Neler Yeni

Hero 5A sistem özelleştirme nasıl olmalı?

adardemir

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Adar Demir
Bu sistemi almayı düşünüyordum. Birkaç gün önce biraz araştırma yaptım Zotac 3070 kullanlar aşırı ısınma sorunu yaşıyormuş. Bir görselde de ısınma değeri diğer kartlara göre baya yüksek geldi bana da ne seçeceğim bilemedim :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Olur şu an acelem yok zaten araştırıyorum hala
öncelikle Donanım Arşivi zaten bilmeyen yoktur kalanları da şöyle; pc hocası, Mordart pc, Volkan Oyuncu Kuvvetleri, bu dördünden biri sistem çıkardıktan en fazla 30 dakka sonra stokları tükeniyor takipte kal derim

hyem1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Neya
Güzel olur darboğaz yapmaz
3070 güçlü bir ekran kartı olduğu için soğutma eklemeliyim değil mi? Sıvı soğutucu mu yoksa hava mı almalıyım? Almazsam sorun olur mu?
Mesaj otomatik birleştirildi:

öncelikle Donanım Arşivi zaten bilmeyen yoktur kalanları da şöyle; pc hocası, Mordart pc, Volkan Oyuncu Kuvvetleri, bu dördünden biri sistem çıkardıktan en fazla 30 dakka sonra stokları tükeniyor takipte kal derim
Birkaç kere denk geldim fakat sistem bilgim olmadığı için özelleştiremedim.

Grande Terim

80+ Silver
3070 güçlü bir ekran kartı olduğu için soğutma eklemeliyim değil mi? Sıvı soğutucu mu yoksa hava mı almalıyım? Almazsam sorun olur mu?
ekran kartına soğutma eklenmez eğer bütçeniz varsa sisteme bir 120mm sıvı soğutucu alabilirsiniz işlemci için

Son düzenleme:

hyem1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Neya
ekran kartına soğutma eklenmez eğer bütçeniz varsa i5 12400f bir 120mm sıvı soğutucu alabilirsiniz
Yani işlemci için alıyoruz sıvı soğutmayı sanırım. Peki daha düşük bir işlemci seçersem bütçeyi düşürmek için sıvı soğutma almama gerek olmaz sanırım.

Grande Terim

80+ Silver
Yani işlemci için alıyoruz sıvı soğutmayı sanırım. Peki daha düşük bir işlemci seçersem bütçeyi düşürmek için sıvı soğutma almama gerek olmaz sanırım.
aslında sıvı soğutcu almaya gerek yok kendi soğutucusu yeterli olur ama ileride bütçe artarsa bir 120mm alabilirsiniz

Top Bottom