Neler Yeni

🔥İndirim Hero Mega Lansman Özel Fiyatlar ( Protein Tozu,Gainer,Creatin Vs)

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
atılım
Arkadaşlar Ürünü Kesinlikle Almayın Ürün ÇÖP Sırf başkalarının parası hiç olmasın, canı yanmasın diye kayıt oldum / yazıyorum. Ürünü kullandığım günden beri idrarda yanma yaşadım. Rapor aldım. Şimdi firmayı şikayet ettim. Bu problemi ilettim umursamıyorlar. Gerekli tüm yerlere başvurumu yapıyorum. Milleti Öpmenin bedelini ödeyecekler.

Ben çok protein tozu kullandım. ve bunlarınki gerçekten çöp arkadaşlar. Suda çözülmesinden ilk gün şüphelenmiştim zaten.
Ürünü suya koyuyorsun kayboluyor. hiç eser kalmıyor. Diğer protein tozları böyle değil. bi koyu kıvam oluyor en azından.

Bir arkadaş bahsetmiş, burada şeker diye. gerçekten o parçacıkları ağzına attığında bildiğin şeker. :D
ben bunlarda o paramı bırakmayacam. Nasıl böyle bir tufaya düştük onu da anlamadım . Gereğini yapacağım.

Ek not: Arkadaşlar Resmini attığım siyah parçalar gerçekten ürünün içinde var. Ne olduğu hakkında hiçbir bilgim yok.

Ekler

• WhatsApp Image 2022-10-20 at 17.26.12.jpeg
    WhatsApp Image 2022-10-20 at 17.26.12.jpeg
    114.1 KB · Hit: 214
  • WhatsApp Image 2022-10-20 at 17.28.15.jpeg
    WhatsApp Image 2022-10-20 at 17.28.15.jpeg
    56.4 KB · Hit: 266
Son düzenleme:

Ravyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
376
İsim
Adem Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Oyun Teknoloji Eğitim Konu Dışı
Arkadaşlar Ürünü Kesinlikle Almayın Ürün ÇÖP Sırf başkalarının parası hiç olmasın, canı yanmasın diye kayıt oldum / yazıyorum. Ürünü kullandığım günden beri idrarda yanma yaşadım. Rapor aldım. Şimdi firmayı şikayet ettim. Bu problemi ilettim umursamıyorlar. Gerekli tüm yerlere başvurumu yapıyorum. Milleti Öpmenin bedelini ödeyecekler.

Ben çok protein tozu kullandım. ve bunlarınki gerçekten çöp arkadaşlar. Suda çözülmesinden ilk gün şüphelenmiştim zaten.

Bir arkadaş bahsetmiş, burada şeker diye. gerçekten o parçacıkları ağzına attığında bildiğin şeker. :D
ben bunlarda o paramı bırakmayacam. Nasıl böyle bir tufaya düştük onu da anlamadım . Gereğini yapacağım.

Ek not: Arkadaşlar Resmini attığım siyah parçalar gerçekten ürünün içinde var. Ne olduğu hakkında hiçbir bilgim yok.
ben almıştım direkt iade istedim bu yorumlardan sonra iyi ki paramı geri alıp scitec izole whey almışım diyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
atılım
Ben uzun zamandır 3 matrix kullanıyordum. Hiçbir problem yok gerçekten iyi bir Protein Bana yetiyor ekstra BCAA almıyordum.
Bunu kkullandığımdan beri Restorasyon süreci uzamaya başladı. Sürekli idrarda yanma yaşadım. Emin olamadım. Kullanmaya devam ettim. bir süre daha. Sonra geçmiyor. Gittim doktora, kan değerleri ile ilgili sorun olduğunu söyledi rapor aldım. sonuçlarla birlikte. Ürünü kullanmayı bir bıraktım. 3 gün içinde idrarda yanma kayboldu.

O geçen 3 gün içinde de az kalan 3matrix e döndüm ve şuanda hiçbir problem yok.

Urchin

80+
ben almıştım direkt iade istedim bu yorumlardan sonra iyi ki paramı geri alıp scitec izole whey almışım diyorum.
Eğer çileklisini aldıysan çok iyi tadı var. Tek sıkıntı köpürmesi.

