cevap
3
300TL fiyata ne bekliyorsunuz zaten 1000TL üstü fiyat verebilirseniz iyi bir 7.1 deneyimi alırsınız.

cicibebe

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,780
İsim
Enes Tutar
Yanlış Info konusu nasıl oluyor? Sağ uzaktan gelen ses soldan mı geliyor?

HİT_GOOSE

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,099
İsim
GRKM
İlgilendiği Kategoriler
Oyunlar, Konu dışı,Futbol
Forumda 1 kişi öneriyor onu takip edenler de öneriyor sonra önerildiğini görenler de öneriyor. sonra olan bu

Rx6900xt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Ege
Kulaklık tavsiyesi istemiştim sizden hepiniz rampage comfort tavsiye etmiştiniz ama hüsrana uğradım evet ses kalitesi fena değil ama 7.1 kesinlikle yeterli seviyede değil hatta yanlış info verdirttiği bile oluyor takım arkadaşlarıma malzeme kalitesine gelicek olursak da alalı 3 hafta olmasına rağmen örgülü kablosu sürekli her yerinden birbirine girip düğüm olduğu ve düzelmediği için örme kablo yeri soyuldu ve plastik kablo gözükmeye başladı iki yerinden de değişim yapmıyorlar 300 küsür lira verdiğim bir kulaklık sizin söylemleriniz için almıştım kesinlikle parasını haketmeyen bir kulaklık saygılarımla...
rampageden sadece drop plus alınır kulaklık olarak

Son düzenleme:

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
bu forum iki yüzlü mü :D? adama başka konuda rampage'i öve öve bitirememişler almış burda da şimdi farklı bi konuda herkes söve söve bitiremiyor almasaydın diyorlar :D

HİT_GOOSE

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,099
İsim
GRKM
İlgilendiği Kategoriler
Oyunlar, Konu dışı,Futbol
bu forum iki yüzlü mü :D? adama başka konuda rampage'i öve öve bitirememişler almış burda da şimdi farklı bi konuda herkes söve söve bitiremiyor almasaydın diyorlar :D
Doğru diyorsun. Bana da önermişlerdi

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
İngilizlerin bir sözü var: “Ucuz mal alacak kadar zengin değilim”.

Türklerin de bir sözü var: “Ucuz etin yahnisi yavan olur”.

Çok övülen bir kulaklık olduğu için bir ara ben de niyetlenmiştim, kafaüstü kullanamadığım için vazgeçtim, iyi ki de almamışım. Ama bu paraya bu kadar, yapacak bir şey yok.
Kaliteli kulak içi kulaklıklara yönelebilirdiniz o bütçeyle.

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,236
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Kulaklık tavsiyesi istemiştim sizden hepiniz rampage comfort tavsiye etmiştiniz ama hüsrana uğradım evet ses kalitesi fena değil ama 7.1 kesinlikle yeterli seviyede değil hatta yanlış info verdirttiği bile oluyor takım arkadaşlarıma malzeme kalitesine gelicek olursak da alalı 3 hafta olmasına rağmen örgülü kablosu sürekli her yerinden birbirine girip düğüm olduğu ve düzelmediği için örme kablo yeri soyuldu ve plastik kablo gözükmeye başladı iki yerinden de değişim yapmıyorlar 300 küsür lira verdiğim bir kulaklık sizin söylemleriniz için almıştım kesinlikle parasını haketmeyen bir kulaklık saygılarımla...
Ben memnunum şahsen. JD 710 kullanıyordum öncesinde. 7.1' i çok yeterli değil zaten kulaklığın alınma amacı 7.1 değil ses kalitesi fiyatına göre gayet iyi.

!Mustafa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,101
İsim
Mustafa Topcu
Benimde Comfort kulaklığım bozuldu ama hemen segment bilgisayar yardımcı oldu ups kargo çağırdım garantiye gitti kulaklığı ya yapacağız yada değiştireceğiz dediler.

Top Bottom