Arkadaşlar isminin baş harfleri D.C.P. olan kişi bana çölde su verse içmem. Bu arkadaş çok kişiye sahte ilaç sattı. A dediğine b derim o derece fırıldak bir adam.

ccc1233

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Ahmet Mehmet
Heromegadan lansmandan Arginine creatine Bcaa gainer ve protein tozu aldım, çevremden 10 kişi kadar da satın aldı herkes çok memnun.Sizin durumunuza gelecek olursak konu hakkında yorum yapmam doğru olmaz geçmiş olsun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Arif Ağgül

Ürünü suya koyuyorsun kayboluyor. hiç eser kalmıyor. Diğer protein tozları böyle değil. bi koyu kıvam oluyor en azından.

Kanka ben elemanlarla baya tartıştım bana diyor ki denemeden protein tozu olmadığını nasıl söylüyorsun. Etkisi hakkında nasıl konusuyosun diye. O şeker yorumunu yapan da siyah parçacıkları diyen de benim siyah olanlar aromaymis. Ula hiç protein kullanmayan biri olsam harbi yicem söyledikleri şeyleri. Bu ürünü buraya ilan açan arkadaş zaten bunlardan biri büyük ihtimal. O yüzden markayı kullanmayın kullandirmayin. Elemanların spor geçmişine saygım vardı şu saatten sonra zaten saygimda kalmadı illa ki bir yerlerden çıkacak bunun bedeli şahıslardan

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
atılım
Bu işe karışan Erdem Hoşsoy, Doğan Can Bolat, Ve Furkan Er Benim gözümde Bitmiştir..

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kürşat
Arkadaşlar ben de diğer arkadaş gibi paranızı çöpe atmayın diye kayıt oldum bu ürünü kesinlikle almayın, tada önem vermem ama bu kesinlikle içilmiyor çok kötü bur bir tadı var, zar zor içtim ama sonrasında fena midem bulandı. Ürünün içinde çakıl taşı büyüklüğünde parçacıklar var TOZ olması gereken ürünün içinde
IMG_20221026_004215.jpg

no-name

80+ Silver
Arkadaşlar ben de diğer arkadaş gibi paranızı çöpe atmayın diye kayıt oldum bu ürünü kesinlikle almayın, tada önem vermem ama bu kesinlikle içilmiyor çok kötü bur bir tadı var, zar zor içtim ama sonrasında fena midem bulandı. Ürünün içinde çakıl taşı büyüklüğünde parçacıklar var TOZ olması gereken ürünün içindeAlıntıyı görüntüle
Hangi ürün hocam bu

ADANALIKingKong

80+ Bronze
Yani ben anlamıyorum bu insanları, lansmana özel olsa bile bu kadar ucuz bir supplement olamaz , TR deki ürünlerin hiçbirine güvenmiyorum...hammaddeleri beşpara etmez, eğer kaliteli ürün, kaliteli hammadde arıyorsanız, NET bir şekilde , takehiq.com ÜSTÜNE tanımam. Shreddedbrothers...

Urchin

80+
Yani ben anlamıyorum bu insanları, lansmana özel olsa bile bu kadar ucuz bir supplement olamaz , TR deki ürünlerin hiçbirine güvenmiyorum...hammaddeleri beşpara etmez, eğer kaliteli ürün, kaliteli hammadde arıyorsanız, NET bir şekilde , takehiq.com ÜSTÜNE tanımam. Shreddedbrothers...

Takehiq iyi bir marka mı onu bilmiyoruz. Bence de iyi ama o paraya Weider alınıyor niye Takehiq tercih edeyim? Gider Weider veya Optimum alırım. Hayır siz kimsiniz de Weider veya Optimum kadar pahalı ürün satma cesaretini kendinizde buluyorsunuz? Millet niye Takehiq tercih etsin? Kalite desen zaten Weider ve Optimum o fiyatlara satılıyor hatta 2300gr almak isteseniz Takehiq'e verdiğiniz parayla Weider'ın izole wheyini alabiliyorsunuz. Takehiq pahalı bir marka. Tercih etmek hele hele aynı fiyata hatta daha uygun fiyata Weider ve Optimum bulabiliyorken mantıksız. Protein tozu için konuşuyorum. Diğer ürünlerini kontrol etmedim.

Top Bottom